Situacija gana paprasta ir elementari: vaikinas draugauja su mergina, tarsi viskas gerai, bet jis nesupranta – ji jaučia kokius nors jausmus jam ar ne.

Šį kartą aptarsime penkis klausimus, kuriuos vaikinas gali užduoti merginai, norėdamas suprasti jos jausmus, o gal net  išgirsti ir meilės prisipažinimą.

 

  1. Jei man nutiktų kas nors blogai, ar liktum su manimi?

Kaip žinote, vyro meilė išbandoma, kai gerai sekasi, o moters meilė – kai viskas nėra taip rožinė. Taip yra ir šioje situacijoje. Niekada negali žinoti, kas gali nutikti. Pavyzdžiui, įvyktų nelaimingas atsitikimas, dėl kurio vaikinas negalėtų gyventi visaverčio gyvenimo.

O ką mergina darytų tuo atveju? Ar ji liktų su jumis, ar ieškotų ko nors kito? Atsakymas gali jus nustebinti. Kai kurios merginos, nevyniodamos į vatą pasakys, kad greičiausiai šiuo atveju jos paliktų vaikiną. Bet jei mergina nuoširdžiai sako, kad  ir kas benutiktų, ji vis tiek liktų su juo – akivaizdu – ji myli jį.

2.Kodėl tu mane myli?

Žinoma, šį klausimą reikia užduoti tik išsiaiškinus ankstesnį klausimą, kad ji myli. Žinoma, jei vaikinas nori sužinoti, ar moteris jį myli, neturėtų užduoti klausimo tiesiogiai „ar tu mane myli?“. Tokiu atveju merginai tampa per lengva pasakyti „taip“. Bet jei paklausite, kodėl ji jus myli, tada ji turės šiek tiek pagalvoti.

Kai kurioms moterims reikia griežtai apibrėžto vyro savybių sąrašo. Pavyzdžiui, tai yra statusas, autoritetas, didelis uždarbis ir prabangos savybių buvimas. Tokioms moterims svarbu, kad vyras būtų sėkmingas ir pinigingas.

Bet jei mergina atsakys, kad myli vaikiną dėl jo gerumo, sąžiningumo, padorumo ir kitų vidinių teigiamų savybių – tai reiškia meilę.

3.Ką norėtum manyje pakeisti?

Kai vyras užduoda šį klausimą moteriai, jis tarsi klausia, kas jai nepatinka. Jei moteris pateikia didžiulį jo trūkumų sąrašą, vargu ar galime kalbėti apie meilę. Geriausiu atveju ji pasakys, kad viskas, kas apie jį, jai tinka ir nereikia nieko keisti. Tokia moteris tikrai myli vyrą, nes ji besąlygiškai priima jį su visais trūkumais. Taigi, tą patį modelį galima pritaikyti ir merginoms.

  1. Kaip manai, kiek vyras turėtų uždirbti?

Jei mergina, atsakydama į šį klausimą, nurodo konkrečia sumą, tada nėra gerai. Tai priimtina, jei ji įvardija sumą, kuri maždaug atitinka šalies vidutinį atlyginimą. Tai rodo, kad jos reikalavimai yra normos ribose. Bet jei ji  įvardija gerokai didesnę sumą, tuomet jau reikia  suklusti. Tai reiškia, kad jai labiau pinigai, o ne vaikinas. Suprantama, tai neturi nieko bendro su meile.

Bet jei ji pasakytų: „Nesvarbu, kiek uždirbtų, svarbiausia, kad jam patiktų tai, ką daro“. Sulaukus tokį atsakymą galima drąsiai sakyti, kad mergina myli vaikiną.

5.Kokią matai savo ateitį po 5–10 metų?

Šis klausimas gali priminti interviu. Esmė ta, kad vyrai nori sužinoti, ar ateityje  ta moteris ar mergina bus šalia jo. Jei mergina mini vaikiną bent 2–3 kartus skirtinguose kontekstuose, vadinasi, ji myli jį.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą