Turite suprasti, kad susidomėjimas krenta ne jums, o merginai. Todėl problema ne jumyse, o tame, kas vyksta jos viduje. Archyvo nuotrauka

Galbūt, atsižvelgiant į didžiulį išsiskyrimų ir skyrybų procentą (juk pagal statistiką septynios/aštuonios poros iš dešimties išsiskiria, jau nekalbant apie eilinius išsiskyrimus), ši tema kaip niekada aktuali.

 

Pasirenka visiško ignoravimo ir šaltumo taktiką

Tarkim, jiedu pora, bet tuo pat metu vaikinas aiškiai jaučia, kad mergina praranda susidomėjimą juo. O vaikinas nežino, ką daryti. Vieni uoliai mėgina įrodyti savo merginai, kad ne, aš tikrai tave labai myliu ir tiesiog nepalik. Kažkas, atvirkščiai, pasirenka visiško ignoravimo ir šaltumo taktiką. Kai kurie išvis nieko nedaro, tikėdamiesi, kad laikui bėgant viskas pagerės ir susitvarkys savaime.

Šioje medžiagoje siūlome aptarti teisingą būdą, jei mergina tikrai prarado susidomėjimą ir atrodo, kad ji greitai paliks. Ką pirmiausia svarbu suprasti?

Kad visos kalbos, dovanos, gražūs darbai – visa tai neveikia. Čia reikia visiškai kitokių veiksmų.

Turite suprasti, kad susidomėjimas krenta ne jums, o merginai. Todėl problema ne jumyse, o tame, kas vyksta jos viduje.

Taip pat svarbu suprasti, kad šioje situacijoje mergina yra tvirtoje padėtyje. Bet kokį veiksmą, nukreiptą į santykių gėrį, ji gali suvokti kaip spaudimą, kuris ją tik dar labiau atstums.

Iš viso to reikia padaryti tokią išvadą. Nedarykite spaudimo savo merginai ir nebandykite atnaujinti jos buvusį dėmesį. Iš jos pusės įvyko atšalimas, vadinasi, žingsnių ir iniciatyvų bus mažiau, daug kartų mažiau. Čia kažkam gali kilti noras paprasčiausiai palikti merginą ir tiek, ypač jei anksčiau buvo panaši skaudi patirtis. Nereikia. Visada galite turėti laiko išsiskirti, bet prieš tai galite pabandyti išsaugoti santykius.

Ką daryti toliau? Suvokus visa tai, kas išdėstyta aukščiau, reikia pamažu mažinti merginos svarbą. Lėtai, nes iš karto to padaryti tinkamais būdais neįmanoma. Pamažu, žingsnis po žingsnio.

Greičiausiai esate įpratę visą savo laiką skirti savo merginai. Galbūt ji reikalavo atsisakyti susitikimų su draugais. Galbūt ji reikalavo persvarstyti savo interesus. Galbūt šiurkščia forma ji privertė jus persvarstyti savo tikslus ir požiūrį į gyvenimą.

Visa tai turi grįžti atgal. Visa tai yra vyriški dalykai, kurie turėtų būti gyvenimo pamatas. Užsiregistruokite į sporto salę, kad įgautumėte patrauklesnę fizinę formą (žinoma, pirmiausia dėl savęs). Jei nemėgstate sporto salės, tiks bet koks sportas, susijęs  su fiziniu aktyvumu.

 

Atnaujinkite ryšius su draugais

Tai reikalinga ne tik formai. Labai svarbu, kad energijos perteklius, kuris anksčiau atitekdavo merginai, atitektų kažkam kitam. Šiuo atveju tai fizinių pratimų kompleksas. Tai pirmas žingsnis mažinant merginos svarbą ir geras pagrindas naujo savęs pamatams.

Pasistenkite atnaujinti ryšius su draugais, o jei paaiškės, kad šie ryšiai sunyko ir nebeatkuriami, pabandykite užmegzti naujas pažintis.

Arba grįžkite prie pomėgių, kurių atsisakėte dėl santykių. Pavyzdžiui, tęskite statulėlių kolekcionavimą. Pieškite ar pradėkite nuo banalios kelionės į sunkiai pasiekiamus gamtos kampelius. Visa tai padės.

Nepamirškite ir darbų. Tai veikiau persvarstyti savo įprastą požiūrį į jį, nes mergina gali pasakyti: „Dirbk, dirbk ir dar kartą dirbk“. Galbūt mergina privertė palikti mėgstamą darbą dėl šiek tiek daugiau apmokamo, ir tai yra gera proga sugrįžti.

Visi šie ištekliai yra jūsų parama, kuri jums padės sunkiu gyvenimo periodu, net jei mergina vis tiek nuspręstų palikti.

Koks rezultatas?  Vis mažiau minčių apie merginą ir nerimas pamažu aplenks mintis.

Mergina pamatys, kad be jos, jūs gyvenime turite kitų dalykų ir tikslų. Ji supras, kad jūs nebebijote jos prarasti. Stebėdama šį asmeninį jūsų augimą, ji nustebs, kad dėl viso šito jūs nieko nepadarėte, kad ją sugrąžintumėte.

Dabar esate laiminčioje situacijoje, ir svarbu nepamesti galvos ir nesugriauti visko, kas buvo sukurta anksčiau. Leiskite merginai žengti žingsnius ir atsargiai atsitraukite. Jūsų sugrįžimo žingsnis turėtų būti lygus vienam ar dviem merginos žingsniams ir ne daugiau.

 

Psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą