Tikras ženklas, kad mergina yra įsimylėjusi: vaikino kompanijoje ji tampa labiau atsipalaidavusi. Archyvo nuotrauka

Turėti vyrą yra gerai, bet niekada negali žinoti, ar jis gerai jaučiasi ant savo mėgstamos sofos priešais tą prakeiktą dėžę. O gal jis ten guli, kad mažiau su jumis „paveikslą“ ant sienos. O gal jis taip elgiasi norėdamas mažiau su jumis bendrauti? O ką reikėtų daryti, kad mylimasis imtų dusti iš dėkingumo ir švelnumo jums?

 

Žinia, visi nori būti mylimi. Pagrindinę moters užduotį reikėtų apibrėžti maždaug taip: „Svarbiausia santykiuose iš visų jėgų parodyti, kad jis vis dar yra tas vienintelis“. Tai, galima sakyti, yra bendra tendencija, tačiau reikia turėti omenyje, kad skirtingų vyrų atžvilgiu reikia dėti skirtingas pastangas. Vieniems vienas žvilgsnis jau yra stiprios aistros ženklas, kitiems reikia mėnesio subtilių ir nelabai užuominų, kad tik jis pakviestų kavos puodelio.  Bet tuo pačiu nesitikėkite, kad viena nedidelė jūsų „paslauga“  ir būsite dvi savaites apipiltos gėlių puokštėmis, švelniais žodžiais ir džiaugsmo bei meilės kupinomis akimis.

Būtų gerai, jei gamtoje atsirastų universali super formulė, kaip parodyti meilę žmogui. Bet jos nėra. Psichologai teigia, kad vyrai mėgsta, kai jais rūpinasi, dovanoja dovanas, tačiau jų reakcija gali būti lėta ir nesuprantama.  Mat vyrai į dovanas reaguoja kitaip nei moterys ir dažniausiai nežino, ko jiems reikia, kad jaustųsi mylimi. Pažvelkime į keletą paprastų gudrybių, kurios padės išreikšti meilę vyrui.

  1. Tiesiog pasakykite jam: „Aš tave myliu!“

Pradėkite nuo mažo – jei tikrai mylite vyrą, tiesiog pasakykite jam tai. Galite sušukti tai  į megafoną nuo savo devynaukščio pastato stogo arba kokį vakarą jo garbei surengti smagų vakarėlį. Daugeliui vyrų toks pripažinimas labai svarbus, jis įtikina jūsų jausmų tikrumu, kad jį vertinate ir jis jums patrauklus. Net ir šauniausias mačo beveik visada išskysta, išgirdęs komplimentą. Vyriškas ego nuolat šnabžda savo šeimininkui: „Tu gražus, tu geras ir taip toliau“. Tačiau vyras nėra tikras, kad jūs apie jį tokios pačios nuomonės, todėl pasakykite jam tai dar kartą, liežuvis nenukris.

  1. Palepinkite jį šiek tiek savo rūpesčiu

Bet tik šiek tiek. Turėkite omenyje, kad vyrai nėra suaugę vaikai, jums nereikia atstoti jo mamą. Tai erzina. Nors daugeliui stipriosios lyties atstovų patinka, kai mylima moteris pabrėžia rūpestingumą.

Gardi vakarienė plius karšta vonia iš principo yra viskas, ko reikia vyrui iki visiškos laimės.

  1. Padėkite ant jo rankas!

Daugelis vyrų mėgsta būti liečiami. Seksas su tuo beveik nesusijęs. Jei tikrai mylite, padarykite jam masažą arba, blogiausiu atveju, pakutenkite kulną, pakasykite ausį. Kai einate, niekas netrukdo paimti už jo rankos ar pabučiuoti į skruostą – tai tik ženklas, kad jūs jį tikrai mylite. Juk tai irgi savotiškas bendravimas – pokalbis be žodžių, galintis pasakyti labai daug.

  1. Neatstumkite jo du kartus iš eilės

Kai kurie vyrai  turi nestandartinį požiūrį į seksą. Tarkime, jūs gaunate vieną iš šių. Neskubėkite iš karto atmesti jo pasiūlymo ar tyčiotis iš jo keistenybių. Žinoma, jei jos yra proto ribose.  Apskritai vyrai daugeliu atvejų atsisakymus suvokia vienareikšmiškai: „Ji manęs nemyli, ji man abejinga!“. Taigi, nedideli kompromisai mūšio lauke tik sustiprins jūsų santykius. Galų gale, jei kils mintis išbandyti tai, kas jam ir taip nepatinka, bus lengviau su juo dėl to susitarti.

  1. Vertinkite jame ne tik pinigus

Apskritai neretai nutinka taip, kad moteris išlaiko savo ne itin sėkmingą gyvenimo partnerį. Pavyzdžiui, menininkas ar muzikantas, nesulaukęs šlovės, negali adekvačiai „parduoti“ savo talento. Jo uždarbis svyruoja nuo nulio iki minus begalybės. Jei mylinti moteris jį palaiko, ji tarsi sako: „Tikiu tavimi, tau pasiseks“. Bet kuriam vyrui nėra nieko svarbiau už tokį palaikymą ir tikėjimą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą