Ką mes žinome apie vyro penį? Ar tai išoriškai vien organas, primenantis ilgą kamieną su užapvalinta galvute? Kinų medicinos mokymu, labai svarbu ir tai, kaip jis atrodo. Lygiai taip pat, kaip nėra dviejų tapačių veidų, išskyrus tapačius dvynius, nėra ir dviejų tapačių penių.

Vyro varpa pasižymi ryškiomis individualiomis savybėmis tiek savo storiu, ilgiu, galvutės forma, spalva, erekcijos kampu, – rašoma knygoje „Health Cultivation in Chinese Medicine“, kurios autoriai Zhanwen Liu, Mark L. Mondot ir Xin Niu.

 

Varpos galvutė dalinama į tris pagrindinius tipus 

Erekcija padaro šią vyro kūno dalį nenuspėjamą ir nenugalimą. Juk neįmanoma nuspėti, kaip varpa atrodys stačios būklės: paslaptingai susukta, grakščiai išlenkta, grėsmingai ar įžūliai išsikišusi kaip riterio ietis. Penio spalva turi visą atspalvių paletę: nuo šviesiai rausvos, violetinės iki mėlynai violetinės.

Dauguma stačių penių lenkiasi į kairę. Faktas yra tas, kad žmogaus kūnas yra asimetriškas. Todėl viskas priklauso nuo to, kuris pusrutulis yra pagrindinis. Dešinysis pusrutulis tarnauja kairei kūno pusei ir atvirkščiai.

Penio nukrypimas į kairę yra paaiškinamas tuo, kad centras, atsakingas už seksualinį susijaudinimą ir orgazmą, yra dešiniajame pusrutulyje, kuris savo ruožtu veda kairiąją kūno pusę.

Tuo tarpu lyties organo nukrypimas į dešinę, jei tuo pačiu metu jo savininkas nėra kairiarankis, rodo, kad dominuoja jo kūrybiškumas ir logika. Taip pat intuicija ir tai yra labiausiai subtilus ir  jautrus organas.

Varpos galvutė dalinama į tris pagrindinius tipus:  pieštuko (smailus) grybų (užapvalintas) ir galvutę, kurios skersmuo lygus penio kamieno skersmeniui.

Remiantis rytų Tao filosofija, vyriškas lyties organas yra ne tik reprodukcinis organas, bet ir vyriškos dvasinės stiprybės simbolis, atspindintis jo vidinę individualią esmę, psichinius ir sveikatos bruožus.

Penis ir sperma gali būti valdomi penkių energijos elementų: metalo, vandens, medžio, ugnies ir žemės.

Pagal rytų filosofiją yra penkių tipų peniai – „Jade“  kamienai ir penkių rūšių spermos – „Yana“ drėgmė. Elementai suteikia peniui skirtingas galvutės formas, daro įtaką spermos spalvai, kvapui ir struktūrą.

Jei varpos ir spermos tipai yra vienodi, tada sustiprėja teigiamos ar neigiamos savybės, būdingos vienai ar kitai stichijai.

 

Alkoholis daro itin neigiamą įtaką Vandens stichijos spermos kokybei

Palankus žemės energijos elemento derinys su ugnimi, metalu ir vandeniu, o medis – su vandeniu. Metalas suteikia žemei didelę galią. Žemė sustiprina ugnies liepsną ir karštį. Žemė noriai sugeria vandenį, todėl gerai drėkina. Vandens ir medžio derinys suteikia spermai judrumo ir vaisingumo.

Ugnies ir medžio, metalo ir vandens, medžio ir žemės derinys yra neigiamas. Kai ugnis degina medį, sperma išteka per anksti. Ugnis naikina metalą, atimdama spermos judrumą. Vanduo naikina metalą, apskritai blogindama spermos kokybę.

Metalo energijos elemento penis būna ilgas ir raumeningas, galvutė didelė, mėsinga, ryški, apatinis kraštas nuo kamieno atskirtas žiediniu grioveliu.

„Metalo“ lyties organas gausiai išskiria spermą, kuri atrodo kaip seilės, ryškiai balta, gana aštraus kvapo. Ejakuliacija būna sunki, bet sprogi.

Vyrams, kuriems būdinga „metalinė“ sperma, naudingi saldumynai, vaisiai ir soros, keptas maistas ir prieskoniai yra draudžiami. Jie turėtų vengti pykčio.

Vandens energijos elemento penio galvutė yra plokščia, plati, vos pastebimas žiedas prie pagrindo.

Vandens tipo peniui būdinga nestabili ejakuliacija. Tai yra ją lydi pastebimos pertraukos.

Vandens elemento sperma – skaidri. Kuo dažniau ejakuliacija, tuo jos srovelė plonesnė ir skaidresnė. Alkoholis daro itin didelę neigiamą įtaką Vandens energijos spermos kokybei.

Vanduo sukelia metalo koroziją, taigi, jei vandens tipo lyties organas išskiria „metalinę“ spermą, tada penis greitai tampa bevertis.

 

Tinkamas maistas padeda vyrui atkurti savo seksualinės energijos atsargas

Lyties organas su plona, ​​ne aiškiai išreikšta galvute ir minkštu kraštu atitinka Medžio energijos elementą. Sekrecijos tekstūra yra panaši į prakaito sekreciją.

Sperma – klampi, pilkšvos spalvos, liečiant – vidutiniškai šilta, turi šiek tiek nemalonaus kvapo. Kvapas staigiai pablogėja patyrus psichologinį stresą. Medžio elemento tipo penį turinčiam vyrui  yra draudžiamas seksas, esant padidėjusiam nerimui ar depresijai. Mat jo partnerė rizikuoja užsikrėsti neigiama energija. Aromatiniai aliejai ir smilkalai ramina ir skatina geismą.

Tinkamas maistas padeda vyrui atkurti savo seksualinės energijos atsargas, bet Medžio elemento peniui šis teiginys teisingas kaip niekada. Šio tipo vyrams ypač naudingi citrusiniai vaisiai. Jie taip pat teigiamai veikia spermos kvapą ir skonį.

„Medinė“ varpa kartu su vandens tipo spermatozoidais suteikia gerą sveikatą.

Ugnies energijos elemento peniui būdinga smaili galvutė, bet jis atrodo pats elegantiškiausias. Varpos pagrindas yra išlenktas ir asimetriškas.

Ugnies elemento sperma yra karšta, rausvos spalvos, kartaus skonio, pasižymi gausia ejakuliacija, purškia kaip ugnikalnis. Bet neigiamai veikia odą, sukelia nudegimus ir alergijas.

Ugnies energijos elemento lyties organą turintys vyrai yra aistringi ir nepasotinami, mėgsta imtis iniciatyvos lovoje ir pavergti partnerę. Jie skatinami susikurti erotinę atmosferą mylėdamiesi žvakių šviesoje.

Vyrui svarbu kontroliuoti save lytinių santykių metu ir daryti viską, kas įmanoma, norint pratęsti malonumų laiką.

Norint subalansuoti „ugningo“ lyties organo energiją, partneriui patartina dažniau būti raitelio padėtyje. Meilės kūrimui naudinga naudoti ledo kubelius.

 

Norint palaikyti  penio gerą formą ir nuotaiką, reikia daryti fizinių pratimus

Žemės energijos elemento lyties organui būdinga stora galvutė ir storas žiedas prie pagrindo. Erekcijos metu varpą būna stipriai raumeninga, su išsikišusiomis venomis.

Žemės elemento peniui būdinga lėta ejakuliacija ir neutrali spermos temperatūra. Jame dažnai yra gumbų. Sperma gelsva, saldaus skonio ir malonaus aromato.

Dažna ejakuliacija draudžiama vyrams, turintiems tokią spermą, todėl norint palaikyti  penio gerą formą ir nuotaiką, jam reikia reguliarių fizinių pratimų.

Norėdami išlaikyti vertingas Žemės energijos elemento sėklos savybes, vyras turi valgyti virtus ryžius, gerti žalią arbatą ir raudoną vyną. Šios spermos trūkumai yra tai, kad jei vyras pats nėra sveikas, tada jo neigiamos savybės daug kartų sustiprėja.

Sveiko Žemės elemento tipo vyro sperma teigiamai veikia odą.

Geriausias afrodiakas vyrui, turinčiam Žemės energijos elemento tipo penį, „cheeseburgerio“ kokteilis, neseniai išrastas Kanadoje. Štai jo ingredientai: švieži pomidorai, čederio sūris, daržovės, marinuoti agurkai susmulkinami trintuve. Kokteilio išradėjas Trevoras Berrisas mano, kad tai geriausias produktas, kurį reikėtų suvartoti sekso išvakarėse.

Senovinis Peru potencijos stipriklis (receptui nėra tikslaus amžiaus) yra paruoštas iš gyvų šviežių vietinių varlių, kurių mėsa susmulkinta iki skystos konsistencijos. Šis gėrimas leidžia vyrams ilgai lytiškai santykiauti ir turi gydomąjį poveikį sergant plaučių ir bronchų ligomis.

Originaliausias stimuliatoriaus receptas buvo sukurtas prieš tūkstantį metų Korėjoje. Jo gamybai keliolika naujagimių pelių įmerkiamos į molinį indelį su ryžių vynu ir palaikomas nusistovėti kelerius metus. Produktas turi specifinį skonį ir kvapą, tačiau veikia beveik akimirksniu.

 

 

4 KOMENTARAI

  1. I think this is one of the most significant info for me.
    And i am glad reading your article. But wanna remark on few general
    things, The website style is perfect, the articles is really excellent : D.

    Good job, cheers

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą