Verta įsidėmėti, kad jūsų namai yra privati teritorija, tam tikra prasme, intymi erdvė. O kvietimas apsilankyti dažnai vertinamas kaip pasitikėjimo, užuojautos žmogui gestas. Todėl prieš kviesdama vyrą į svečius visada pagalvokite: ar juo galima pasitikėti? Archyvo nuotrauka

Kai kurie vyrai yra gudrūs – sužino, kad  mergina gyvena vienas, palydi iki durų ir prašosi į svečius. Pažiūri į akis ir laiko už rankenos. Sako, kad nieko neatsitiks, nelies nė pirštu ir panašiai. Bet…

 

Pavojinga pasikviesti nepažįstamą vyrą į savo namus, ypač jei iki tol bendravimas su juo buvo tik virtualus. Taigi, prieš kviečiant vyrą pas save, reikia šimtu procentų įsitikinti jo padorumu, o geriau, jei pasitikėjimą juo patikrino laikas. Ši pozicija paremta keliais svariais argumentais:

  1. Kviečiant į savo namus bet kurį naują žmogų, niekada nesi apsaugotas nuo savanaudiškų svečio tikslų. Visi turbūt yra girdėję istorijų, kaip patiklus šeimininkas širdingai pakvietė naują pažįstamą arbatos puodeliui, o išgėręs arbatos liko be pinigų ir vertingų daiktų. Lygiai tas pats gali nutikti, jei jūsų svečias yra vyras.
  2. Net jei vyras ir nepasirodytų vagis, neatmetama ir dar baisesnių jo pasirodymo jūsų namuose pasekmių. Tačiau ką daryti, jei netikėtai gražus pokalbis pakeičia kryptį, ir vyras pradeda elgtis negražiai? Vyras dažniausiai yra fiziškai stipresnis už merginą. Nepamirškite, kad bute esate dviese, ir jūs nežinote, ką gali sugalvoti nepažįstamas vyras.
  3. Verta įsidėmėti, kad jūsų namai yra privati teritorija, tam tikra prasme, intymi erdvė. O kvietimas apsilankyti dažnai vertinamas kaip pasitikėjimo, užuojautos žmogui gestas. Todėl prieš kviesdama vyrą į svečius visada pagalvokite: ar juo galima pasitikėti?
  4. Jei vyrą pažįstate neilgai, bet jaučiate jam simpatiją arba jau turite romantiškų santykių, vis tiek turite būti budrūs. Jei neturėjote intymumo, verta prisiminti, kad daugelis vyrų kvietimą namo suvokia kaip kvietimą permiegoti. O jei dar nesate pasiruošusi tokiam suartėjimui, turėtumėte pagalvoti, ar reikia kviesti poną į svečius.
  5. O jei jau turėjote intymumo, vis tiek geriau nekviesti naujo vyro į svečius. Priešingu atveju jis pripras ir laikys jūsų namus nemokamu viešbučiu.

Kai kurios merginos tvirtai laikosi principo: „Į mano namus ateis tik mano būsimas vyras“. Ši pozicija taip pat turi teisę gyvuoti. Bent jau taip apsaugo nuo daugybės galimų bėdų.

Žinoma, gal ir nebūtina būti tokiai atkakliai ir principingai, tačiau iš pradžių, kol žmogus dar nėra vertas jūsų šimtaprocentinio pasitikėjimo, verčiau atidėti kvietimą, Susitikimus geriau organizuoti neutralioje teritorijoje ir viešose vietose.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą