Vaikinai paprastai nori labai greitai ir viską sužinoti apie juos dominančią merginą. Patarimas labai paprastas: nupirkite ledą merginai ir stebėkite, kaip ji valgo. Palyginkite savo pastebėjimus su žemiau pateiktais rezultatais.

  1. Valgo ledus dantimis

Kaip manote – apie ką čia kalbama? Gal apie tai, kad priešais jus – agresyvus žmogus? O ir ne! Tiesą sakant, toks valgymo būdas dar nereiškia, kad ji kabinasi į gyvenimą dantimis, simbolizuoja jos neužtikrintą padėtį gyvenime ir tai, kad jūs nepakankamai gerai pažįstate vienas kitą. Noras atrodyti agresyviam yra ne kas kita, kaip savigynos būdas.

  1. Liežuviu valgo ledus

Tai labai pažeidžiamas žmogus, atsargus jausmuose ir santykiuose su kitais žmonėmis. Tokiai merginai labiau prie širdies romantiški santykiai ir mėgsta demonstruoti švelnumą. Nors gyvenime nepakenktų būti praktiškesnei.

  1. Laižo ledus nuo piršto

Tai linksmas ir atviras žmogus, kuris ne visada galvoja apie atsakomybę ir įsipareigojimų nevykdymą. Ji iš gyvenimo stengiasi paimti kuo daugiau, tuo pačiu įdėdama kuo mažiau pastangų.

  1. Valgo ledus pusiau pravira burna

Prieš jus ne tik labai paslaptinga, bet ir kukli mergina, nemėgstanti linksmintis triukšmingose ​​kompanijose. Santykiuose ji retai perima iniciatyvą į savo rankas ir laukia, kol partneris žengs pirmą žingsnį jos link. Tačiau įsileidusi vaikiną į savo draugų ratą, ji taps jam gera ir atsidavusi draugė.

  1. Atidžiai ir lėtai laižo ledus

Ko gero šis merginos veiksmas yra tikrai įdomus ir malonus stebėti. Bet dabar ne apie tai. Šis valgymo būdas liudija, kad mergina yra labai įdomi ir ji linkusi rodyti smalsumą visiems aplinkiniams. Be to, ji yra atkakli, nekantri ir gana užsispyrusi.

  1. Valgo ledus su šaukštu arba kiša vaflio gabalėlį

Parodo perdėtą merginos atsargumą, kuri yra pasirengusi pasitikėti kitu tik ištyrinėjusi jį iš visų pusių. Bet santykiuose ji linkusi paklusti mylimajam  ir yra pasirengusi visokiems jo patikrinimams.

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą