Šešerių metų Sophia guli ligoninės lovoje

Šešerių metų Sophia, gyvenanti Tivertone, Jungtinėje Karalystėje, guli susisukusi į kamuoliuką po mėlyna antklode ligoninės lovoje, pagaliau galinti atsipalaiduoti ir nieko nebijoti.

Iš jos psichologiškai tyčiojosi „geriausias draugas“

Maža mergaitė buvo paguldyta į ligoninę, nes nustojo valgyti ir vėmė kone 20 kartų per naktį. Prieš užmigdama mergaitė ilgai verkdavo dėl negailestingų patyčių, kurias jai teko išgyventi mokykloje.

Pamačiusi išsekusią savo dukterį dėl kitų užgauliojimų ir patyčių, jos mama Carrie Golledge labai nuliūdo. Siekdama paskleisti informaciją apie žalingus patyčių padarinius, moteris „Facebook“ paskelbė pranešimą ir širdį draskančią dukters nuotrauką ligoninės lovoje.

Nusiminusi mama parašė: „Tai mano šešerių metų dukra, paguldyta į ligoninę, nes patyrė baisių patyčių. Tai mano vaikas, kuris nustojo valgyti, verkė, nemiegojo ir taip nerimavo, kad per naktį vemdavo daugiau nei 20 kartų. Tai yra mano vaikas, kurio „geriausias draugas“ psichologiškai iš jos tyčiojosi tiek ilgai, kad mergaitė pamanė, jog tai yra normalu“.

„Tai mano vaikas, kuris dėl stipraus nerimo dažnai patekdavo į ligoninę. Tai mano vaikas, kuris buvo apkaltintas „pasakų pasakojimu mokykloje“. Tai mano vaikas, iš kurio chuliganų tėvai tyčiojosi  socialiniuose tinkluose už tai, kad jos tyra širdis. Tai mano vaikas, su kuria mokykla elgėsi taip blogai, kad mes turėjome ją pervesti į kitą“.

 

Neįsivaizdavo, kiek daug kitų vaikų patiria patyčių tokiame jauname amžiuje

Netrukus mamos žinutė sulaukė daugiau nei 261 000 atsiliepimų, o žmonės iš viso pasaulio užtvindė jos puslapį palaikymo žinutėmis. Kitame įraše Carrie padėkojo nepažįstamiesiems už nepaprastai malonius žodžius. „Negaliu patikėti šimtams  Sophia palaikantiems pranešimams. Ir dar sunkiau patikėti, kiek daug kitų vaikų patiria patyčių tokiame jauname amžiuje“.

„Tai yra daug daugiau, nei įsivaizdavau. Ir ne tik Sophia, bet ir kiti, kurie tai išgyveno. Ir visi tie, kurie per daug išsigandę  ir bijo viešai pasakoti savo istorijas“.

Mama džiaugiasi, kad Sophia pasijuto geriau po to, kai buvo perkelta į kitą mokyklą.

„Kai tik pasiėmėme dukrą iš šios mokyklos, jos sveikata pagerėjo. Ji vėl priaugo svorio ir netgi kiek paaugo“, – sakė Carrie savo interviu leidiniui „Mirror“.

Anot jos, vis dėlto reikia daugiau nuveikti kovojant su vaikų patyčiomis visame pasaulyje. Todėl Carrie sukūrė „Facebook“ puslapį „Stand with Sophia“ („Atsistok į Sophia pusę“). Ir tiki, kad viso pasaulio mokyklos imsis priemonių užkirsti kelią patyčioms ar jas sustabdyti.

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą