Jei merginai nepatinka vaikinas ir nori juo atsikratyti, kad po to nekiltų jokių kompleksų ar nuoskaudų, jei jis sugalvotų tą padaryti, ji pirmoji sąmoningai pradeda provokuoti jį, tuo pačiu parodydama, kad jis neįdomus jai. Archyvo nuotrauka

Daugelis vyrų mano, kad kai mergina pirmoji parodo dėmesį ir iniciatyvą susipažinti, tai dėl to, kad tas vyras ar vaikinas jai labai patinka. Tiesą sakant, tai nebūtinai. Mergina gali  pirmoji parodyti iniciatyvą susipažinti ir dėl kitų priežasčių. Tai byloja:

 

  1. Apie jos charakterį

Yra tam tikro tipo merginos, kurios labiau linkusios perimti reikalus į savo rankas vyrų atžvilgiu. Kitaip tariant, nemėgsta, kad  jas kas nors rinktųsi, todėl renkasi pačios. Be to, jos nenori laukti, kol koks nors vaikinas parodys iniciatyvą. Bet tai toli gražu dar nereiškia, kad merginai labai patinka tas vaikinas ar net pametė galvą dėl jo. Greičiausiai ji pasirinko jį tik pagal išvaizdą arba pagal kitas, iš pirmo žvilgsnio pastebimas savybes.  Todėl susidūrus su tokio tipo mergina, ji gali lygiai taip pat greitai ir dingti jau  po pirmojo pasimatymo.

  1. Mergina, kuriai kažko reikia iš vaikino

Nepamirškite, kad merginos gali būti labai gudrios ir apsukrios. Paprastai merginos niekada nerodo iniciatyvos pirmos. Juk įprasta, kad iniciatyva santykiuose visada kyla iš vyro pusės. Išskyrus atvejus, kai  merginai kažko reikia iš jo. Tokiu atveju ji gali tarsi atsitiktinai pati prieiti prie vaikino ir susipažinti su juo. Patartina atidžiau pažvelgti į  tokią merginą, norint suprasti jos tikruosius ketinimus.

  1. Mergina, turinti labai aukštą savivertę

Yra tam tikras merginų tipas, kurios labai myli save, todėl mano, kad bet kuris vaikinas, vos pažvelgęs į ją, pameta galvą. Todėl tokios merginos mėgsta pirmosios parodyti iniciatyvą, nes  labai pasitiki savimi.

  1. Mergina, kurios motina taip pat parodė iniciatyvą santykiuose ir „nuvedė“ vyrą prie altoriaus

Taip, merginos dažnai pasirenka tokį pat elgesio modelį su vyrais, kaip ir jų motinos. O mamos visada  rodo pavyzdį savo dukroms ir dalijasi su jomis savo gyvenimo patirtimi. Ypač jei tėtis šeimoje  yra po jos padu, nes viskam vadovauja „sijonuotas vyras“. Tada, savo ruožtu, duktė  pakartos motinos elgesio modelį. „Juk mama sėkmingai ištekėjo, vadinasi, ji viską darė teisingai ir to paties išmokė mane“, – galvoja mergina.

  1. Mergina sąmoningai imasi iniciatyvos, norėdama… atstumti vaikiną

Deja, bet taip irgi neretai  atsitinka. To neneigia ir psichologai. Jei merginai nepatinka vaikinas ir  nori juo atsikratyti, kad po to nekiltų jokių kompleksų ar nuoskaudų, jei jis sugalvotų tą padaryti, ji pirmoji sąmoningai pradeda provokuoti jį, tuo pačiu parodydama, kad jis neįdomus jai.

Taigi, kokią išvadą galima būtų padaryti iš to?  Ar merginos iniciatyva ką nors pasako apie jos jausmus? Greičiausiai, kad ne. Vien tai, kad mergina parodė dėmesį vaikinui, negali būti laikoma faktu, kad ji įsimylėjo. Vaikinai irgi – kai prieina prie merginos susipažinti, nebūtinai yra įsimylėję. Todėl patartina  prieš susipažįstant su mergina, atidžiau pažvelgti į ją, stebėti jos veiksmus ir kaip ji žiūri į jus.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą