Magere Brugo tiltas per Amstelo upę - gražiausias Amsterdamo tiltas, kuris yra miesto centre ir labai populiarus tarp įsimylėjusių porų

Olandijoje, kaip ir visoje Europoje, Šv. Valentino dieną įprasta švęsti plačiai ir triukšmingai. Čia pasiruošimas  visų įsimylėjėlių dienai prasideda likus beveik mėnesiui iki vasario 14 dienos. Ir viskas aplinkui yra užpildyta dekoracijomis su meilės simboliais, teminiais suvenyrais, dovanomis ir, žinoma, valentinais. Kiekviename šalies mieste tvyro romantiškos nuotaikos, oras tiesiog alsuoja meile!

 

Tie, kurie bučiuojasi ant šio tilto per Šv. Valentino dieną, bus amžinai neišskiriami

Bet Amsterdamo miestas čia yra aiškus lyderis, kuris, būdamas Olandijos sostine, gali įsimylėjėlių poroms pasiūlyti ryškiausių, įvairiausių, įdomiausių ir neįprastų Šv. Valentino dienos idėjų. Šiame mieste kiekvienas gali rasti ką nors tinkantį  pagal savo skonį, pomėgius, gyvenimo būdą ir finansines galimybes.

Ne tik Nyderlandų sostinės  gyventojams, bet ir svečiams siūloma nemažai puikių idėjų, kaip praleisti vasario 14 dieną: tiek klasikinių, tiek nepaprastų ir originalių.

Pirmiausiai paprastą romantišką pasivaikščiojimą. Galima valandų valandas klajoti mažomis gatvelėmis  po Amsterdamo senamiestį. Tiesiog  pakanka pasivaikščioti, pabendrauti, pasimėgauti vaizdinga aplinka, susipažinti su vietos žmonių gyvenimu ir nusifotografuoti unikalaus statinio fone.

Pakeliui daugelis užsuka į kurią nors jaukią kavinę, atsisėda prie mažo stalelio, iš kurio atsiveria vaizdas į gatvę. Susišildo kavos ar arbatos puodeliu, pasimėgauja tradicine olandų virtuve, gardžiais desertais ir tada keliauja prie žinomiausio miesto tilto.

Magere Brugo tiltas per Amstelo upę – tai gražiausias Amsterdamo tiltas, kuris yra miesto centre ir  labai populiarus tarp įsimylėjusių porų. Pagal vieną iš legendų, tie, kurie bučiuojasi ant šio tilto per Šv. Valentino dieną, bus amžinai neišskiriami. Ir ypač romantiška čia vakare, kai tiltą naktinio dangaus fone apšviečia daugybė šviesų. Tai taip pat puiki vieta fotografuotis bet kuriuo paros metu.

Beje, užsisakius privatų kruizą Amsterdamo kanalais nedideliu laivu (geriau vakare, sutemus, šviečiant nakties žiburiams) patirsite dievišką malonumą. Nes kas labiau, nei  viduramžių kanalai su senais tiltais ir nuostabiais namais ant kranto gali sukurti romantiškumo atmosferą ir ypatingą žavesį per visų įsimylėjėlių dieną? Ši vakarienė žvakių šviesoje  per Šv. Valentino dieną Amsterdame  gali tapti nepamirštama daugybę metų!

Pinigingi piliečiai  gali leisti sau užsisakyti romantišką kambarį penkių žvaigždučių viešbutyje, puikiai tinkantį šventiniam vakarui vasario 14 dieną. Prabangus dekoras, elegantiški patalynės užvalkalai, gurmaniški valgiai kambaryje ir aukščiausio lygio aptarnavimas yra tai, ko per Šv. Valentino dieną nusipelno mylintys ir mylimi žmonės.

 

Per visų įsimylėjėlių dieną užsuka ir į romantiškas dirbtuves dviese

Jie taip pat leidžia sau mėgautis pietumis ar vakariene viename iš unikalių Amsterdamo restoranų, kavinių ir barų. Mieste yra daugybė įdomių užeigų, kurios gali sužavėti savo stiliumi, aptarnavimo maniera, valgiaraščiu ir vaizdu pro langą. Ten visų laukia geriausi olandų ir pasaulio virtuvės patiekalai ir gėrimai. Net galima užsisakyti staliuką iš paukščio skrydžio, iš kurio atsiveria nuostabus miesto vaizdas.

Dauguma miesto gyventojų aktyviai dalyvauja ir įvairiuose pramoginiuose renginiuose: klasikinės ir šiuolaikinės muzikos koncertuose, komedijos ir cirko šou,  susirenka į teatro, operos, baleto spektaklius. Ateina ir į kiną. Amsterdame kasmet rengiama daug įdomių teminių renginių, skirtų Šv. Valentino dienai.

Beje, olandai per visų įsimylėjėlių dieną užsuka ir į romantiškas dirbtuves dviese, kur suteikiama galimybė pasigaminti sau ką nors iš gryno šokolado – saldžiausio meilės produkto.

Arba nusprendžia pasivažinėti dviviečiu dviračiu ar arklių traukiamu vežimu aplink miestą. Tiek tą, tiek kitą Amsterdame galima lengvai išsinuomoti.

Suprantama, būtinai užsuka į miesto gėlių turgų „Bloemenmarkt“, tiesiog skęstantį pavasarinių gėlių jūroje, kur nuperka savo mylimosioms didžiules puokštes tulpių.

Kaip matote, didžiulis pasirinkimas. Ir jis toli gražu neapsiriboja išvardytomis idėjomis. Todėl tiek šio miesto gyventojams, tiek ir jo svečiams Šv. Valentino diena Amsterdame tampa tikra meilės švente ir geriausiais prisiminimais. Ne veltui Nyderlandų sostinė laikoma vienu romantiškiausių miestų pasaulyje.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą