Laikyti raktus ant stalo laikomas blogu ženklu. Tai pritraukia kivirčus ir nesutarimus, taip pat finansinius sunkumus. Archyvo nuotrauka

Nuo seniausių laikų raktui buvo suteikta ypatinga reikšmė. Juk raktas yra ne tik žinių ir išminties, pradžios ir išlaisvinimo, paslapčių atskleidimo ir išsaugojimo simbolis, bet ir galingomis magiškomis galiomis apdovanotas artefaktas.

 

Laikyti raktus ant stalo  yra blogas ženklas

Raktai dažnai naudojami apeigose ir ritualuose, kaip amuletas, tačiau ne visi žino, kaip tinkamai elgtis su šiuo daiktu, kad nekeltų rūpesčių sau ir artimiesiems. Šiame straipsnyje mes apžvelgsime pagrindinius ženklus ir prietarus, susijusius su raktu.

Kaip teisingai elgtis su raktais? Visų pirma, raktus reikia atidžiai saugoti. Jiems reikia skirti atskirą vietą ir kruopščiai juos laikyti. Tai taip pat padeda išlaikyti ramybę ir harmoniją šeimoje.

Laikyti raktus ant stalo laikomas blogu ženklu. Tai pritraukia kivirčus ir nesutarimus, taip pat finansinius sunkumus.

Radus kieno nors pamestą raktą – daugeliu atvejų toks radinys numato ilgalaikės problemos sprendimą ir išeitį iš bet kokios sunkios padėties. Bet rasto rakto negalima imti su savimi, tiesiog reikia jį pastebėti.

Užtat turėtumėte būti atsargūs su raktais,  rastais sankryžoje ar bet kuriame vandens telkinyje. Ten rastų raktų geriau neliesti, nes priešingu atveju galite pritraukti neigiamus dalykus.

Rasti raktą, pamestą savo namuose, yra geras ženklas, reiškiantis teigiamus gyvenimo pokyčius.

Rasti visą krūvą raktų yra ateities sėkmės, pelno, sėkmės profesinėje srityje ir santykių stiprinimo ženklas. Pamesti raktą –  taip pat simbolizuoja teigiamus gyvenimo pokyčius.

 

Išmetus raktus gatvėje, jūsų numatyti planai neišsipildys

Taigi, neturėtumėte labai nusiminti, jei pametėte raktą. Tai reiškia  praeities  išvalymą ir naujo jūsų gyvenimo etapo pradžią.

Tačiau šis ženklas ne visada yra palankus. Blogas ženklas yra  praradus raktus prieš kelionę ar ilgą kelionę. Tokiu būdu Aukštesniosios jėgos bando jus įspėti apie galimus sunkumus. Tai taip pat reiškia, kad yra didelė tikimybė patekti į avariją.

Yra  dar keletas šio ženklo interpretacijų, priklausomai nuo tam tikrų sąlygų. Palikti raktus prieš išeinant iš namų – ilga kelionė. Jei grįžus į namus raktai iškrito po durimis, tuomet reikėtų tikėtis nemalonių žinių. Jei netyčia išmesite raktus gatvėje, jūsų numatyti planai neišsipildys.

Jei raktai iškrito iš rankų ar nuo stalo – artėjančių kivirčų ir nesutarimų šeimoje pranašas. Kad taip neatsitiktų,  niekada nelaikykite rakto ant stalo arti krašto. Beje, blogas ženklas, jei spynoje  įstrigo raktas. Tai rodo, kad laikas gyvenime ką nors pakeisti, o visas patirtis ir problemas palikti praeityje. Tai taip pat įspėjimas dėl galimų neapgalvotų veiksmų.

Taigi, patariame visada atkreipti dėmesį į tai, kas vyksta su jūsų raktais. Ši tema turi ypatingą sakralinę prasmę, ir galbūt būtent per ją Aukštosios jėgos bando jus dėl ko nors įspėti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą