Jauni arkliai žaidė ant tvenkinio ir aplink jį, kai įtrūko ledas ir ištiko nelaimė. Vargšai gyvūnai tris valandas praleido panirę į ledinį vandenį, kol visas kaimas žmonių sugebėjo juos ištraukti po vieną. "YouTube" stopkadras

Kartais krizė įžiebia konfliktą tarp žmonių. Konfliktinės situacijos gali  kaip reikiant sukelti žmonių pyktį ir neapykantą, jei leidžia panikai užvaldyti. Kita vertus, daugelis žmonių gali susivienyti krizės metu, išryškindami geriausius žmonijos pranašumus, rašo “Inspire more”.

 

Taip nutiko prie užšalusio tvenkinio į pietus nuo Kalispello, Montanoje, kur keturi arkliai, lūžus ledui, sukrito į ledinį vandenį.

Pranešama, kad jauni arkliai žaidė ant tvenkinio ir aplink jį, kai įtrūko ledas ir ištiko nelaimė. Vargšai gyvūnai  tris valandas praleido panirę į ledinį vandenį, kol visas kaimas žmonių sugebėjo juos ištraukti po vieną.

Daugybės savanorių iš bendruomenės ir greitosios pagalbos ekipažų pastangų dėka pavyko išvengti potencialiai mirtinos situacijos. Tai yra buvo išgelbėtos keturių arklių gyvybės.

Pranešama, kad visi keturi arkliai visiškai atsigavo, nepaisant to, kad gana ilgai išbuvo po lediniu vandeniu, ir grįžo į savo vėžes. Tikėkimės, kad kitas jų nuotykis bus mažiau  rizikingass ir daugiau žaismingas!

Žiūrėkite dramatišką gelbėjimą žemiau esančiame vaizdo įraše ir pasidalinkite, kad padėkotumėte visiems žmonėms, kurie padėjo gelbėjant!

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą