Save gerbianti mergina niekada nedraugaus su vaikinu, kuriam nejaučia jokių jausmų. Tai yra vien iš gailesčio ar neturėjimo ką veikti. Ir, juo labiau, jo niekada neapgaudinės. Archyvo nuotrauka

Daugelis vyrų aiškiai suvokia, kad ilgalaikius santykius, o juo labiau šeimą, galima sukurti tik su padoria, išauklėta ir kuklia mergina. Tačiau vaikinai nelabai supranta, kuo padori, save gerbianti mergina skiriasi nuo visų kitų.

 

Dažnai vaikinai vadovaujasi tuo, kad jei mergina rūpinasi savo išvaizda, o tai reiškia, kad ji atrodo pakankamai patraukli ir stengiasi būti sunkiai pasiekiama, vadinasi, ji ir yra išauklėta, save gerbianti mergina.

Tačiau vien šių ženklų nepakanka. Iš tikrųjų, po gražiu veidu ir kalbomis apie padorumą gali slypėti visai kitokia asmenybė, jau nekalbant apie atvejus, kai mergina gana atvirai kalba apie savo žalingus įpročius, nevengia susidraugauti su vyrais, lankosi naktiniuose klubuose ar tiesiog keičia vyrus kaip pirštines.

Moterišką kuklumą ir santūrumą išduoda ne balso intonacija, o tai, ką  mergina kalba. Dar geriau atkreipti dėmesį į tai, ką ji daro.

  1. Vengia vyrų dėmesio

Padori mergina niekada nesiekia būti apsuptai daugybės vyrų dėmesio. Tai gali pasireikšti nuo mažens, kai vienos mergaitės bando atkreipti į save berniukų dėmesį, o kitos – to vengia.

Save gerbianti mergina niekada nedraugaus su vaikinu, kuriam nejaučia jokių jausmų. Tai yra vien iš gailesčio ar neturėjimo ką veikti. Ir, juo labiau, jo niekada neapgaudinės.

Tokia mergina ne tik nelaikys savo buvusiojo draugo zonoje, bet ir neužvers žinutėmis ir pranešimais, nuotraukomis savo puslapio  socialiniuose tinkluose, kad sulauktų daug vyrų dėmesio. Save gerbianti mergina bus pakankamai uždara ir atsargi, tačiau kartu „nespinduliuos“ ir arogancija. Užmezgus santykius su tokia mergina, neturėsite nė vienos priežasties pradėti pavydėti.  Na, o jei tokios progos stebuklingai atsiranda, vadinasi, mergina nėra ta, kaip kad manėte.

Save gerbianti mergina gali net vengti naujų pažinčių internete, todėl tiesiog neįmanoma įsivaizduoti situacijos, kad ji gali labai greitai susipažinti su vaikinu, dėl kažko išsiskirti, o paskui iš karto pereiti prie kito. Todėl tokia mergina niekada nepaliks vaikino, vaizduodama „tikriausio ir vertingiausio“ paieškas.

  1. Niekada nieko neprašo

Padori mergina niekada ir nieko nereikalaus iš vyro. Kitaip tariant, susitikus, po pasimatymo mergina niekada nereikalaus, kad ją palydėtumėte, sumokėtumėte už taksi, nuvežtumėte į tam tikrą vietą ir panašiai. Tai turi padaryti vyras be jokio sakymo.

Be to, tokia mergina  sutinka su sąlygomis, kurias jai siūlo vyras, nes jai daug lengviau prisitaikyti, nei bandyti primesti kažką savo. Jei jau per pirmąjį susitikimą susiginčijate dėl ko nors su mergina,  tuomet tikrai galite suprasti, kad tai nėra ta mergina, kurią jūs norėtumėte matyti. Nes save gerbianti mergina vengs provokacijų ir neigiamų emocijų.

Tokia mergina neturi tikslo ką nors gauti iš priešingos lyties atstovo, todėl iš jos neįmanoma išgirsti frazės „tu esi vyras, todėl privalai…“. Tokias manipuliacijas dažniausiai naudoja tos merginos, kurios su visais vaikinais ar vyrais elgiasi vartotojiškai, todėl jų negalima vadinti save gerbiančiomis.

  1. Turi tik vieną tikslą

Padori mergina susitinka, bendrauja ir užmezga santykius su vyru tik turėdama vieną tikslą – sukurti šeimą ir susilaukti vaikų. Todėl jau per pirmąjį susitikimą galite paklausti merginos, ko ji tikisi iš susitikimų. Todėl bet koks kitas atsakymas, išskyrus tikslą sukurti šeimą ar rimtus santykius, gali pasakyti, kad ši mergina vaikinui netinka.

Jei mergina sako, kad susitikinėja tik norėdama pabendrauti, tai yra banali dėmesio paieška, siekiant sukurti paklausios ir populiarios merginos įvaizdį. Jei mergina sako, kad jai nuobodu ir nori emocijų, ego išduoda, kad ši mergina iš esmės į santykius žiūri tik į kaip malonaus laiko praleidimo  šaltinį.

Jeigu mergina atvirai sako, kad nieko rimto neieško, vadinasi, ji nieko nesitiki iš šių santykių arba kad rimti santykiai jai nebeteikia malonumo, nepatenkina jos norų.

Jei mergina sako, kad ji dar apie nieką negalvoja ir nežino, kodėl ji bendrauja su vaikinais, tai yra bandymas užpildyti „nišą“: priversti jus ką nors jai pasiūlyti ir tuo pačiu išpildyti jos norus.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą