Beje, mokytoją visai nesunku suprasti. Tiesiog tereikia žinoti jo Zodiako ženklą ir perskaityti, kas apie jį rašoma.

Taigi, astrologai nustatė pagrindines kiekvieno mokytojo savybes pagal jo Zodiako ženklą.  Be to, astrologijos specialistai išsiaiškino, kad būti geru mokytoju – ne kiekvieno jėgoms. Mat vieni nepatenkinti mažais atlyginimais, kitus varo į neviltį dabartinių moksleivių elgesys. Ir vis dėlto nemažai jų atranda savo pašaukimą mokykloje, kurie sako, kad nenorėtų dirbti kurioje nors kitoje veiklos sferoje.  O kai kurie – apskritai neįsivaizduoja savo gyvenimo, jei nedirbtų mokytoju…

 

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

 

Paprastai Avino ženklo mokytojui pritrūksta kantrybės ilgus metus dirbti mokykloje. Jis turi daug idėjų, tačiau jas nori įgyvendinti vos ne iš karto. Jam labai patinka rengti įvairias varžybas ir konkursus, tuo pačiu tikėdamasis uždegti entuziazmu ir vaikus. Šio ženklo mokytojai įsitikinę, kad vaikui mokykla ir  namai – lygiaverčiai dalykai. Būkite atsargūs, nes pakliuvus šio ženklo mokytojo globon, iš tikrųjų namus ir tėvelius matysite rečiau, nei jį! Be to, Aviną nesunku išvesti iš pusiausvyros. Jei neklausysite ar atsikalbinėsite, gali palikti antrus metus kartoti kursą. Šio ženklo pedagogams nepriimtinas bet koks melas, todėl geriau jiems sakyti tik tiesą. Be to, su Avino mokytoju dauguma moksleivių išmoksta viską daryti greitai ir neatidėliojant. Tai yra, pamokas paruošti ne „paskui“ ar „vėliau“, o dabar, į kiną eiti „vėliau“ arba kurią nors kitą dieną, tai yra paruošus pamokas ir atlikus kitas užduotis, o ne „dabar“.

 

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

 

Neeksperimentuokite su Jaučio ženklo pedagogų kantrybe, nes jai pasibaigus jūsų laukia liūdnos „mišios“. Šio ženklo mokytojai išsiskiria iš kitų savo užsispyrimu ir pakantumu, bet, kaip sakoma, viskam yra ribos. Jaučio ženklo mokytojai paprastai stengiasi nenukrypti nuo pamokos plano nė per milimetrą. Todėl patartina visada būti pasiruošusiems ir išmokusiems jų pamoką, nes stebuklas tikrai neįvyks. Šio ženklo žmonės apskritai  mėgsta stabilumą ir pastovumą. Ne išimtis ir mokytojai. Tai reiškia, kad neverta keistis dislokacijos vietomis, tai yra suolais per jo pamokas.  Jautis vertina aiškumą, paprastumą ir nuoseklumą, todėl pakviesti prie lentos atsakinėkite trumpai, glaustai, konkrečiai ir lakoniškai.  O rašinius galite rašykite ilgus, nes šio ženklo pedagogams labai patinka juos skaityti. Taip pat galite tikėtis, kad Jaučio mokytojas užduos daug užduočių, kurias teks atlikti namuose.  Bene viena iš maloniųjų Jaučio savybių ta, kad jam labai patinka įvairios šventės, kurias su malonumu švenčia. Todėl tikriausiai ateis ir į kurio nors iš jūsų gimimo dieną. Žinoma, jei pakviesite. Aišku, po pamokų.

 

 Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

 

Šio ženklo mokytojai paprastai nestokoja humoro jausmo. Sėdintys Dvynio ženklo mokytojo pamokoje niekada nepradės žiovauti iš nuobodulio, o prastai besimokantys gali išvengti ir dvejeto,  kai jis būna puikiai nusiteikęs ir svaido pokštus. Tačiau šio ženklo mokytojai mėgsta neįspėję užduoti savarankiškus kontrolinius darbus. Beje, jei Dvynių mokytojas pakvietė atsakinėti prie lentos, o  jūs žinote, kad neišmokote pamokos, pamėginkite pradžioje pakalbinti šio ženklo mokytoją. Mat jo pomėgis pakalbėti gali ne tik atitolinti pamokos temą, bet ir pamiršti, ko klausė.

Jei Dvynių mokytojas pats kažkada nusirašinėjo mokykloje, tai šiame reikale jo tikrai neperšoksite. Todėl net nemėginkite pakišti jam rašinį ar kurį nors kitą dalyką, nurašytą iš interneto.  Jis labiausiai vertina kūrybinį darbą.

Dvynių Zodiako ženklo mokytojai – tai ne tik mėgstantys labai bendrauti, bet ir plačių pažiūrų žmonės. Jie moka individualiai prieiti prie kiekvieno mokinio ir prireikus, atskirai kiekvienam paaiškinti. Apskritai pamokas šio ženklo mokytojai išaiškina ir pateikia paprastai bei suprantamai, kad jų nesuprasti nepajėgia net ir silpniausiai besimokantys.  Todėl šio ženklo mokytojai gali sėkmingai mokytojauti bet kurioje mokykloje ir dėstyti bet kurį dalyką.

Be to, šio ženklo pedagogai greičiau nei kiti linkę plėsti ir savo žinių akiratį, apimant įvairiausias ir skirtingas mokslo sritis. Todėl jie be problemų gali pakeisti bet kurio kito dėstomo dalyko mokytoją šiam susirgus ar išvykus. Arba gali pradėti mokyti visai naują dalyką, kurio iki tol nemokė.

 

Vėžys  (birželio 22 – liepos 23)

 

Bendraujant su Vėžio ženklo mokytoju, turite būti labai atidūs, apgalvoti kiekvieną sakomą žodį, kadangi jis labai jautriai reaguoja pasakius kažką ne taip. Arba kai jam kažkas nepatinka. O jei kuris nors iš moksleivių įžeistų šio ženklo mokytoją per pamoką, jis gali nutraukti užsiėmimus ir atsisakyti toliau juos tęsti.  Vėžio Zodiako ženklo mokytojai labiausiai mėgsta pasakoti savo mokiniams tuos dalykus, kuriuos patys asmeniškai patyrė ar išgyveno. Beje, šio ženklo pedagogai ir puikūs klausytojai. Po Vėžio ženklu gimusius pedagogus galima pamaloninti giriant jų šnekas ir visaip kitaip jiems rodant dėmesį.  Tyliai ir atidžiai klausydami šio ženklo mokytojus, per daug nereiškiant savo emocijų,  jie bus ne tik mieli ir linksmai nusiteikę, bet gali tapti kaip ir dar vienas jūsų šeimos narys. Tik negalvokite, kad lengvai įveiksite Vėžio mokytojo palankumą šypsodamiesi ir girdami jį, jei nesimokysite. To tikrai nesulauksite.

 

Liūtas (liepos 24 – rugpjūčio 23)

 

Tik nesugalvokite erzinti Liūto ženklo mokytoją! Jis taip užriaumos, kad mažai nepasirodys. Bet Liūto mokytoją galima prisijaukinti. Širdies gilumoje jis labai nori patikti visiems mokiniams, tačiau, jei laikysite jį „žvėrimi“ – tokį atsaką ir sulauksite. O jei žiūrėsite į jį kaip į švelnų katinėlį – jis atskleis geriausias savo savybes. Liūto ženklo mokytojams būdingi keli įpročiai, kuriuos jie  nė už ką nekeičia.  Jei kalbėsite per pamoką, mokytojui aiškinant naują dalyką, tai viskas baigsis tuo, kad jis pareikalaus pažymių knygelės, įraitys pastabą arba išvys kurį nors iš klasės.

Bene labiausiai mėgstama vieta šio ženklo pedagogams mokykloje – aktų salės scena.  Paprašykite Liūto organizuoti mokyklos teatro būrelį ir tapti jo vadovu – jis bus laimingas.  Jei  neišmokus pamokos ar prasto mokymosi Liūtas paliks jus po pamokų arba užduos papildomai užduočių, kurias reikės atlikti namuose, pasakykite, kad jo pamokos jums be galo patinka, tačiau jums trūksta gabumų įsisavinti jo dėstomus dalykus. Atvirai prisipažinus,  galite tikėtis Liūto malonės ir jis tikrai neužsisės ant jūsų. Priešingu atveju – Liūto rūstybės neišvengsite.

Liūto ženklo mokytojas – tai puikus pavyzdys jaunajai kartai. Jis visada atrodo pasitempęs ir elegantiškas. Visi jo veiksmai ir judesiai orūs ir verti pagarbos. Daugumai moksleivių jis patinka, nors visada atsiranda ir tokių, kuriems jis ir ne prie širdies. Greičiausiai dėl savo reiklumo ir tiesmukiškumo. Liūto ženklo mokytojas visada perduoda savo pamokas su entuziazmu. Jis pasakoja   įdomiai, vaizdingai, net jei kalbama apie matematiką. Suprantama, tikisi ir iš savo mokinių neapsimestinio susidomėjimo.

Tačiau šio Zodiako ženklo mokytojai niekada nepakęs nepagarbos sau ir savo dėstomam dalykui iš moksleivių. Tokius labai greitai pastato į savo vietą.  Be to, šio ženklo mokytojai su malonumu įsitraukia į mokyklos gyvenimą kartu su moksleiviais: ruošia pasirodymus mokyklų šventėms, užsiima salės papuošimu ir kitų renginių organizavimu.

Ko gero geriausios šio Zodiako ženklo mokytojams sritys – gimtoji kalba ir literatūra, užsienio literatūra, matematika, fizika, istorija, pasaulio dailės literatūra ir muzika. Be to, Liūto pedagogams darbas eina kaip sviestu patepta ir pradinėse klasėse.

 

Mergelė ( rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

 

Niekada nevėluokite į Mergelės ženklo mokytojo pamoką! Mat šio ženklo pedagogai, dėl savo itin didelio atsakingumo ir pareigingumo, prisistato į mokyklą labai anksti. Visada vos ne pirmieji. Taip pat stenkitės, kad mokymosi priemonės, sąsiuviniai ir vadovėliai visada būtų tvarkingi ir švarūs. Mergelės ženklo žmonės apskritai nemėgsta betvarkės.  Be to, šio ženklo pedagogai niekada nepamiršta ir smulkmenų, todėl visada įvykdykite kad ir mažiausias jų pavestas užduotis.  Bene geriausiai sekasi  Mergelės ženklo mokytojams dėstyti biologiją, žmogaus anatomiją ir panašius su medicinos mokslu susijusius dalykus.  Ko gero dėl to niekada nelieka abejingi prastai pasijutus jų mokiniui ar net sušlubavus sveikatai. Gali ne tik išleisti iš pamokų namo, bet dar ir duoti patarimų, ką daryti, kad liga kuo greičiau atsitrauktų. Ir būkite užtikrinti, kad šis mokytojas būtinai paskambins jums namo vakare, norėdamas paklausti, ar pagerėjo jūsų savijauta.  Todėl, jei kuris nors iš jūsų sugalvotumėte apsimesti sergantis, apgaulė gali išaiškėti dar tą patį vakarą.

Mergelės ženklo mokytojai punktualūs ir dėmesingi. Jie aiškina savo dėstomą dalyką aiškiai ir tiksliai, suteikia reikalingų ir būtinų žinių, kad mokiniai sėkmingai spręstų visas užduotis ne tik  pamokose, bet ir per egzaminus.  Nei viena smulkmena nepraslysta pro šio ženklo mokytojo akis.  Bet nėra lengva mokytis, dėstant Mergelės ženklo mokytojui.  Užtat įgysite tvirtų žinių, nes per savo reiklumą, jis negali leisti sau, kad moksleivis neišmoktų užduotos pamokos.  Taigi, šio ženklo mokytojai be gailesčio rašo dvejetą nesimokančiam tinginiui.  Užtat palaiko  ir stimuliuoja  kruopščius mokinius, kurie negaili pastangų ir stengiasi gerai mokytis iš visų jėgų. Ir dosniai rašo jiems gerus pažymius. Mergelės mokytojui labai svarbu teisingumas.  Šio Zodiako ženklo pedagogams geriausiai sekasi dirbti su vyresnėmis klasėmis, kai mokiniai jau turi aiškų tikslą ir siekia jo. Tai yra galvoja toliau mokytis kurioje nors aukštojoje mokykloje.

Ir dar šio ženklo mokytojai labai gerai perteikia žinias, susijusias su tiksliaisiais mokslais. Taip pat  jiems tinka mokyti ir naujųjų technologijų pagrindus bei fizinę kultūrą.

 

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

 

Šio ženklo pedagogai negali pakęsti triukšmo klasėje. Juos tiesiog išveda iš pusiausvyros spiegiantys, aštrūs garsai. Tokiomis sąlygomis jūs nesulauksite iš mokytojo, gimusio po Svarstyklių ženklu, labai gero įvertinimo, kad ir kaip teigiamai atsakinėtumėte.

Beje, Svarstyklių mokytojai atėjus į mokyklą naujais apdarais, būtinai pagirkite ją.  Šio Zodiako ženklo klasės auklėtojai niekada nebūna įkyrūs ir nuobodūs savo auklėtiniams. Jie niekada neskuba kviesti ir tėvų į mokyklą, net jei kuris mokinys ir prisiverda košės. Šio ženklo mokytojas niekada nesikiša ir į konfliktus tarp dviejų besiginčijančių moksleivių.  Kartais nueina su klase į koncertą ar teatro spektaklį.  Jei tektų aiškintis dėl iškrėstos šunybės su Svarstyklių ženklo mokytoju, pasistenkite išlaikyti ramybę, nes šio ženklo atstovai vengia patys kalbėti pakeltu tonu ir nemėgsta, kai kiti su jais taip kalba.

 

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

 

Skorpiono ženklo mokytojas – ne silpnų nervų moksleiviams. Šio ženklo mokytojo dėstomus dalykus reikia išmokti ne tik labai gerai, bet ir labai greitai.  O jo kiaurai veriantis ir daug ką pasakantis žvilgsnis  priverčia nusiraminti net ir pačius audringiausius mokinius! Iš pažiūros Skorpionas gali atrodyti  tykus ir nelinkęs „užsisėsti“ ant jam prieštaraujančio, atsikalbančio ir nepaklusnaus moksleivio. Bet užtektų mokytojui pasakyti: „Prašom man neaiškinti, aš pats žinau, ką daryti“  ir nepakantumo strėlės nuskries ir susmigs į tokį mokinį be jokio gailesčio.  Todėl net  nemėginkite su juo ginčytis ar prieštarauti. Jei vis dėlto nepavyktų išvengti Skorpiono mokytojo įsiūčio, apsimeskite, kad nieko nenutiko, bet jokiu būdu neparodykite, kad išsigandote ir bijote šio ženklo pedagogo. Laikykitės garbingai ir oriai. Mat Skorpiono ženklo mokytojui teks įrodinėti savo sugebėjimus kasdien. Tik tai gali jums suteikti vilties, kad po kiek laiko mokytojas bus nusiteikęs palankiai jūsų atžvilgiu. Būti Skorpiono ženklo pedagogo mokiniu – vadinasi, praeiti išgyvenimo mokyklą ekstremaliomis sąlygomis.

 

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

 

Šaulio ženklo mokytojas dažnai veda į išvykas savo klasės auklėtinius. Aišku, turistinių žygių sąlygos – ne kiekvieno jėgoms, bet užtat išmoksite iš  tokio mokytojo daug naudingų dalykų ir tuo pačiu įgysite gyvenimiškos patirties. O laužui įsiliepsnojus, užtrauksite su juo kartu dainas. Taip pat jis gali išmokyti groti jus kuriuo nors instrumentu. Pavyzdžiui, švilpyne.

Šaulio ženklo mokytojai rėžia teisybę į akis tiesiai šviesiai. Vadinasi, taip pat tiesiai, be jokių užuominų ir išsisukinėjimų jis pasako nuomonę ir apie kurį nors mokinį. Šaulio mokytojo mokymo principai taip pat paprasti ir aiškūs: protingai, gerai, amžinai.  O jei šio ženklo mokytojas ne juokais supyko ant jūsų, pirmiausiai atsiprašykite ir imkite atgailauti suklydę. Nes šio ženklo mokytojai paprastai sukuria šiltą ir jaukų mikroklimatą klasėje.

Šaulio ženklo mokytojams labai patinka dalintis savo žiniomis su kitais. Jie su malonumu ne tik išsamiai pateikia moksleiviams mokymo medžiagą, bet ir pasakoja įvairius įvykius, istorijas, susijusias su įdomiais faktais.  Retas kuris iš vaikų nuobodžiauja jo pamokose.  Mokytojas stengiasi perduoti savo entuziazmą ir didžiulį domėjimąsi įvairiais reiškiniais bei aktyviai įtraukti į juos augančią kartą ir tuo pačiu pasidalinti su jais svarbiais moraliniais principais.

Neretai Šaulio ženklo mokytojas savo pamokose naudoja naujas medžiagas, organizuoja filmų peržiūras, pristatymus. O jei leidžia veiklos pobūdis, tai gana dažnai važiuoja su moksleiviais į ekskursijas.

Šio Zodiako ženklo pedagogas per pamokas skatina daugiau bendrauti ir siūlo moksleiviams  išsakyti savo nuomonę, moko juos formuoti asmeninę poziciją kiekvienu klausimu.

Bene labiausiai tinkamos mokymo sritys Šaulio ženklo mokytojams – literatūra, geografija, užsienio kalba, istorija, fizinė kultūra.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

 

Niekada nesiginčykite su Ožiaragio ženklo mokytoju.  Jis visada teisus, net ir tada, kai neteisus.  Kuo vyresnio amžiaus Ožiaragis, tuo stipresnės jo savybės. Pritariamai linguokite galva ir atsidavusiai žiūrėkite jam į akis.  Jei jis sako „reikia!“ – vadinasi, reikia! Ir niekada neverkite prie jo, nes gailesčio nesulauksite. Jei kuo nors prasikaltote, nesiteisinkite, o paprašykite patarimo, kaip klaidą ištaisyti.  Ožiaragio mokytojas visada pastebi ir teigiamai įvertins disciplinos besilaikantį ir besistengiantį gerai mokytis mokinį. Žodžiu, jei Ožiaragio ženklo mokytojas jums dėsto kurį nors  dalyką – jums labai pasisekė. Todėl ne pro šalį būtų padovanoti jam Mokytojo dienos proga paveikslą ar jo mėgstamą knygą. Suprantama, prieš tai paklausus, kokios knygos jam labiausiai patinka.

 

Vandenis  (sausio 21 – vasario 19)

 

Šio ženklo atstovai retai eina dirbti į mokyklą. Net ir baigę edukologijos universitetus. Mat Vandenis nemėgsta skaičiuoti darbo valandas ir dirbti tiksliai pagal nustatytą grafiką ar dienotvarkę.  Žodžiu, daryti tai, kas privaloma ir būdinga mokykloms.  Ko gero Vandenis nuolat vėluotų į pamokas. Arba tebetęstų pamoką jau prasidėjus pertraukai. Užtat su juo būtų visada linksma. Gali netikėtai dainą užtraukti ar dar ko nors išmokyti per pamoką, kas nerašoma vadovėliuose. Bendrauti su tokiu mokytoju lengva. Jam moksleiviai – lygiaverčiai draugai ar partneriai.  Todėl jie gali tapti Vandenio draugais, kurių jis ir taip daug turi. Su šio ženklo mokytoju galima laisvai bendrauti ir po pamokų, ir užklasinėje veikloje. Šio ženklo pedagogai labai patinka mokiniams.

 

Žuvys (vasario 20 – kovo 20)

 

Kažkodėl Žuvų ženklo pedagogai gana dažnai ne kaip jaučiasi mokykloje, todėl teks juos gerbti, mylėti ir tausoti. Mat jie labai jautrūs ir lengvai pažeidžiami.  Ir jei toks mokytojas ne vienerius metus dirba mokytoju, vadinasi, tai tik iš didelės meilės savo profesijai.

Žuvų ženklo mokytojas nerėkauja klasėje per pamokas ant mokinių net ir supykęs.  Jis paprasčiausiai išeina iš klasės ir įeis į ją tik tada, kai klasėje bus ramu.  Bet greičiausiai jis nebesugebės nuslėpti apmaudo. Vis dėlto net ir tokiais atvejais Žuvų ženklo mokytojas pagaili mokinio, jei yra dėl ko. Be to, ir sugraudinti tokį pedagogą labai nesunku. Užtektų mokinei tik apsipilti ašaromis.

Šio Zodiako ženklo atstovas – supratingas ir rūpestingas pedagogas. Jis stengiasi suprasti kiekvieną moksleivį ir atranda kelią į jo širdį. Taip pat nepyksta ir nepriekaištauja, jei vaikas praleido mokyklą, neatėjo į pamokas ne tik dėl ligos, bet ir kitų priežasčių.

Šis mokytojas, jei galėtų, norėtų parašyti visiems gerus pažymius, kad nesugadintų niekam nuotaikos. Bet jis supranta, kad taip negalima, nes reikia visiems mokytis pagal nustatytus ir  priimtus mokykloms mokymo programas.  Gaila, bet kai kurie moksleiviai naudojasi tokio mokytojo minkštaširdiškumu, elgiasi nepagarbiai, neklauso, kas jiems sakoma.  Tačiau Žuvų ženklo mokytojai labai išmintingi.  Jie žino, kad kartais geriau truputį atsitraukti, norint galų gale bent kažką išspausti iš besimokančiojo arba gauti gerą rezultatą. Arba „nepastebėti“ netinkamo sunkaus paauglio elgesio.  Žuvų ženklo mokytojų šūkis: „Mokyti vaikus su meile ir atsidavimu“.  Žuvys – humanistai iš prigimties.

Žuvų ženklo mokytojams ypač tinka šios mokslo sritys: chemija, biologija, informatika, užsienio kalbos, muzika, piešimas, pasaulio dailės menas ir literatūra.

50 KOMENTARAI

 1. Very good site you have here but I was wanting to know
  if you knew of any user discussion forums that cover the
  same topics discussed here? I’d really love to be a part of group where I can get
  responses from other knowledgeable individuals that share the same interest.
  If you have any recommendations, please let me know.
  Cheers!

 2. After I initially left a comment I seem to have clicked the -Notify
  me when new comments are added- checkbox and from now on whenever a comment is added I recieve 4 emails with the same comment.
  There has to be a way you can remove me from that service?
  Thank you!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą