Šio vaikino tikrai nepriims dirbti prestižinės kompanijos vadybininku

Socialiniuose tinkluose aktyviai diskutuojama apie atvejus, kai atsisakyta priimti į darbą žmogų, nes jis su tatuiruote. Tarp jų įvyko maždaug toks dialogas:

– Ar turite tatuiruočių?

– Taip.

– Deja, mūsų kompanijoje nėra įprasta dėvėti tatuiruotes. Tai yra įmonės gero įvaizdžio ir prestižo reikalas, todėl nesame pasirengę pakviesti jūsų į tolesnius interviu.

 

Viskas priklauso nuo įmonės vadovo ir kurioje vietoje yra tatuiruotė

Atrodytų, kad pažeidžiamos žmogaus teisės. Ir tai nėra gerai. Jei žmogus yra puikus specialistas, tai koks skirtumas, ant jo kūno yra tatuiruotė, jis įsivėręs auskarus į ausis ar nosį, ar ne?

Iš pažiūros akivaizdūs dalykai. Bet iš tikrųjų viskas nėra taip paprasta. Priklauso nuo to, kas tos įmonės ar organizacijos vadovas ir kurioje vietoje yra tatuiruotė.

Jei tatuiruotė yra ant jūsų veido ar rankų, jums bus sunkiau įsidarbinti. O jei tose vietose, kurias galima paslėpti po drabužiais, suprantama, yra daugiau galimybių įsidarbinti.

Taigi, kur didelė tikimybė, kad tatuiruotų žmonių nepriims į darbą?

  1. Į vyriausybines institucijas, organizacijas ir agentūras, kur griežtai laikomasi aprangos kodo ir išvaizdos;
  2. Į specialiąsias tarnybas ir teisėsaugos institucijas;
  3. Į bankų biurus;
  4. Į brangų firminių drabužių parduotuves ir butikus;

5.Į įstaigas, kuriose reikia dirbti su vaikais;

  1. Į medicinos centrus;
  2. Nebus priimti dirbti orlaivių palydovais;

Taip pat  tatuiruoti žmonės nebus priimti į daugumą didelių ir konservatyvių kompanijų, kur betarpiškas bendravimas su klientais ir neįmanoma paslėpti tatuiruočių po drabužiais.

 

Žmonėms su tatuiruotėmis nėra kliūtis gauti darbą pramogų versle

O kur  galima tikėtis gauti darbą, turint tatuiruotę matomoje vietoje?

Daugumoje įmonių užimant pareigas, kurios nėra susijusios su bendravimu su klientais. Taip pat  programuotojai, sistemos administratoriai, reklamos rašytojai, skambučių centro operatoriai ar techninės pagalbos darbuotojai telefonu ir panašiai.

Žmonėms su tatuiruotėmis nėra kliūtis gauti darbą apskritai pramogų, reklamos versle, baruose ir kavinėse, jaunimo drabužių parduotuvėse ir taip toliau.

Mūsų visuomenė yra vis dar gana konservatyvi, o vyresnioji karta dažniausiai neigiamai žiūri į tatuiruotes. Tiesa, padėtis gana pastebimai keičiasi ir po kokių dešimties metų požiūris į žmones su tatuiruotėmis turėtų  iš esmės pasikeisti.

Tuo tarpu tatuiruotes turintys žmonės  ir toliau  vargs, norėdami įsidarbinti kai kuriose pareigose. Bet ir darbdavius ​​taip pat galima suprasti. Net jei patys nemato nieko smerktino tatuiruotėse, yra klientų, kurie nesupras ir eis pas konkurentus, kurių darbuotojai atrodo rimčiau ir kelia didesnį pasitikėjimą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą