Šis drąsus vaikinas mirė praėjus vos 6 dienoms po vaizdo įrašo įkėlimo. Benas ruošėsi eiti vakarienės su draugais ir šeima, kai ketvirtą ir paskutinį kartą sustojo širdis. Socialinių tinklų nuotrauka

Benjaminas Danielis Breedlove‘as buvo amerikietis, interneto įžymybė iš Ostino, Teksaso. Išgarsėjo dėl savo vaizdo įrašų „YouTube“. 2011 metais gruodžio 25 d. naktį jis mirė nuo hipertrofinės kardiomiopatijos komplikacijų, būdamas 18 metų, rašo „Inside Edition“.

 

Visą  trumpą gyvenimą kovojo su širdies ligomis

Kaip manote, ar yra gyvenimas po mirties? Kas atsitinka, kai žmogus miršta? Tai yra klausimai, kuriuos dauguma žmonių tikriausiai jau uždavė sau kažkada gyvenime, o kiti dar galvoja tą padaryti, rašo medium.com.

Tačiau vienas dalykas yra tiesiog užduoti klausimą ir visai kas kita gauti atsakymą. Juk retas iš mūsų turi pakankamai patirties (taip sakant), kad galėtume papasakoti apie pomirtinį gyvenimą.

„Pirmą kartą apgavau mirtį, kai man buvo 4 metai“, – sako Benas Breedlove‘as vaizdo įraše, rodydamas tekstą ranka rašytuose planšetiniuose kompiuteriuose. Jis papasakojo apie tris beveik mirties atvejus.

2011 metais  Benas Breedlove‘as buvo žavus 18-metis, visą gyvenimą kovojęs su širdies ligomis. Visa savo išvaizda jis parodė, kad tai įmanoma net ir su apribojimais, kurių buvo priverstas laikytis.

Pavyzdžiui, jis niekada nesportavo, visą gyvenimą laikėsi režimo ir vartojo vaistus. Dėl to Benas jau gyveno ilgiau, nei jam žadėjo gydytojai. Šiuo faktu jis labai džiaugėsi, dienas leisdamas taip, kad nesigailėtų sugaišto laiko.

2009 metais Breedlove‘ui buvo įtaisytas širdies ritmo reguliatorius, padedantis reguliuoti jo širdies ritmą, ir jo gyvenimas tapo šiek tiek ramesnis. 2010 metais vaikinas įkūrė vaizdo tinklaraštį, kuriame teikė patarimų įvairiomis temomis: nuo pažinčių iki studijų.

Šmaikštus ir geraširdis vaikinas papirko savo nuoširdumu. Benas greitai išpopuliarėjo visuomenėje. Per metus jo kanalus – „OurAdvice4You“, „BreedloveTV“ ir „Ben Breedlove“ – užsiprenumeravo daugiau nei 100 tūkst. žmonių.

Kaip jis matė pomirtinį gyvenimą? Žodžiu, likus kelioms dienoms iki mirties, Benas sukūrė du trumpus vaizdo įrašus (1  ir 2 dalis), kuriuose papasakojo apie savo gyvenimą ir kaip jam pavyko „apgauti mirtį“. „Mane ištiko gyvybei pavojingas priepuolis. Baisu, tiesa?“, – sakė jis.

Vaizdo įrašas prasideda tuo, kad Benas rodo tekstines  Gary‘io Juleso korteles „Mad World“ (tai pačiai, kuri buvo sukurta 2001 metais kultiniam filmui „Donnie Darko“) versijai.

„Sveiki, aš esu Benas Breedlove‘as, – sako jis pirmoje dalyje. – Visą gyvenimą gyvenau su hipertrofine kardiomiopatija. Kuo vyresnis, tuo mano būklė pavojingesnė“.

Tada jis pasakoja apie savo pirmąjį „pasimatymą su mirtimi“, kai jam buvo vos 4 metai. Benas prisimena, kaip buvo skubiai nugabentas ligoninės koridoriumi. Šalia jo buvo slaugės ir jo mama.

„Pasakiau mamai: „Pažiūrėk į tas ryškias šviesas!“ ir nukreipiau žvilgsnį į viršų“, – sakė jis.

Tuo metu jis pakėlė akis į lubas ir pamatė akinamai ryškią šviesą. Benas pasakė apie tai mamai, bet ji ten nieko nematė. Bet tai jį nustebino ir išgąsdino. Laimei, tada viskas baigėsi gerai, berniukas buvo išgelbėtas.

 

Trečią kartą širdis sustojo trims minutėms

Antrą kartą Beną ištiko mirtis 2011 metų vasarą, kai per tonzilių operaciją jam sustojo širdis. Gydytojams stebuklingu būdu pavyko jį sugrąžinti iš kito pasaulio.

„Jie stebuklingai mane susigrąžino. Bijau mirti ir labai džiaugiuosi, kad to nepadariau. Po to tiesiog bandžiau judėti toliau ir dėl to nesijaudinti“, –  tada sakė Breedlove‘as.

Tačiau 2011 metais gruodžio 6 d. Beno širdis sustojo trečią kartą. Šį kartą 3 minutėms. Paauglys sakė, kad jo  tada matytas regėjimas buvo tarsi labai malonus sapnas. Jis prisiminė, kad atsidūrė baltame kambaryje be sienų ir suprato, kad ten jaučiasi labai patogiai. Ir tiek, kad nenorėjo grįžti, bet vis dėlto vėl grįžo iš anos pusės. Deja, neilgam.

Viename iš paskutinių įrašų Benas klausia: „Ar tu tiki angelais ar Dievu? O kitame įraše jis atsako: „Tikiu“.

Šis drąsus jaunas vaikinas mirė praėjus vos 6 dienoms po vaizdo įrašo įkėlimo. Benas ruošėsi eiti vakarienės su draugais ir šeima, kai ketvirtą ir paskutinį kartą sustojo širdis.

Ir nors žmonėms visada kils abejonių, kas slypi anapusiniame pasaulyje, Benas, regis, rado atsakymą į vieną pagrindinių mūsų gyvenimo klausimų: „Ar tikite gyvenimu po mirties?“.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą