Tikriausiai ne vienam vaikinui ar vyrui knieti sužinoti, kaip merginos per pirmą pasimatymą paprastais būdais patikrina vyrišką brandą ir charakterį.

 

Daugelis „šio testo“ neišlaiko

Daugelis vyrų žino, kad moterų intuicija niekada neapgauna. Dailiosios lyties atstovės tai irgi žino ir aktyviai naudojasi tuo, kuo yra apdovanotos.

Taigi, jau per pirmąjį pasimatymą dailiosios lyties atstovės gali nustatyti vaikino charakterį, jo silpnybes, vyriško charakterio buvimą. Galimi du variantai: arba vaikinas viską iškloja pats merginai, arba ji naudoja keletą būdų, kurie bus aptarti šiame straipsnyje.

Pirmasis būdas yra dirbtinė nuoskauda ar apgaulingas apmaudas ir beveik visada tai lemia kažkokia smulkmena. Daugelis vyrų šio testo neišlaiko, nes bijo sugadinti santykius su mylimąja ir iškart ima prašyti atleidimo dėl savo poelgio. Nors iš tikrųjų jie nežino ir nesupranta, dėl ko buvo kalti. Dažnai merginos naudoja šį metodą pasąmonėje, tikrindamos, ar jame yra vyriškumo bruožų.

Antras būdas – bandyti sukelti pavydą. Čia labai svarbi partnerio reakcija ir jų gali būti kelios.

 

Ignoruoja įvykusią situaciją

Pirmoji – gali būti skandalas, turintis daug neigiamų emocijų, įžeidimų ir pažeminimų.

Antroji – ramus pokalbis, situacijos išaiškinimas ir jo požiūrio paaiškinimas.

Trečioji – ignoruoja įvykusią situaciją.

Ir kažkodėl labiausiai merginas traukia tie vaikinai, kurie į tai nekreipia jokio dėmesio.

Rečiau joms patinka vyrai, kurie kad ir ramiai, bet vis tiek mėgina išsiaiškinti santykius.

Beje, tos merginos, kurios renkasi trečiojo tipo vyrus, paprastai labiau pasitiki savimi ir laikosi savo tokiomis situacijomis.

Verta suprasti ir sutikti, kad bet kokie santykiai ar bendravimas su mergina visada yra savotiškas azartinis žaidimas, kurį gana sunku laimėti.

Bet nugalėtojui atitenka svarbiausias prizas – mylintis ir supratingas draugas, kuris bus šalia ir džiaugsmo, ir liūdesio akimirkomis. Be to, merginos iš pradžių taip pat labai stengiasi, norėdamos atrodyti kone tobulai!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą