Adamas ir Danielle su dukrelėmis

Аdamas ir Danielle Busby tapo televizijos žvaigždės po to, kai 2015 metais susilaukė mergaičių penketuko. Ir nuo tada pora bei jų šešios dukrelės užkariavo žiūrovų širdis televizijos realybės šou  „OutDaughtered“. (Ši laida rodoma ir Lietuvoje, per TLS televiziją – red.).

Nors nemažai šeima atvirauja apie savo asmeninį gyvenimą prieš kameras, bet dar įdomiau sužinoti, kas vyksta užkulisiuose, kur daug įvairių personažų su skirtingomis charakterio savybėmis ir savitu elgesiu.

 

1.Mergaitės skirtingų charakterių

Danielle pagimdė penketuką, bet tai nereiškia, kad visos mergaitės yra vienodos. Iš tikrųjų visos jos pasižymi savo charakterio savybėmis. Pavyzdžiui, Parker – drovi, bet energinga, Riley – triukšminga ir imli, Hazel – iškalbinga, tai yra neieško žodžių kišenėje, o tuo metu Ava gana dažnai būna susimąsčiusi, bet linksmoji Olivia visada pasirengusi pralinksminti Avą.

 1. Dvi mergytės – identiškos

Penketukas gimė dirbtinio apvaisinimo keliu: keturios kiaušialąstės buvo patalpintos į Danielle‘s gimdą ir visos jos prigijo. Negana to, viena kiaušialąsčių suskilo į dvi ir  puikus rezultatas – gimė penketukas. Tai reiškia, kad iš penkių mergaičių Olivia ir Ava yra identiškos. Tėveliai sakė vis dar sėkmingai atskiriantys jas!

 1. Аdamas kovojo su pogimdyvine depresija

Penketuko tėvas Adamas atvirai papasakojo apie savo psichinę sveikatą po to, kai susilaukė dukrelių.„Kai susidūriau akis į akį su pogimdyvine depresija, gimus mūsų nuostabioms penkioms mergytėms, greitai supratau, kad tai tikra kova, kurią turi nugalėti daugybė mamų visame pasaulyje, bet tikriausiai nebūna, kad tėtį ištiktų pogimdyvinė depresija“ – sakė vyras  savo interviu 2017 metais žurnalui „People“. Adamas nusprendė viešai pasidalinti savo patirtimi, vildamasis, kad tai padės išgyventi, nutikus kažkas panašaus, ir kitiems vyrams.

 1. Jie išgyveno „neištikimybės“ skandalą

Kai kažkurioje  laidoje „OutDaughtered“  Adamas pritilo ir užsisklendė savyje, kas jam paprastai nėra būdinga, pasklido gandai, kad vyras buvo neištikimas Daniellei. Nors tai buvo labai sunkus periodas porai, kai moteris laukėsi, bet  jie atlaikė kaltinimus. Paskui paaiškėjo, kad Adamo „pogimdyvinė depresija“ ir buvo jo neįprasto elgesio priežastis.

 1. Аdamas įsigijo ekstravagantiškų pirkinių – tarp jų ir droną

Kaip ir kiekviena pora, taip ir Adamas su Danielle patyrė įvairių sunkumų.  Šios poros viena iš konflikto priežasčių santykiuose buvo pinigai. Reikia pripažinti, kad Adamas ne visada buvo finansiškai atsakingas. Jis buvo filmuojamas laidoje „OutDaughtered“, kai pirko droną. Konfliktas baigėsi tuo, kad Danielle pasamdė finansų ekspertą, kuriam padedant, pora turėjo išmokti  efektyviai naudoti savo šeimos biudžetą.

 

 1. Jie ginčijosi, ar Danielle turėtų grįžti į darbą po gimdymo

Аdamas  ėmė prieštarauti, kai Danielle pasakė, kad nori grįžti į darbą po gimdymo. „Norėčiau įkurti  dviračių sporto studiją ir pati intensyviai treniruotis. Juk esu moteris,  dabar populiari kaip moteris, susilaukusi penketuko. Bet iki tol turėjau mėgstamą darbą, siekiau karjeros“, – pasakojo ji laidoje. Ir nors Adamas ne juokais sunerimo, o kas prižiūrės vaikus, jei žmona pradės vėl dirbti. Vis dėlto pora susitarė, kad kol kas Danielle bus namuose ir rūpinsis vaikais.

 1. Danielle mama gyveno kartu, bet duktė ir žentas nusprendė, kad ji turi išeiti

Kai Danielle pagimdė penketuką, jos mama Mimi persikėlė gyventi į poros namus, norėdama padėti jiems prižiūrėti naujagimes. Bet jau antrame „OutDaughtered“ sezone pora prisipažino norinti, kad mama gyventų atskirai ir ateitų pas juos tik į svečius. Ir tai buvo nelabai patogus jaunos poros pokalbis, kai Adamas ir Danielle pasakė Mimi, kad jie surado kelis nuomojamus namus. „Gal jūs norėtumėte  palikti šiuos namus? – mandagiai paklausė Adamas savo uošvės.

 1. Hazel auga ne taip greitai, kaip jos seserys

Gaila, bet vaikai auga nevienodai. Ir Adamas su Danielle ėmė pastebėti, kad Hazel nespėja paskui savo seseris ir jai reikia daugiau dėmesio bei laiko, kad išmoktų vaikščioti. Todėl pora pasamdė terapeutą, kuris padėjo Hazel greičiau atsistoti ant kojų. Be to, Hazel turėjo ir rimtų akių judesių problemų. Todėl jai buvo atlikta gana sudėtinga akių korekcijos operacija ir problema pašalinta.

 1. Penketukui nustatyti širdies ūžesiai

Beje, Hazel buvo ne vienintelė, kuri turėjo sveikatos problemų. Gimus penketukui, gydytojai pranešė jų tėveliams, kad visoms penkioms mergytėms jaučiami širdies ūžesiai. Laimė, kad šią problemą buvo galima pašalinti gydymu, todėl gydytojai paskyrė mergytėms atitinkamus vaistus.

10.Danielle‘s motina prarado namus

Šeima buvo tarp tų, kurie nukentėjo per 2017 metais Teksase praūžusį Harvio uraganą ir Danielle‘s motina Mimi prarado savo namus. Tai yra Mimi namai buvo užtvindyti, bet jai pavyko sėkmingai evakuotis. „Šiandien mes išmetėme visus daiktus iš Mimi namo, nes jie atsidūrė po vandeniu ir nebetinkami naudoti. Nors daiktai – tai tiesiog daiktai ir juos visada galima pakeisti naujais, bet vis dėlto nėra lengva prarasti savo artimus širdžiai daiktus. Bet vieną dalyką galima pasakyti , kad mes visi laikomės kartu ir įveiksime šią nelaimę“, – parašė Danielle „Facebook“.

 1. Kiek šeima uždirba pinigų šiame realybės šou

Televizijos realybės šou „OutDaughtered“ pradėtas rodyti 2016 metais, gegužės mėnesį. Šios laidos gerbėjai turėjo galimybę sužinoti, kiek uždirba Busby šeima, dalyvaudama šioje laidoje. Anot prodiuserio Terence Michaelo, viena serija kainuoja  nuo 250 000 iki 400 000 JAV dolerių, o šeima gauna vidutiniškai 10 proc. nuo šios sumos.

 1. Jie surinko pinigų savo vaikų priežiūrai

Po to, kai Adamas ir Danielle  sužinojo, kad laukia penketuko, suprato, kai tai penkis kartus viršys išlaidas: kėdutės, staleliai, indai, sauskelnės ir taip toliau. O kur dar apsilankymai pas gydytojus. Todėl pora nusprendė paskelbti sąskaitą puslapyje „GoFundMe“ dar 2014 metais, norėdama surinkti pinigų, kuriais būtų galima padengti bent dalį šių išlaidų. Ir tai buvo didelis laimėjimas, nes jiems pavyko surinkti daugiau kaip 23 000 JAV dolerių šeimai.

 1. Jie turi savo tinklaraštį

Nuolatiniai laidos „OutDaughtered“  žiūrovai tikriausiai jau spėjo pamilti šią daugiavaikę šeimą. Bet tai ne vienintelė galimybė būti su ta šeima ir stebėti jų gyvenimą. Penketuko tėvai veda tinklaraštį, kurio pavadinimas“ It’s A Buzz World“ ir kurį vis atnaujina bei talpina jame ne tik savo mergyčių nuotraukų albumus, bet ir video.  Taip pat dalinasi ir patarimais, vaikiškų produktų receptais bei kaip palaikyti gerą formą.

 1. Jie susipažino „Target“

2003  metais Adamas ir Danielle susipažino dirbdami prekybos centre „Target“ Leik Čarlze, Luizianos valstijoje. „Kartą mes kažko paklausėme vienas kito ir dirbdami greta… įsimylėjome. Man malonu pasakoti visiems, kad mūsų vežimėliai susidūrė  prekybos centre, penktame praėjime“, – sakė Adamas televizijos kanalui. Bet būtent Adamas žengė pirmą žingsnį, pasakęs Daniellei, kad ji yra nuostabi ir pakvietė ją į pasiamtymą. Po trejus metus trukusios draugystės, pora susituokė 2006 metais.

 1. Jie mažai miega

Nėra ko stebėtis, kad auginant penketuką Adamas ir Danielle nuolat neišsimiega, tačiau iš visų jėgų stengiasi priprasti ir prisitaikyti prie esamų gyvenimo sąlygų. Danielle neslėpė, kad ji neretai užmigdavo maitindama krūtimi kūdikius. „Visą laiką lakstau neišsimiegojusi. Tai tiesiog beprotiškas gyvenimo ritmas“, – sakė Danielle savo interviu  žurnalui „People“.

 1. Danielle suvartodavo po 4500 kalorijų per dieną nėštumo metu

Norėdama įsitikinti, kad ji gauna pakankamai maistingų medžiagų, norint pagimdyti sveikus penkis kūdikius, Daniellei teko gerokai padidinti suvalgomo maisto kalorijų kiekį. Apie tai ji papasakojo savo interviu  žurnalui „Fit Pregnancy“ 2016 metais: „Kai kuriomis savo nėštumo dienomis suvartodavau 4500 kalorijų per dieną. Tačiau niekada nekilo mintis, kad turėčiau aptarti savo mitybos racioną su dietologu. Kadangi galėjau valgyti viską, ką norėjau, todėl labai mėgau ledų kokteilius!“

 1. Adamas dirba visą darbo dieną

Tapus realybės šou žvaigždėmis, be jokios abejonės visam laikui pasikeitė Busby šeimos gyvenimas. Nepaisant to, Adamas iki šiol dirba visą darbo dieną. Šešerių dukterų tėvas dirba kompanijoje „Intrinsic Solutions“ pardavimų skyriuje, jo pareigos – vadybininkas darbui su VIP klientais.

 1. Jiems patarė atlikti dalinį (pasirinktinį) abortą

Žinoma, užsimezgęs penketukas motinos įsčiose – nėra dažnas reiškinys. Adamas ir Danielle  neslėpė ir parašė savo puslapyje „GoFundMe“,  kad gydytojai patarė jiems atlikti pasirinktinį abortą. Tai yra iš penkių užsimezgusių vaisių, pasirinktinai palikti tik du. Tačiau pora atsisakė. „Tikrinausi kas savaitę, bet nebuvo pastebėtos nei vieno vaisiaus kokios nors vystymosi problemos. Visų vaisių širdelės plakė normaliai. O ką jūs pasirinktumėte iš tų penkių, jei būtumėte mano vietoje? – retoriškai klausė Danielle.

 1. Jos gimė per keturias minutes

Busby šeimos penketukas gimė 2015 metais balandžio 8 dieną, Teksaso valstijoje, Hiustono Moterų klinikoje.  Penkios mergytės gimė per keturias minutes ir joms buvo suteikti šie dvigubi vardai: Hazel Grace, Ava Lane, Parker Kate, Olivia Marie ir Riley Page.

 1. Penketukas gimė atlikus cezario pjūvį

Kadangi Danielle laukėsi penketuko ir kūdikiai buvo neišnešioti, jai buvo atliktas cezario pjūvis. Tada Danielle buvo 28 savaičių nėštumo – tai beveik 12 savaičių anksčiau nei pagal nustatytą laiką.

 1. Kūdikiai praleido tris mėnesius intensyviosios terapijos skyriuje

Gimus penketukui,kiekviena jų svėrė nuo 2 svarų ( 910 gramų) iki kiek daugiau nei 2 svarų. Dėl tos pačios priežasties mažylės turėjo praleisti naujagimių intensyviosios terapijos skyriuje (NICU) tris mėnesius, kol grįžo namo. „Sunku buvo matyti tokius savo vaikelius kasdien, bet tikėjomės ir meldėmės, kad mažylės augtų, nesusirgtų ir išgyventų, – parašė savo paskyroje „Instagram“ Adamas 2015 metais birželio mėnesį. – Mums Dievas buvo malonus ir iš visų jėgų padėjo šiame procese. Mes kasdien tikimės jo atramos ir palaikymo“.

 1. Jų vyresniajai dukteriai patinka būti vyresniąja seserimi

Iki gimstant penketukui, Adamas ir Danielle jau turėjo vieną dukterį, vardu Blayke, kuri gimė 2011 metais balandžio mėnesį. Kaip ir tėvai, vyresnioji duktė tap pat turėjo prisiderinti prie to, kad namuose atsirado iš karto nauji penki vaikai. Bet 8 metų mergaitė sakė, kad jai patinka būti vyresniąja seserimi. Tėvai vadina ją princese Blayke, nes ji labai mėgsta puoštis. Be to, mergaitė padeda prižiūrėti ir rūpinasi savo jaunėlėmis seserimis.

 1. Danielle‘s buvo netikėta reakcija sužinojus, kad ji laukiasi penketuko

Adamas ir Danielle tikrai nesitikėjo, kai gydytojai pasakė, kad užsimezgė penkios gyvybės. Išgirdęs tokią naujieną, Adamas išpylė karštą kavą, kurios puodelį laikė rankose ir pradėjo virpėti iš jaudulio. Danielle‘s reakcija buvo kiek neįprasta. „Man tai buvo didžiulis šokas. Niekada negalvojome, kad tai gali nutikti su mumis ir aš net puoliau į isteriją – pradėjau juoktis. Tiesiog nebegalėjau sulaikyti juoko“, – prisipažino ji savo interviu žurnalui „Fit Pregnancy“.

 1. Jos gyvenimas panašus į kino filmą „Groundhog Day“

Danielle palygino savo kasdieninę namų rutiną su filmu „Groundhog Day“, kur vaizduojamas žmogus, kartojantis tą patį kiekvieną dieną. „Kasdien ruoši 5 vienodus pieno buteliukus, aprengi jas, pusryčiaujame, žaidžiame, po to jos miega, tada aš palendu po dušu, skalbiu, plaunu indus – nuolat pruoštos indų plovimo ir skalbimo mašinos, nuolat gaminu valgį, nuolat tvarkau namus. Mergytės eina miegoti jau  apie 7 valandą vakaro. O paskui ir vėl sudedu indus į indų plovimo mašiną nakčiai ir vėl viską pradedu iš pradžių ryte“, – sakė Danielle savo interviu žurnalui „Style Blueprint“

 1. Adamas aprengia mergaites ir šukuoja jų plaukus

Adamui taip pat netrūksta tėvystės rūpesčių. Jam tenka ne tik aprengti dukreles, bet ir sušukuoti joms plaukus. „Stengiuosi kaip įmanydamas. Nors jų dar trumpi plaukučiai, bet aš sugalvoju įvairių šukuosenų su gumelėmis. Galvoju, kad aš gražiau jas sušukuoju švelniu ir apvaliu šepečiu nei Danielle!“, – sakė Adamas 2017 metais savo interviu leidiniui „Parade“.

 1. Neplanuoja turėti daugiau vaikų

Dabar Adamas ir Danielle augina šešis vaikus. Todėl praėjus keliems mėnesiams po penketuko gimimo, pasakė: „Mūsų šeima yra baigta. Parduotuvė uždaryta! “. Danielle net pasiūlė savo vyrui atlikti vazektomiją, kad daugiau nebeturėtų vaikų.

 1. Jie priprato būti filmuojami

Pora neslepia įgijusi filmavimo patirties. Tačiau nepaisant to, kad jie vis dėlto nėra filmuojami visą parą, Danielle sako, kad jau priprato prie kamerų. „Mes nuolat esame stebimi milijonų žmonių. Bet mes žinome, kaip elgtis prieš kameras. Mums dabar tai yra normalus dalykas!“,  – sakė Danielle 2018 metais savo interviu  leidiniui „USA Today“.

 1. Vaikai neturi visą laiką tūnoti prieš kameras

Tačiau Danielle pridūrė nenorinti, kad jos vaikai nuolat tūnotų prieš kameras. „Vaikai turi jaustis gerai, laisvai ir nevaržomai žaisti, todėl mes nereikalaujame jų daryti tai, ko nenori – nuolat šypsotis prieš kameras“, – sakė ji.

 1. Auginti iš karto penkias mažyles nėra lengva

Žinoma, nereikia stebėtis, kad žaidžiant ir išdykaujant penkioms mažylėms, namuose yra triukšminga. Вet šeimos galva pasakė, kad namuose tapo dar garsiau ir triukšmingiau, kai penketukui suėjo treji metai. Savo interviu „USA Today“ Adamas pasakė, kad tarp penkių mergaičių nuolat vyksta įnirtinga kova ir pasistumdymai dėl to, kurios iš jų turėtų būti viršesnis balsas namuose.

 1. Danielle’s lieknumo paslaptis

Laimei, Daniellei neprireikė daug laiko, kad susigrąžintų turėtas formas gimus penketukui. Savo tinklaraštyje ji paaiškino, kad sėkmingai padarė tai įtraukusi į savo dienotvarkę ir fitneso užsiėmimus.  „Norėdama kuo greičiau susigrąžinti ankstesnes formas, darau pritūpimus ir atsispaudimus kiekvieną dieną. Be to, laiptai mūsų namuose, vedantys iš pirmo į antrą aukštą ir atgal – taip pat puiki treniruotė ar papildymas prie treniruotės.  Juk aš neretai lipu laiptais ir nulipu jais laikydama po du vaikus ant abiejų rankų. Ir kuriuos reikia užnešti ir nunešti po kelis kartus per dieną“, – parašė ji.

 1. Pora įkūrė dviračių treniruoklių klubą

Dar vienas būdas, padėjęs Daniellei  būti pasitempusiai ir puikios formos – tai įkurtas šeimos verslas. Ponai Busby, prisijungus prie jų dar keturiems šeimos draugams, įkūrė dviračių treniruoklių kompaniją „Rush Cycle“ ir yra jo bendrasavininkiai.  Mes norime, kad žmonės būtų visada sportiški, aktyvūs, rinktųsi čia su draugais, kurių prioritetas – šeimos gerovė ir vertybės“, – taip rašoma kompanijos tinklalapyje.

 1. Gerbėjai galvojo, kad jie samdo kelias aukles

Kai tarp verslo ir tiesioginio Adamo darbo vyksta tiek visko daug, taip pat ir rūpinimasis vaikais – tai tikras žygdarbis. Todėl gerbėjai galvojo, kad Busby šeimyna mandagiai nutyli dėl kitų žmonių pagalbos jų šeimai. Be to, socialiniuose tinkluose lankytojai užsiminė, kad jie tikriausiai turi ne vieną auklę, bet Adamas ir Danielle sakė, kad viską pasidaro savo jėgomis.

 1. Danielle paaukojo savo karjerą

Žinoma, belieka tik stebėtis, kaip užtenka Danielle‘s dviejų rankų jos šešiems vaikams.Beje, kol jauna moteris tapo daugiavaikė mama, ji turėjo puikų darbą. Remiantis „LinkedIn“ puslapyje pateiktais duomenimis, 2008 metais ji buvo „AP Networks“ koordinavimo projektų grupės vadovė. Dar įdomiau, kad ji iki šiol oficialiai laikoma dirbanti tose pareigose.

 1. Ji taip pat dirbo grožio konsultante

Iš tikrųjų Danielle ne tik įgijo darbo patirties kaip „etatinė motina“, bet ir kaip projektų koordinatorė. Būsima mama šešerius metus taip pat dirbo ir grožio konsultante. Tačiau dabar ji daugiau  laiko skiria savo vaikams, televizijos šou ir stengiasi nemažai laiko praleisti ir savo įkurtoje treniruoklių salėje.

 1. Danielle uždirba nemažai pinigų „Instagram“

Pranešama, kad Busby  šeimos metinis biudžetas – 300 000 JAV dolerių.  Tai pinigai uždirbti ir dalyvaujant  realybės šou, iš savo kompanijos „Rush Cycle“ bei socialinių tinklų, kur  Danielle  reklamuoja įvairius produktus. Pavyzdžiui, „Instagram“ pristato grožio, odos priežiūros preimones,  ir vaisinius ledus. Kompanijos „Earn the Necklace“ duomenimis, Danielle uždirba vidutiniškai  apie 900 JAV dolerių už kiekvieną peržiūrėtą reklamą.

 1. Jie persikėlė gyventi iš Luizianos į Teksasą

Adamas ir Danielle nusprendė  persikelti iš Leik Čarlzo, Luizianos valstijos į Ligu City Teksaso valstiją. Gerokai padidėjus šeimynai, nenuostabu, kad jiems buvo reikalingas didelis namas. Nepaisant to, 2018 metais gruodžio mėnesį pora patvirtino, kad jiems teko netikėtai persikelti į laikiną namą dėl problemų, susijusių su jų esamu namu. Ir kad viskas bus parodyta šou.

 1. Jie palaiko vakarėlių dvasią

Suprantama, kai tiek daug vaikų, Adamui ir Daniellei sunku atrasti laiką romantiškam vakarui.  Bet jie palaiko jausmų kibirkštį, kas savaitę skirdami pasimatymus vienas kitam. „Daugiausiai – penktadieniais ir šeštadieniais – viena diena iš jų pasimatymui, o kita – šeimos nakčiai. Mes supratome, kad turime išeiti  iš namų, turime pramogauti, norint pasivyti praleistas dienas ir kad galėtume atsipalaiduoti. Mes mėgaujamės vienas kitu, mylime vienas kitą ir norime linksmai leisti laiką kartu. Tiesiog mums reikia tai susiplanuoti iš anksto“, – sakė Danielle savo interviu leidiniui „USA Today“.

 1. Penketuko gimimas – istorinis dalykas

Penketukas labai retai gimsta natūraliu keliu. Anot specialistų, tik vienas atvejis iš 60 milijonų.  Tačiau Danielle tapo pirmoji moteris JAV, pagimdžiusi penkias dukreles ir pirmoji moteris pasaulyje, kuri po 1969 metais tokio atvejo, susilaukė penkių dukrelių

 1. Jie pasinaudojo dirbtinio apvaisinimo paslaugomis, kai ilgą laiką negalėjo pastoti

Аdamas ir Danielle daugiau nei metus mėgino pastoti po vestuvių, bet nesėkmingai. Tačiau paaiškėjus, kad jie turi kai kurių problemų, susijusių su apvaisinimu ir kad nepavyks apvaisinti natūraliai, jie nusprendė kreiptis į dirbtinio apvaisinimo specialistus.  Bet tik iš šešto karto Danielle pastojo ir susilaukė pirmagimės dukters Blayke.  Po to praėjus keleriems metams, jie pakartojo procedūrą. Bet šį kartą gydytojų komanda perkėlė į gimdą keturias kiaušialąstes, kurios ne tik visos iš pirmo karto prigijo, bet dar viena iš jų ir atskilo į dvi dalis. Taip Danielle ir ėmė lauktis penketuko.

parengta pagal scribol.com

Nuotr. Instagram/itsabuzzworld

Facebook/It’s A Buzz World

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą