Vyrui – pirmas dalykas yra rimti santykiai, o vaikinui - akimirkos malonumai ir noras parodyti esantis kietas su merginomis. Archyvo nuotrauka

Kuris iš jų esate, mergina iš karto nustatys, nepriklausomai nuo to, jums bus 18 metų ar 35. Kaip?  Pagal verbalinius kūno signalus ir veido išraišką. Be to, tai taip pat matoma ir smulkiausiose detalėse, kurios lemia jūsų elgesį.

Taigi, žemiau išsamiai išvardinsime keletą dalykų, susijusių su jūsų elgesiu ir bendravimu, į kuriuos turite atsižvelgti, jei norite būti merginos akyse vyras, o ne „neapsiplunksnavęs“ vaikinas. Būtinai perskaitykite iki galo!

 

  1. Vyras vertina savo laiką

Laikas yra mūsų brangiausias išteklius šiame gyvenime. Einame į darbą, kad laiką paverstume pinigais. Mes leidžiame laiką sportui ir savęs tobulinimui, kad taptume geriausia savo versija. Skiriame laiką filmams, knygoms, pomėgiams ir kitoms pramogoms, kad atsipalaiduotume ir gautume emocinį bei fiziologinį pasitenkinimą.

Požiūris į savo laiką aiškiai išskiria jus kaip išmintingą žmogų ar jaunuolį. Ir visai nesvarbu, kiek jums metų „pagal pasą“.

Subrendęs vyras vertina savo laiką. Jis nebėgioja paskui kiekvieną merginą, kaip „berniukas“. Savo laiką jis skiria tik toms merginoms, su kuriomis ateityje mato santykius, šeimos kūrimą.

Vyrui – pirmas dalykas yra rimti santykiai, o vaikinui –  akimirkos malonumai ir noras parodyti esantis kietas su merginomis.

Žinoma, bendraudama su subrendusiu vyru mergina tai mato ir supranta, kad jis žino savo ir savo laiko vertę. Todėl jis neužsiims savo trumpalaikių užgaidų ir „norų sąrašui“  tenkinimui. Merginos į tokį vyrą žiūri daug rimčiau.

  1. Vaikinas veda turėtų merginų sąrašą

Ne vienam vaikinui būna svarbu, kiek merginų yra jo „žygdarbių“ sąraše.  Jis tai įvertina, svarbiausia, giriasi juo prieš draugus ir kitas merginas.

Vyras jau seniai išaugo iš tų kelnių, kad galėtų didžiuotis savo žygdarbiais, užkariaujant merginas.  Jis puikiai žino savo galimybes ir jam nereikia niekam jų įrodinėti.

Vaikinas mano, kad pasakodamas merginai apie savo nuotykius, jos akimis jis atrodys kaip „mačo“.

Bet iš tikrųjų „mačo“ atrodys tas, kuris nepasakoja  nebūtų dalykų, o tyliai ir užtikrintai ima ir daro.

  1. Tikras vyras žino, ko nori

Vyras mato tikslą ir imasi nuoseklių veiksmų jo siekdamas. Vaikinas –  blaškosi iš vienos pusės į kitą, neįsivaizduodamas galutinio rezultato. Merginoms patinka tie vyrai, kurie žino, ko nori, ir nebijo to parodyti. O vaikinai kuria pasakas ir nori, kad merginos jais tikėtų. Tuo pačiu metu jie patys bando atrodyti vyresni ir išmintingesni, bet tik žodžiais. Elgesys juos išduoda.

  1. Vaikinas bijo atsakomybės

Būti santykių lyderiu, parodyti dominavimą ir ryžtą (o to merginos ir nori iš vyro) – reiškia mokėti prisiimti atsakomybę už save.

Vaikinas to bijo, todėl dažnai demonstruoja netikrumą, o bandymai „būti vadovu“ atrodo taip nenatūraliai, kad net juokinga.

Vyras laikosi oriai, būna  ramus ir nesigiria savo dominavimu. Jis turi atsakomybės jausmą bet kurioje situacijoje, todėl merginos akyse jis atrodo pasitikintis savimi ir patikimas.

Kita vertus, intelektualumo lygis ir gyvenimo patirtis palieka savo pėdsakus elgesyje ir požiūriui. Tie, kurie neturi tokios patirties, bando „kopijuoti“ tuos, kurie ją turi. Iš čia ir pasireiškia  nenatūralus elgesys.

Todėl geriau būti savimi ir keisti save į gerąją pusę, o ne kurti kituose iliuzijas ir tikėtis greito rezultato.

Ar yra buvę taip, kad jums patinkanti mergina nekreipia į jus dėmesio? O gal ji tiesiog kaip draugė? O gal draugaujate su šaunia mergina, bet bijote, kad ji praras susidomėjimą jumis ar jus apgaus?

Jums tereikia žinoti, kaip valdyti moteriškus interesus ir jausmus. Bet apie tai kitą kartą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą