Kai tik pradeda plūsti merginos jausmai ir emocijos, vaikinas ar vyras kažkodėl pradeda tolti nuo jos. Tokiais atvejais merginos ir pradeda bėgioti paskui vyrus. Archyvo nuotrauka

Žinoma, iš pradžių daugelis merginų nebėgioja paskui vyrus, greičiau, būna atvirkščiai – jie bėgioja paskui  jas arba tiesiog parodo didelį susidomėjimą! Tačiau kai tik pradeda plūsti merginos jausmai ir emocijos, vaikinas ar vyras kažkodėl pradeda  tolti nuo jos. Tokiais atvejais merginos ir pradeda bėgioti paskui vyrus. To niekada neturėtų būti daroma. Kodėl?

 

Tai ypač pasakytina apie jo vyriškumą kalbant sekso temomis

Kai bėgate paskui vyrą ir stengiatės jam įtikti, jūsų svarba pradeda kristi. Jis nėra suinteresuotas tęsti santykių su jumis tokioje situacijoje. Todėl visada žinokite savo vertę ir išsaugokite savo orumą. Žinoma, jei santykiuose  dėl ko nors prasikaltote ir vyras pradėjo tolti, tuomet pirmiausiai turėtumėte atsiprašyti jo – tame nėra nieko blogo. Bet jei vyras neberodo susidomėjimo ar kažkaip šaltai  pradėjo su jumis elgtis, tai bėgioti paskui jį tikrai neverta. Taip darydama jį dar labiau atstumsite.

Žinia, vyrai turi didžiulį ego! Ir neduok Dieve, jei įskaudintumėte vyrišką ego ir išdidumą. Tuojau pat  galite tapti jo priešu. Tai ypač pasakytina apie jo vyriškumą kalbant sekso temomis.  Jei tik bent  kiek sumenkinsite jo vyriškumą, tada viskas – manykite, kad praradote jį. Ir net jei vyras anksčiau su jumis elgėsi labai gerai, tada po to, kai sutrypsite jo vyrišką pasididžiavimą, kelio atgal nėra.

Atvirkščiai, reikėtų „paglostyti“ vyrišką ego ir pasakyti, koks jis (vaikinas/vyras) puikus (tik nepersistenkite, daug pagyrimų irgi yra blogai). Jis turėtų jaustis kaip super herojus šalia jūsų, tada jūsų vertė bus labai aukšta. Bet dar kartą kartoju – labai svarbus aplinkybių kontekstas. Nes jei pradėsite girti vyrą ir glostyti jo ego tokioje situacijoje, kai jo elgesys jūsų atžvilgiu yra tiesiog pasibaisėtinas, tada jūsų vertė, priešingai, kris.

 

Kelti ultimatumus reiškia užimti vyrišką poziciją

Norėdamos suprasti, kada girti, o kada atsiriboti nuo vyro, atsiminkite šią taisykles:

  1. Kai vyras su jumis elgiasi blogai, atsitraukite ir parodykite jam savo nesidomėjimą juo, parodykite, kad jis gali jus prarasti! Suprantama, tokiais atvejais nesakoma jam komplimentų ar meilės žodžių. Jūs turite atspindėti jo elgesį.
  2. O kai vyras su jumis elgiasi gerai (dovanoja dovanas, sako komplimentus, rūpinasi ir panašiai), tuomet  ir jūs galite parodyti savo susidomėjimą juo. Tai yra, jam atsilyginate gražiais žodžiais, dėkojate ar reiškiate supratingumą, palaikymą  ir panašiai.
  3. Niekada nekelkite vyrui ultimatumų! „Arba tu vakarą leisi su manimi, o ne su draugais, arba aš su tavimi nekalbėsiu“ yra klasikinis ultimatumas, galintis sužlugdyti jūsų santykius. Esmė ta, kad kelti ultimatumus reiškia užimti vyrišką poziciją. Būtent vyrai turėtų kelti vienas kitam ultimatumus versle, derybose ir panašiai, o ne jūs. ir juo labiau ne santykiuose. Vyras nori būti šalia merginos, kuri pripažįsta jo jėgą. Bet jei pateiksite jam ultimatumus, tada atsiduriate stipraus vyro pozicijoje, ir jis nustoja jus matyti kaip moterį. Kita vertus, jei vyras yra stiprus, jis iškart pastatys jus į vietą, kai pateiksite jam ultimatumą. O jei vyras silpnas, tai, žinoma, galėsite jį pakišti po savo padu. Bet labai abejoju, kad tokie stipriosios lyties atstovai jus traukia.

 

Niekada neleiskite savęs negerbti

Užsienio psichologijoje yra plačiai vartojama sąvoka „Social proof“ – (liet. „socialinis įrodymas“). Tai kaip į jus reaguoja visuomenė, jūsų aplinka, draugai, kolegos ir kiti vyrai. Jei vyras pamatys, kad jūsų negerbia draugai, tėvai, aplinka, tada jūsų vertė jo akyse kris. Mes, žmonės, esame socialinės būtybės. Biologiškai esame priklausomi nuo socialinės nuomonės. Daugeliu atžvilgių mes nustatome kito žmogaus vertę pagal tai, kaip jį supantys žmonės su juo siejasi ir elgiasi. Ir jei matome, kad kiti neklauso jo žodžių ir vengia su juo bendrauti, tai šis žmogus mums nepadarys gero įspūdžio.

Bet jei matome žmogų, kurį kiti gerbia, jo nuomonės įsiklauso ir jis mėgaujasi autoritetu, tai automatiškai pradedame išskirti šį žmogų iš visų kitų, ir jis mums atrodo vertingesnis. Taip veikia mūsų smegenys.

Todėl, jei vyras matys, kad jo merginą kas nors pavadino „kvailute“ ar „naivuole“, o ji niekaip į tai nereaguoja, jis nepuls ją užstoti, greičiau tokio vyro akyse jos orumas ims sparčiai kristi. Todėl niekada neleiskite savęs negerbti. Ir tai taikoma visiems žmonėms, pradedant merginomis, baigiant visais kitais. Kai tik išgirsite nepagarbą savo adresu, nedelsdamos užkirskite kelią tam.

Vyras turi matyti, kad  su jumis elgiamasi pagarbiai, visur esate laukiama ir turite teigiamą socialinį įrodymą.

Tas pats pasakytina apie jūsų populiarumą tarp kitų vyrų. Jei jus supa vyriškas dėmesys ir esate populiari tarp jų, tada daugelis vyrų automatiškai nori užkariauti jūsų dėmesį ir simpatijas.  Tada jų akyse atrodote vertingesnė, kadangi jums skiriama tiek daug dėmesio. Vadinasi, jumyse yra kažkas, ko nėra kitose merginose.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą