epa05681745 (FILE) A file picture dated 01 September 1965 shows Hungarian-born US actress Zsa Zsa Gabor posing in a restaurant in Munich, Germany. According to news reports on late 18 December 2016, the legendary Hungarian actress suffered a heart attack and passed away after years of health troubles. Zsa Zsa Gabor was 99-year old. EPA/STF B/W only

Josiahas Presley  gimė Pietų Korėjoje, bet nuo mažumės gyvena Oklahomoje (JAV). Dabar aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, kurios pagrindinis tikslas – skatinti moteris nenutraukti  nėštumo.

Norėtų susitikti su savo biologiniais tėvais

Šis jaunas ir simpatiškas vyrukas išvydo šį pasaulį po nesėkmingai atlikto aborto. Berniukas gimė sveikas, bet su sumaitota, ne visai susiformavusia viena ranka. Moteris, pagimdžiusi  kūdikį, paliko jį likimo valiai

Маžąjį Josiahą įsivaikino  amerikiečių pora. Tik globėjų dėka berniukui buvo suteikta galimybė gyventi pilnavertį gyvenimą.  Pora, auginanti savo du vaikus, įsivaikino dar 8 vaikus, su apribotomis galimybėmis. Josiahas jau 11 vaikas šeimoje. Kai paaugliui suėjo 13 metų, įtėviai  papasakojo, kodėl jo viena ranka ne visai susiformavusi. „Tėveliai  prisėdo prie manęs ir papasakojo, kad mano biologinei motinai atliko abortą, kai ji buvo dviejų mėnesių nėštumo“. Anot jo, iš įtėvių sužinojo, kad motinai atliko Kuretažo abortą, gremžiant vaisių instrumentais. Bet praėjus dar keliems mėnesiams, motina suprato, kad abortas nepavyko, nes ji vis dar nėščia.

„Sužinojęs, kaip motina norėjo atsikratyti manimi, iš pradžių pajutau tuštumą ir nuoskaudą, labai pykau ant savo biologinių tėvų, bet paskui supratau, kad esu labai svarbus Dievui, jei jis manęs pagailėjo ir likau gyvas“, – sakė Josiahas Presley. Vaikinas neslėpė, kad vis dėlto kada nors norėtų susitikti su savo biologiniais tėvais, nepaisant to, jog jie taip pasielgė su juo.  „Įdomu, ar jie kada nors galvoja apie mane. Norėčiau jiems pasakyti, kad atleidau už tai, jog mane paliko ir kad toks aš jiems nebuvau reikalingas“.  Nors Presley ir supranta, kad jis yra tik gyvas priekaištas jiems.

Abortas – nėra išeitis

Be to, vaikinas sužinojo, kad jis buvo vienas iš dvynių, bet abortą atlikęs ginekologas greičiausiai nesuprato, jog liko dar viena užsimezgusi gyvybė, todėl nukentėjo tik Josiaho ranka.

Vaikinas  džiaugiasi, kad jį įsisūnijo mylinti šeima iš Oklahomos, kur namuose užtenka vietos ne tik dviem saviems, bet  ir  9 vaikams su apribotomis galimybėmis. Jis parodė savo didelės šeimos fotografiją ir pasakė: „Galiu pasakyti jums du svarbiausius dalykus. Visų mano brolių ir seserų tėvams abortai būtų buvę patogiausias ir lengviausias problemos sprendimo būdas, bet jie išsaugojo užsimezgusias gyvybes, nepaisant to, kad ir paliko savo vaikus ligoninėje. Kita vertus, noriu, kad visi žinotų, kokia kilni ir nesavanaudiška mano šeima, priimanti neįgalius vaikus. Dievui padedant, aš išsigelbėjau  nuo mirties ir atsidūriau namuose, kur mane myli ir rūpinasi. Nepaprastai žaviuosi ir myliu savo naujuosius tėvus  visus tuos metus, matydamas, kaip jie rūpinasi ir myli tikrų tėvų atstumtus ir nereikalingus vaikus, kaip auga mano seserys ir broliai. Čia mums visiems užtenka vietos ir nieko netrūksta“, – sakė Josiahas.

Vaikinas sako, griežtai pasisakantis prieš abortus, kadangi įvaikinimas  – daug geresnis pasirinkimas. „Abortas – tai nuostabių ir nekaltų gyvybių naikinimas, kurios taip pat turi teisę gyventi, teisę mylėti ir būti laimingomis “, – sakė Presley.

„Mes žavimės Josiaho stiprybe ir meile kitiems. Jo istorija yra didžiulis įkvėpimo šaltinis ne tik mums, bet ir kitiems gyvybės gynėjams, padedantiems atkreipti  visuomenės dėmesį į abortų problemas“, – sakė organizacijos, pasisakančios prieš abortus,  narė Claire Molloy.

„Abortas – nėra išeitis“ – būtent tokiu šūkiu Presley ir kiti organizacijos nariai skatina moteris neatlikti abortų ir tuo pačiu  nori apsaugoti negimusius vaikus.

 

nuotr. facebook

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą