Moters šypsenoje yra kažkas stebuklingo (prisiminkite Moną Lizą). Todėl pasistenkite šalia jo dažniau šypsotis. Archyvo nuotrauka

Tai mitas, kad vyrai nepaiso smulkmenų. Beje,  šios smulkmenos gali įkvėpti juos užkariauti merginą arba priversti atsiriboti ir nustoti bendrauti. Taigi, dėl ko vyrai „tirpsta“?

 

  1. Jei parodysite, kad jums reikia jo pagalbos

Feminizmas suteikė moterims laisvę būti stiprioms. Jos tikrai gali susidoroti su beveik bet kuo. Tačiau vyrų noras būti riteriais vis dar neišgaravo (bent jau ne visiems). Todėl patekus į bėdą būtinai paprašykite jo pagalbos.  Vyras bus patenkintas ir net savotiškai dėkingas, jei leisite jam padėti. Aišku, jis to nepasakys.

  1. Kai ištiesinsite jo kiek susivėlusius plaukus

Beje, tai vienas didžiausių vyrui malonumų. Lengvas galvos masažas ar nepaklusnių plaukų sušukavimas,  žiūrint filmą ar važiuojant automobiliu, prisidės prie intymumo: vyras ištirps.

  1. Kai jo klausotės

Atidžiai klausant vyrą, tuo pačiu  parodysite, kad suprantate ir domitės tuo, ką jis sako, pridedate pasitikėjimo savimi ir noro būti sąžiningam ir jumis pasitikėti. Jūsų dėmesingumas jam reiškia, kad jūs juo rūpinatės.

  1. Kai imatės iniciatyvos

Jūsų  žengtas pirmasis žingsnis jam daug ką reiškia. Daugelį amžių buvo visuotinai priimta, kad iniciatyvos turi imtis vyras. Sulaužykite šią „tradiciją“ ir nustebinkite jį: pirmiausiai parašykite arba paskambinkite  jam, pakvieskite į pasimatymą. Galbūt jis dvejojo, bijodamas, kad jį galite atstumti.  Jūsų pirmasis žingsnis nuslopins abejones ir padės jam užtikrintai išreikšti savo jausmus. Vaikinai mėgsta iniciatyvias merginas. Kai ką nors darote savo iniciatyva, vyras supranta, kad stengiatės ne šiaip sau.

  1. Kai nuoširdžiai juokiatės iš jo pokštų

Vyrai mėgsta nuoširdžias, gyvas, teigiamas merginų emocijas. Jam tai ženklas, kad merginai su juo patogu ir gera. Tada vyras labai greitai įsimyli, tuo pradžiugindamas ir savo merginą. Parodykite jam tai, ir jis jausis septintame danguje iš laimės!

  1. Kai prisiglaudžiate prie jo

Bet kuris vyras nori jaustis gynėju. Todėl suteikite galimybę vyrui atkišti savo tvirtą petį, kai to reikia.  Arba jei išsigąstumėte, pamačius nesuprantamą šešėlį už kampo, prisiglauskite prie mylimojo krūtinės – jam tai labai patiks. Tuo metu jis jausis galiūnu ir bebaimiu žmogumi.

  1. Kai jam nusišypsote

Moters šypsenoje yra kažkas stebuklingo (prisiminkite Moną Lizą). Todėl pasistenkite šalia jo dažniau šypsotis. Pirma, jam tai yra atpažinimo ženklas, kad merginai gera su juo. Kita vertus, tai daro jus daug patrauklesnius.

  1. Kai atvirai parodote savo meilę jam

Tai gali atrodyti smulkmena, tačiau labai padidina vyro pasitikėjimą savo jėgomis ir savigarbą. Paimkite jį už rankos arba pabučiuokite į skruostą – vyrui patinka, kai savo meilę parodote atvirai. Jis mato, kad  merginai norisi būti šalia jo. Patikėkite, vienas trumpas jo mylimos merginos apkabinimas suteiks jam daugiau pasitikėjimo nei brangiausias išmanusis telefonas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą