Deja, kivirčai neišvengiami net ir darniausiuose santykiuose. Tačiau konflikte labai svarbu elgtis teisingai. Jei mergina niekada ne galvoja tik apie save, nėra egoistė, o visada stengiasi eiti į kompromisus, tada jums nepaprastai pasisekė. Archyvo nuotrauka

Mes visi norime turėti darnią šeimą. Kad mūsų neapgaudinėtų, kad mūsų partneriui mūsų užtektų. Bet ar tai įmanoma? Ar yra kokių nors savybių, kurios gali išlaikyti vyrą šeimoje? Šiandien norime aptarti šią temą psichologijos požiūriu.

 

  1. Vyrai ištikimi besirūpinančioms savo išvaizda merginoms

Kai esi daug metų šeimoje, galvoji, kad nebereikia stengtis ne tik dėl savęs, bet ir dėl vyro. Tai netiesa. Nepaisant to, vyrai mėgsta džiaugtis savo partnerės išvaizda visada. Ir mes nekalbame apie kažkokį spindintį grožį. Svarbiausia, kad mergina visada rūpintųsi savo išvaizda: gražiai susišukuotų, pasidažytų, būtų pasitempusi ir elegantiška. Kad vyras neturėtų priežasties dairytis į  šonus, nes šalia jo yra tokia nuostabi moteris.

  1. Vyrai nepalieka savarankiškų

Psichologiniai tyrimai patvirtina, kad kai moteris visiškai pasikliauja vyru ir ištirpsta jame, tada tokiam vyrui ji tiesiog tampa nebeįdomi. Taip yra todėl, kad iš tikrųjų ji yra niekas. Jei žmogus daro viską, kad patiktų kitam, tada šio žmogaus iš tikrųjų nėra.

Tačiau vyrui reikia su kuo nors pasikalbėti, jis nori išgirsti atsakymus jį dominančiomis temomis. Bet kad jį tai tikrai sudomintų, o ne būtų vien pritarimas ar nuolaidžiavimas. Jei moteris nėra savarankiška, ji neturi ką veikti be savo vyro. Ji neturi interesų. O kaip gali būti įdomus žmogus, kuris tiesiogine prasme yra tuščias popieriaus lapas?

  1. Vyrai vengia pavydžių

Kiekvienas iš mūsų bent kartą gyvenime kam nors pavydėjome. Šis jausmas gana natūralus, bet kontroliuojamas. Iš esmės, kas yra pavydas? Pavydas yra savininkiškumo jausmas. Mes tiesiogine prasme nenorime dalytis tuo, kas mums patinka, su kitais.

Galite pavydėti ne tik vyrams, bet ir draugams, vaikams ir bet kam kitam. Tačiau romantiškų santykių atveju pavydas pasireiškia ryškiausiai. Ir jei moteris šio pavydo niekaip nesuvaldo, kiekviename žingsnyje įtaria vyrą, tai anksčiau ar vėliau jis tiesiog nuo to pavargs ir visi jausmai išnyks. Ir jei pavydas nebus kontroliuojamas, jis gali sunaikinti bet kokius santykius.

  1. Vyras nepalieka tos, kuri jį supranta

Kuo vyresni tampame, tuo mažiau norime kokių nors konfliktų. Tiesiog norisi skanaus maisto namuose, žmogaus, su kuriuo galima būtų pasikalbėti iš širdies. Žmogus,  su kuriuo galite pasidalinti savo rūpesčiais ir negirdėti pasmerkimo. Žmogus, kuris palaiko jus visur ir visada, net jei jis pats mano, kad tai kažkaip kvaila.

Žmogus, kuris nesiginčys dėl smulkmenų. Žmogus, su kuriuo galite adekvačiai aptarti visas konfliktines situacijas, o ne tik rėkti vienas ant kito. Jei namuose tvyro taika ir ramybė, jums nereikia bėgti iš šio namo, kad rastumėte saugų prieglobstį kažkur šone.

Žinoma, nėra šimtaprocentinės formulės, kuri padėtų išlaikyti vyrą. Neįmanoma laikytis jokios taktikos, kad būtų išvengta visko, kas gali nutikti šiame gyvenime. Visi mes vis dar skirtingi, žmonės keičiasi gyvenimo eigoje, gali visiškai kitaip pradėti žiūrėti į gyvenimą.

Bet jei sieksite kompetentingų santykių, sveikų santykių, kuriuose visi jaustųsi ramūs, jaustųsi savo vietoje, tada greičiausiai viskas bus gerai. Bent jau taip teigia psichologijos tyrimų statistika.

O kaip jūs manote, kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti mergina, kad vyras nenorėtų nuo jos bėgti kur nors į šoną? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose!

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą