Vienas svarbiausių emocinio ignoravimo psichologinių privalumų yra tai, kad jis daro jus nepažeidžiamus. Nebeleidžiate kitiems įskaudinti jūsų žodžiais ar veiksmais. Archyvo nuotrauka

Yra keletas dalykų, į kuriuos bendraudama su vaikinu be išimties atkreipia dėmesį kiekviena mergina. Jos į tai žiūri ir pasimatymų, ir rimtų santykių etapuose. Ir jei pasinaudosite bent kai kuriomis iš tų psichologinių technikų, kurias paminėsime šiandieniniame straipsnyje, tuomet

jums bus daug lengviau rasti bendrą kalbą su jomis. Deja, pagal kai kuriuos tyrimus,  90 procentų vyrų nekreipia dėmesio į tai, kas bus aptariama šiame straipsnyje.

 

  1. Saugumo jausmas

Moterys visada atkreipia dėmesį į tai, koks vyras jai yra saugus. Jei imtume pavyzdį, kai pasitikintis savimi, pasipūtęs vyras prabangiu automobiliu privažiuoja prie merginos ir nori su ja susipažinti. Ji gali jį atstumti dėl vienos paprastos priežasties. Mergina tiesiog jo bijo. Ypač jei jo draugai sėdi automobilyje. Taip, moterys fiziškai silpnesnės nei vyrai. Ir atsižvelgiant į tai, kiek daug istorijų dabar galima rasti internete apie visokius maniakus. Todėl bet kuri mergina bijo tapti prievartautojo ar iškrypėlio auka.

Būtent todėl ne kiekviena mergina skuba per  pirmą ar antrą pasimatymą atsiduoti vyrui. Ir ne todėl, kad seksas per pirmą ar antrą pasimatymą jai būtų tabu. Jai tereikia įsitikinti, kad su vyru ji gali jaustis saugi. Kad jai niekas negresia.

Žinoma, yra merginų, kurioms trūksta savisaugos instinkto ir kurios pirmą susitikimo dieną pasiruošusios išvykti į kaimo sodybą ir linksmintis nepažįstamų žmonių kompanijoje. Bet mes ne apie tai. Kadangi niekas neatšaukė natūralios atrankos, būtent šie žmonės tampa Darvino premijos laureatais.

Todėl bet kuri mergina, turinti savisaugos instinktą, bendraudama su vyru vienaip ar kitaip įvertina, ar saugu būti šalia jo, ar ne.

 

  1. Gali ne tik už save, bet ir už ją pastovėti

Ji taip pat įvertina, ar vyras gali ją apsaugoti kritiniu momentu. Nesvarbu, ar jis gali savimi pasirūpinti, ar ne. Be abejo, dabar jūs įsivaizduojate stambų, tatuiruotą alfa patiną, vardu „anabolikas“, kuris yra pasirengęs kovoti su bet kuo, kuris kreivai žiūri į jį ar jo merginą. Iš tikrųjų  tokie vyrai tiesiog atstumia moteris. Apie tai kitoje, trečioje pastraipoje. O dabar apie kai ką kita. Žodžiu, mergina turi suprasti, kad vyras už save galės pastovėti visai kitaip.

Toks vyras nebijo konfliktų, moka apginti savo požiūrį. Jis nesielgia kaip chuliganas, bet tuo pačiu neleidžia kitiems tapti įžūliais. Jo pasitikėjimas savimi aiškiai matomas jo neverbalinėje kalboje, kai vyras bendraudamas su aplinkiniais nenudelbia akių į grindis, nesinervina. Jis žiūri į pašnekovo akis ir kalba ramiu bei pasitikinčiu balsu. Jis nebijo apginti savo požiūrio ir net ginčytis su pašnekovu, jei šis su kažkuo nesutinka.

Ir tai yra klausimas, kodėl merginos myli blogiukus, bet aplenkia geruosius. Nes geras vaikinas stengiasi būti geras visiems. Jis stengiasi išvengti konfliktų. O šalia tokio vyro moteris nesijaučia silpna. Ji supranta, kad prieštaringoje situacijoje vyras gali paaukoti savo ir jos interesus, kad tik išvengtų konfrontacijos. Ir visus klausimus moteris turės spręsti pati. Blogas vaikinas niekada neleis kitiems juo manipuliuoti. Ir būtent šalia jo mergina gali jaustis silpna ir apsaugota.

 

  1. Protas ir galia – neatsiejami vienas nuo kito

Blogojo vaikino samprata yra labai sąlyginė. Ir bet kuriuo atveju toks vyras turėtų pasižymėti trečiąja savybe, kurią moterys visada pastebi – tai protas.

Taip, moterys mėgsta protingus vyrus. Kadangi joms protas daugeliu atžvilgių yra žodžio „galia“ sinonimas. Jeigu senovėje genties vadas buvo stipriausias ir vikriausias patinas, tai būtent jis ir pritraukdavo dauguma patelių. Dabar pasaulį valdo arba išmanieji, arba tie, kuriems pavyko gerai prisitaikyti. Bet ir vėl. Kas turima omenyje sakant „protas“? Į ką moterys atkreipia dėmesį?

Kai vyras ne tik daug žino, bet ir moka kompetentingai prisitaikyti prie besikeičiančių gyvenimo aplinkybių. Kaip moteris supranta, kad vyras yra protingas?

Visų pirma, tuo, ką jis sako. Jei vyro kalboje gausu parazitinių žodžių ir jis negali susieti dviejų žodžių, mažai tikėtina, kad jis toli pažengė savo intelektualumu.

Arba paimkite tą patį alfa patiną, pavadintą „anaboliniu“. Išmoko spręsti problemas tik vienu būdu – kumščiais. Jo protas nėra integruojantis. Žinoma, neturime nieko prieš galiūnus ir kultūristus, nes tarp jų yra daug protingų žmonių. Tačiau tokie žmonės tik blogiausiu atveju paleidžia kumščius į darbą. Nepaisant to, kad jaučia savo fizinį pranašumą prieš varžovą.

Taip pat, kai vyras moka įvairiai spręsti problemas. Ne tik raumenų jėga. Nes bet kuriai galiai visada yra kita galia. Ir jei moteris mato, kad vyras yra adekvatus, jis nuolat tobulėja, mokosi naujų dalykų. Jis turi tikslų ir planų, kuriuos pasiekia. Štai kas byloja apie vyriško proto integralumą.

 

  1. Materialinė vyro gerovė

Moterys atkreipia dėmesį į tai, kaip vyrui sekasi finansiškai. Šis punktas yra gana akivaizdus, kadangi kiekviena moteris turi savų materialinių poreikių. Tiesa, yra materialisčių merginų ir moterų, kurios susitikusios nuskaito vyro drabužių kainą ne prasčiau nei kasos aparatas.

Idealiu atveju, žinoma, ji vis tiek turi žinoti, kokį automobilį jis vairuoja – „Maybach“ su asmeniniu vairuotoju ar „Ferrari“. Ir kiek jis uždirba. O jei mergina  pamatys, kad jis rengiasi Gariūnuose pirktais drabužiais, tada ji padarys išvadą, kad jis visai ne prie pinigo. Todėl, kad ji laiko save karaliene, kuri nusipelno geriausio. Tada ji nebebendraus su paprastu vaikinu. Kadangi tokia mergina yra klasikinė vartotoja, kuris bus su vyru tol, kol jis už ją mokės.

Vienaip ar kitaip, bet jos atkreipia dėmesį ir į materialinę vyro gerovę. Bet čia mes kalbame apie keletą kitų dalykų. Jeigu moteris supras, kad vyras turi daug skolų ir paskolų, jis taip pat moka alimentus vaikui, tada, žinoma, toks vyras asocijuojasi moteriai vienu paprastu žodžiu „problema“.

Jei nubrėžtume analogijas, tai daugelis vyrų stengiasi neturėti reikalų su moterimis, kurios turi vaikų iš praeities santykių. Juk būdamas santykiuose su tokia moterimi vyras turės skirti laiko ir pinigų jos vaikui. Galbūt net įvyks susitikimai su buvusiu vyru, kuris vis dar myli moterį ir visais įmanomais būdais stengiasi ją susigrąžinti. Todėl bet kuris žmogus, tiek vyras, tiek ir moteris siekia išvengti galimų problemų.

O jei mergina gyvena su tėvais, turi mažai pinigų, tai neturėtų tapti kliūtimi pažinčiai, bendravimui ir santykiams su priešinga lytimi. Iš tiesų, jauno amžiaus žmonės vis dar gyvena su tėvais. Ir net jei mergina gyvena bendrabutyje ar nuomojasi butą, mama ir tėtis jai padeda pinigais. Ir ji gali patenkinti savo poreikius jų sąskaita.

Dabar merginos labiau žiūri į vyro ambicijas, o ne į jo pajamų lygį. Nors, ką čia slėpti, pasitaiko visokių.

Beje, yra vienas dalykas, kurį kiekvienas vyras turėtų žinoti nuo pat mažens…

 

  1. Rūpinasi savo išvaizda

Merginos atkreipia dėmesį į tai, kaip  vaikinas rūpinasi savo išvaizda. Suprantama, jo kūno kvapas tikrai ne paskutinėje vietoje.  Taip, deja, daugelis vyrų skiria tam nedaug dėmesio. Ypač kai jie stačia galva pasineria į darbą ar verslą. Jie skutasi kartą per savaitę, o gal net kartą per tris mėnesius. O apie tai, kad prieš miegą pageidautina nusiprausti, geriau apskritai patylėti.

Tačiau yra ko gero tik vienas dalykas, išduodantis vyrą, kad jis nesirūpina savo išvaizda. Tai jo dėvimi, purvini batai. Taip, merginos į visa tai atkreipia dėmesį. Rūpintis savimi – tai neturėtų būti daroma tik dėl merginų. Kai rūpinsitės savimi, pradėsite sau daugiau patikti. Juk einant į gatvę, daug maloniau apsivilkti švarius, išskalbtus drabužius.

Todėl, jei rūpinsitės savimi, esmė visai ne ta, kad patiksite merginoms. Visų pirma, jums pačiam bus malonu vaikščioti švariais ir išskalbtais drabužiais. Pats sau patiksite. Juk daugeliu atžvilgių, spinta – jūsų veidas, nes visada pasitinka žmogų pagal drabužius.

 

  1. Sveikata

Kitas dalykas, į kurį moterys taip pat atkreipia dėmesį, yra vyro sveikata. Jei vyras turi sveikatos problemų, niekas neatšaukė instinktyvaus moters potraukio. Mat ji pasąmonės lygmenyje ieško patino, galinčio duoti sveikų palikuonių. O sveikatos problemų turintis vyras tikriausiai turi problemų genų lygmenyje. Taip pat dėl ​​to moteris traukia stiprūs ir sveiki vyrai.

Taip, ir pačiam daug maloniau, kai gerai atrodai, kai esi atletiškos figūros, kai tavęs nekankina dusulys. Tai jūsų sveikata, jei jos nesilaikysite, tai, deja, ateityje gali kilti didelių problemų.

Tai turėtų būti postūmis savęs tobulėjimui. Norėdami tapti geresniu ir padaryti savo gyvenimą daug patogesnį. Ir dėl to jūsų asmeninis gyvenimas pereis į visiškai kitą, daug geresnį lygį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą