Kiekvienas vyras nori šalia savęs matyti gražią moterį, bet štai paradoksas: jie nesugeba suprasti mūsų išgyvenimų dėl šukuosenų, drabužių ir makiažo. Archyvo nuotrauka

Stipriosios lyties atstovai jau ne vieną dešimtmetį svarsto: kaip suprasti moterį? Jie sugeba užkariauti kosmosą, skraidyti lėktuvais, išrasti vaistus nuo vėžio ir  vakcinas nuo COVID-19, padaryti daug kitų naudingų atradimų, tačiau suprasti moters elgesį  – ne jų jėgoms.  Taigi, kas jiems kelia daugiausia klausimų? – rašo bestlifeonline.com.

 

 1. Per didelis rūpinimasis savo išvaizda

Žinoma, kiekvienas vyras nori šalia savęs matyti gražią moterį, bet štai paradoksas: jie nesugeba suprasti mūsų išgyvenimų dėl šukuosenų, drabužių ir makiažo. Ir mūsų įpročiai juos glumina. Kas 30 sekundžių galime žiūrėti į save veidrodyje, nuolat taisytis plaukus, o kai kurios neišeina šiukšlių be makiažo.

 1. Dirbtinio grožio pomėgis

Grožio salonų iškabose gausu užrašų apie nuolaidas ir akcijas blakstienų priauginimui, plaukams ir nagams. Iš televizorių ekranų mums pasakojama apie plastinės chirurgijos stebuklus ir šiuolaikinės kosmetologijos pasiekimus, padedančius tapti patrauklesnėmis vyrų akyse ir mes, naivuolės, tuo  tikime. Tačiau nesiseka – stipriosios lyties atstovai įsitikinę, kad mūsų natūralus grožis yra geriausias, ką turime.

 1. Visada vėluoja

Atvykti kiek vėliau nei paskirtas laikas – dar viena moteriška savybė. Juk prieš pasimatymą  reikia  susitvarkyti, kelis kartus pažvelgti į veidrodį ir įsitikinti savo patrauklumu. Be to, moterims patinka, kai jų kas nors laukia..

 1. Kalba užuominomis

Esame tiesiog įsitikinusios, kad vyrai turi skaityti mintis ir atspėti visus mūsų norus. Tikriausiai dėl to mes taip stebimės, kad jie nesupranta užuominų, nes, atrodytų, mes beveik viską pasakėme paprastu tekstu.

 1. Meiliai bendrauja su draugėmis

Ar kada nors matėte, kaip jūsų vaikinas susitikus bučiuotų savo draugui į skruostą ir sakytų: „Aš tavęs labai pasiilgau“? Sutikite, keistai, bet ne mažiau neįprastai atrodo vyrams stebėti mūsų bendravimą su draugėmis. Jie tiesiog nesupranta, kodėl mes viena kitą vadiname meiliais žodeliais ir stengiamės viską daryti kartu. Kita vertus, vyrų santykiai su draugais yra santūresni, todėl dažnai jiems nepatinka mūsų draugės.

 1. Per daug laiko skiria smulkmenoms

Mums malonus rūpestis yra vonios kilimėlio pasirinkimas ar miegamojo užuolaidų spalva. Į tai žiūrime su visa atsakomybe. Vyrai tiesiog nesupranta, kaip galima tokioms smulkmenoms skirti tiek laiko.

 1. Svarbiausia – dietos

Na, kuri mergina nenori būti liekna? Tinkama mityba, kalorijų skaičiavimas ir nesibaigiantis svėrimasis – visa tai mūsų kova su papildomais kilogramais, nuo kurių vyrams tiesiog skauda galvą. Galime jiems entuziastingai pasakoti apie tai, kaip numetėme svorio, laikantis dietos, o jie atsako,  kad sportuoti reikia, o ne  išdarinėti šitas nesąmones.

 1. Nuotaikų kaita

Mergina ką tik nusijuokė, o dabar staiga verkia ir rėkia, kad jos niekas nemyli. Šis  staigus  ir netikėtas emocijų pasikeitimas mums yra įprastas dalykas. Stipriosios lyties atstovams mūsų nuotaikų kaita – tikra šimtmečio mįslė. Tačiau didžiausias jiems klausimas  – „kritinės dienos“. Jie paprasčiausiai nežino, kaip turėtų elgtis su mumis tuo metu.

 1. Daug ir tuščiai kalba

Moterys  mėgsta daug šnekėti. Gali pradėti atsakyti į klausimą, o tada taip įsitraukti į savo istoriją, kad tiesiog pamiršta, apie ką jos buvo klausiama. Jei moterys pasiruošusios valandų valandas aptarinėti bet kokią smulkmeną, tai vyrai įpratę savo mintis reikšti trumpai, aiškiai ir taikliai. Nemanau, kad jis jums pasakys, kad vakar per išpardavimą jam pavyko nusipirkti paskutinius nuostabius sportbačius, dėl kurių jam teko net pasistumdyti eilėse.

 1. Nuolat užduoda tuos pačius klausimus

Vyrai įpratę savo meilę rodyti veiksmais, tačiau moterims to neužtenka. Mes mylime ausimis ir norime išgirsti gražius žodžius, o pačios esame linkusios susikurti problemų ir dėl to nerimauti. Todėl reikia  kasdien girdėti atsakymus į  tuos pačius klausimus: „Ar tau viskas gerai?“, „Ar tu mane myli?“, „Ar manai, kad aš esu graži?“. Vyrai turi kitokią logiką: jei jis kartą pasakė, kad tave myli, o per tą laiką niekas nepasikeitė, tada jis tylės. Kam nuolat kartoti tai, jei jis rūpinasi ir galvoja apie jūsų bendrą ateitį.

 1. Meilė nevykėliams

Moterys linkusios paguosti pažemintus ir įžeistus. Kitaip tariant, prireikus, jos puls gelbėti alkoholiką, sutramdyti smurtautoją ar ištraukti tinginį iš skurdo. Joks vyras niekada nežiūrės į merginą, kuri yra apsileidusi, turi priklausomybių ir panašiai. Todėl jie nesupranta šio keisto kai kurių moterų bruožo – mylėti nevykėlius.

 1. Per didelis pasitikėjimas intuicija

Manoma, kad „šeštasis pojūtis“ moterims išsivysto kelis kartus labiau nei vyrams. Štai kodėl mus taip domina horoskopai, astrologiniai išdėstymai ir kiti dalykai, leidžiantys spręsti apie gyvenimą, apeinant logiką ir mokslinius faktus. Kartais moteris gali spontaniškai pakeisti planus, duoti vyrui keistų patarimų (nors jis ir neklausė) arba tiesiog neranda sau vietos, „nes kažką numato“. Svarbiausia, paaiškėja, kad tai buvo teisinga.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą