Patikros būna gana keistos, tačiau vyriška galia visada traukė silpnąją lytį ir jos toliau su užsidegimu ieško stiprios peties. Archyvo nuotrauka

Logiška, kad negalima apsisaugoti nuo visų išbandymų, tačiau vis tiek išskirsime pagrindines moteriškų gudrybių  spąstus. Vyrai, kaip visada, itin pastabūs. Tačiau, kad jie ką nors pasakytų,  reikia mesti į juos kėdę. Bet ir merginos mano, kad  neatsilieka nuo jų, nes sugalvoja tūkstantį dalykų, kad nustatytų, ar mergina jiems tinka. Ar tikrai?

 

Mėgsta išbandyti savo gebėjimus atlaikyti gyvenimo situacijas

Sudėtingiausias logines grandines, kurių gali pavydėti pats Hercule‘as Poirotas, iš esmės kuria ne vyrai, o pačios merginos, siekdamos įsitikinti, ar potencialiu partneriu galima pasitikėti.

Visų pirma mergina nori išsiaiškinti: koks jis žmogus, ar gali normaliai bendrauti, ar turi humoro jausmą, kiek pasitiki savo jėgomis, kokia jo, kaip žmogaus, vertė, ar gali būti kontroliuojamas. Ar bando ją užkariauti ir kokiu tikslu. Taip pat, ką gali dėl jos, kokius santykius turėjo ir kodėl jie iširo? Ar yra nepriklausomas, saugus, protingas ir ar verta jam skirti laiko? Galų gale,  ar jis nebus „kitas kitų nesėkmingų santykių vaikinas“.

Gali būti 1001 moteriškas būdas patikrinti vaikiną, bet net jei išvardinsime juos visus, galite būti tikri, kad susidursite su  dar daugiau jų. Merginos nuo vaikystės viena kitai sako: „Netikėk šiais niekšais! Jie nuolat mus tikrina. Logiška, kad negalima apsisaugoti nuo visko, bet yra tokių signalų, kad praleisti juos tikrai negalima. Iš karto padarysime išlygą, kaip  viename filme: „Visi veikėjai yra išgalvoti, o sutapimai atsitiktiniai“.

Beje, vyro / vaikino ištikimybės tikrinimas Biblijoje yra štai toks palyginimas: „Ir štai moteris, pasipuošusi, tačiau klastingos širdies, triukšminga ir nežabota, sutiko jį. Tada čiupo jį, pabučiavo ir begėdišku veidu pasakė: „… užeik, iki ryto šėlsime, mėgausimės meile“. Daugybe malonių žodžių ji sužavėjo jį, švelniomis lūpomis užvaldė jį. Tuojau jis nusekė paskui ją, kaip jautis eina į skerdyklą“.

Žinia, vyrai yra poligamiški, bet tai, aišku, nėra pasiteisinimas išdavystei, bet ar verta gundyti likimą?  Tai jau kitas klausimas. Neturėtume susikurti situacijos, kai turime rinktis tarp neaiškių, naujai sukurtų ar jau griūvančių santykių ir reguliaraus sekso. Patikrinimo metodai nėra originalūs ir negali pretenduoti į genialius taktinius manevrus. Tačiau parašyk jam laišką, SMS iš kito telefono ir tiesiai šviesiai paklausk: „Ar turi merginą?“, „Norėčiau su tavimi susipažinti“, „Tu man labai patinki“ ir panašiai.

Tikrindamos vyro/vaikino tvirtumą, patikimumą ir drąsą, merginos mėgsta išbandyti savo gebėjimus atlaikyti gyvenimo situacijas ir būti tvirtos bei patikimos kaip uola. Patikros būna gana keistos, tačiau vyriška galia visada traukė silpnąją lytį ir jos toliau su užsidegimu ieško stiprios peties. Nereikia atlikti Heraklio darbų, bet vargu ar lengviau bus tą padaryti.

Tačiau neverta tikėtis kokio nors rezultato anksčiau nei po mėnesio. Jei jis jumis domėsis ne tik kaip mergina dėl sekso, tada jis nebus pernelyg agresyvus, kad iš karto lįstų po kelnaitėmis. Nors šiame etape nematome nieko baisaus. Vyrai visada nori sekso. Čia klausimas yra tik atkaklumas ir noras pasiekti tikslą, sutrumpinant merginos padorumo laiką. Jei tvirtovės nepavyksta užimti jėga, rafinuota ataka, gudria ir svaiginančia taktika, tada belieka tokiam vaikinui parodyti kelią į vienuolyną ir ten  auginti chrizantemas.

 

Metodų gali būti nesuskaičiuojamas skaičius

Kaip patikrinti vyrą/vaikiną dėl godumo? Paprašykite jo, geriausia jo namuose, atnešti jums stiklinę vandens. Jei stiklas pripildytas iki kraštų, vadinasi, jis nėra gobšus, o jei ne, tada jūs pati suprantate. Laikui bėgant, tai irgi pradės atsijoti.

Aišku, vienas dalykas, kai vaikiną išbando dėl godumo, kitas dalykas, kai jį pagiria ir trečias dalykas, kai palaikote normalius santykius. Neverta pirkti bilieto į Balį po savaitės pasimatymų, bet šiaip stenkitės būti savimi.

Taip, vaikinai, nebūkite godūs, bet jei tikrai netelpate savo kailyje, improvizuokite.

Norėdamos patikrinti, ar vaikinas myli, merginos paprastai greičiau mąsto ir iš pirmo žvilgsnio gali pasakyti: „Tai būsimasis mūsų trijų vaikų tėvas“.  Iš tikrųjų „būsimieji tėveliai“ yra labiau paslaptingi jausmuose. Kartais patys nesupranta, ko nori. Tuo tarpu kol vyrai mąsto, merginos bando išsiaiškinti: ar jis myli, ar bent jau įsimylėjęs? Metodų gali būti nesuskaičiuojamas skaičius.

„Kai noriu sužinoti, ar vaikinas mane myli, pradedu nekreipti į jį dėmesio, daugiau bendrauju su kitais vaikinais iš mūsų rato ir žiūriu į jo reakciją. Jeigu nekreipia dėmesio ir nepastebi, vadinasi, nemyli, o jei pavydi, įsižeidęs ir elgiasi kaip lauko pelė ant kruopų, tyčia kalba su kitomis merginomis, vadinasi, myli“, – dalijosi savo patirtimi viena mergina.

„Prisipažinkite, kad sutikai kitą, geresnį už jį, vaikiną ir nebenori su juo būti. Jei jis tikrai nuoširdžiai, ne žodžiais, o darbais, myli, jis kovos už tave ir kasdien įrodinės, kad yra geresnis ir vertas tavo dėmesio, o jei nemyli, tuoj eis ieškoti paguodos pas kitą“, – įsitikinusi kita mergina.

Beje, merginoms ne mažiau įdomu išsiaiškinti, koks yra vaikino charakteris. Ar jis gali būti stiprus, bet leisti išsiverkti jam ant peties, ar jis yra pasirengęs prisiimti atsakomybę, ar jį galima kontroliuoti, manipuliuoti, kaip jį galima įskaudinti, jo reakcija į įvairius šantažus. Galų gale jo  silpniausios vyriškos vietos. Ir kokie bus jūsų santykiai ateityje…

 

Santykiai subyrės dėl nepasitikėjimo

Jei jau norite šeimos, bet jis vis tiek nesiūlo, nors ir manote, kad netrukus kris jums po kojų su iš širdies pasiūlymu tuoktis – nesunku patikrinti jo ketinimus. Jūs imate ir ką nors iš bendros kompanijos, geriausia iš vyrų, paklausiate: „O tu, apskritai, ruošiesi vesti? Jei jis sako: „Na, aš tikrai nesiruošiu iki 30 metų kurti šeimos …“ – vadinasi, su juo viskas aišku. Mergina paprastai tiek ilgai nelaukia, kol jis pribręs ir norės susituokti.

Taigi, mes  jau aptarėme pagrindinius merginų spąstus, bandymus ir patikrinimus.

Jei išlaikysite visus šiuos merginų patikrinimus, stebėdamasis moterišku gudrumu, mirtinais spąstais ir svaiginančiomis intrigomis, būkite tikri,  mergina puls jums ant kaklo su šūksniais: „Aš tavo amžinai!“. Bet tada iškyla dilema. Vaikinas ar vyras gali lengvai numoti ranka įtartinos draugės link ir santykiai subyrės dėl nepasitikėjimo.

Beje, apklausų duomenimis, nereikia jo tikrinti, tiesiog atidžiai pažiūrėkite jam į akis ir ten rasite atsakymą“. Merginos, mėgstančios tikrinti vaikinus, turėtų daugiau skaityti klasiką. Na, o ką galima iš to išmokti, merginoms pasakysime kitą kartą, o vaikinai vis tiek mus supras. Juk daugelis gyvena pagal principą: „Pasitikėk, bet patikrink“, bet niekas nežino, kaip tai padaryti teisingai. Merginos  visada tikrins savo puses, kaip ir vyrai, kai nepasitiki savimi. Ir dar įspėjame: daugelis patikrinimų neretai baigiasi ašaromis ir snargliais. Jei viskas gerai, tada geriau negundyti demono, o vietoj patikrinimų ir testų užduokite vaikinui paprastą klausimą: „Kaip tau sekasi?

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą