Astrologai teigia, kad daugelis vieno ar kito Zodiako ženklo atstovų turi savo idealios moters įvaizdį.  Žinant vyro pageidavimus pagal Zodiako ženklą, turėsite visas galimybes laimėti jo širdį ir tapti jo svajonių mergina ar moterimi. Taigi, kokias moteris mėgsta dvylika Zodiako ženklų atstovai?

 

Avinas

Avino ženklo vyrams patinka aktyvios ir tikslingos moterys. Mažai tikėtina, kad jie atkreips dėmesį į pilką pelę. Jų svajonių moteris turėtų visada atrodyti gerai, būti puikios nuotaikos ir siekti savo tikslo. Ji turėtų spinduliuoti pasitikėjimu, pozityvumu ir energija.

 

Jautis

Jautis pirmenybę teikia protingoms ir racionalioms moterims. Lengvabūdiškumo ir kvailumo jie neįvertins. Šio ženklo atstovai šalia savęs taip pat nori matyti veiklią moterį, kuri įrodys esanti ir puiki namų šeimininkė, ir atsidavusi bendramintė ir bendražygė. Jaučio meilė moterims yra patikimumas, sumanumas ir drąsa.

 

Dvyniai

Dvyniai mėgsta patys užkariauti ir atskleisti moteriškumo paslaptis. Tai reiškia, kad šio ženklo vyrams svarbu moters paslaptingumas ir nenuspėjamumas. Jie užsikabina, kai nėra visiškai tikri, ar ji myli, ar ne. Tačiau šio ženklo atstovai vertina tas moteris, kuri suteiks jiems galimybę būti laisviems, neribotų jų ir viską atiduotų į likimo rankas.

 

Vėžys

Vėžiams patinka stiprios valios moterys, lyderės, galinčios padėti išspręsti jų problemas. Jie vertina taupumą, grožį ir dvasinį moters pasaulį. Vėžiai žavėsis ta, kuris ves per gyvenimą, ves ir patars.

 

Liūtas

Liūtams patinka moterys, kurios kažkuo išsiskiria iš minios. Paprastai jie nesuteikia didelės reikšmės savo išrinktosios išvaizdai. Jie  skiria didesnį dėmesį ir yra daug svarbiau pačios moters asmenybė. I tai, kaip ji save pristato. Šio ženklo atstovus gali užkabinti tai, kas kitiems nebus esminis veiksnys renkantis gyvenimo draugę.

 

Mergelė

Mergelės ženklo vyrams patinka karjeros moterys. Romantiškos ir jautrios prigimties jiems atsitraukia į antrą planą. Kadangi šio ženklo atstovai  vertina moterų dalykinį sumanumą, ambicijas ir valią. Greta savęs norėtų matyti praktišką moterį, kuri užimtų svarbias pareigas ir didžiuotųsi jos  autoritetu visuomenėje.

 

Svarstyklės

Svarstyklės mėgsta komunikabilias ir bendraujančias moteris. Jiems labai svarbi artimųjų, ypač draugų, nuomonė. Taigi, jiems turėtų patikti  ir romantiška bei jautri moteris. Be to, anot Svarstyklių  ženklo vyro, jo svajonių moteris turėtų turėti puikius išorinius duomenis, būti protinga, išsilavinusi ir turėti daug pomėgių.

 

Skorpionas

Skorpionai renkasi grakščias, stilingas, protingas ir stiprias moteris. Jie pirmiausiai renkasi moteris lyderes, bet santykiuose stengiasi nuslopinti jos vadovaujančias savybes. Šio ženklo atstovai mėgsta nuoširdumą ir įvairovę. Skorpiono ženklo vyro ideali moteris niekada neturėtų su juo nuobodžiauti. Kitaip tariant, ji turi ilgą laiką išlaikyti jį tam tikru atstumu, kol jis įsimylės ją iki ausų ir gal net pames galvą dėl jos.

 

Šaulys

Šauliai mėgsta išpuoselėtas gražias moteris. Jų idealas – tvarkinga, patraukli ir lengvai bendraujanti būtybė. Ji nebūtinai turi būti moksliškai protinga, tačiau Šauliai netoleruoja, jei ji pradėtų nurodinėti, ką jis turi daryti. Todėl renkasi sau paprastas ir neišmanančias apie viską moteris. Šio ženklo atstovai vertina moters atsidavimą, lengvą nusiteikimą ir vaikišką spontaniškumą.

 

Ožiaragis

Ožiaragiai nori šalia savęs matyti tvirto charakterio moterį. Na, jei jau ji užima aukštą socialinį statusą ar jei tik to siekia – irgi gerai. Šio ženklo atstovams moteryje svarbus jos elgesys visuomenėje, protas, praktiškumas, racionalumas, pasitikėjimas ir tvirtumas.

 

Vandenis

Vandeniai svajoja apie tokią moterį, kuri pasidalins su jais visais savo pomėgiais, požiūriais į gyvenimą. Tačiau tokią rasti yra gana sunku. Ir Vandenio ženklo vyras tai puikiai žino. Tiesa, bet ne visos moterys eis su šio ženklo atstovu užkariauti Everesto. Lygiai taip pat, kaip Vandenis ramiai nereaguos į išrinktosios nebuvimą namuose visą dieną. Vandeniai vertina ištikimybę jiems, moteriškumą ir aktyvumą.

 

Žuvys

Žuvys renkasi ramias ir romantiškas damas. Jų svajonių moteris yra graži, jautri, pasitikinti ir ekonomiška. Ji turi įsiklausyti į jo nuomonę ir viskuo juo pasitikėti. Žuvys taip pat atkreips dėmesį ir į tas, kurios juo žavėsis ir negailės daug gerų ir gražių žodžių.

Taigi, kaip matote, visai nesunku susikurti idealios moters įvaizdį. O jei nepavyktų iš karto, tada turite dvi galimybes: mėginkite pasikeisti arba susirasti tą, kuri jus mylės tokį, koks esate.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą