Žodžiai yra gryna magija. Viskas, ką mes sakome, turi didžiulę galią. Bioenergijoje yra 10 „slaptažodžių“, kuriuos užtikrintai ir tvirtai tariant, padeda rasti sėkmę ir pasiekti norimą tikslą.

Anot žinomo bioenergetiko Stanislavo Kučerenkos,  yra žodžiai ar posakiai, kurie padaro  žmonių gyvenimą geresnį ir verčia dažniau kilti teigiamoms mintims. Šios frazės vadinamos afirmacijomis. Nuo  tikrų slaptažodžių jos skiriasi tuo, kad jų stiprybė yra besikeičianti žmogaus sąmonė ir jo pasaulėžiūra. Žodžių „slaptažodžiai“ pritraukia sėkmę tiems, kurie juos taria. Tai padeda tokiose situacijose, kai reikia greitai ką nors padaryti ar nuspręsti.

Vienas veiksmingiausių „slaptažodžių“ yra „kovok“. Geriausiai šis žodis padeda, kai problemos kyla dėl darbo, jūsų atliekamų pareigų  ir panašiai. Jei darote tai, ką turi padaryti patys, bet tam nėra jėgų ir nuotaikos, pakartokite sau arba garsiai „kovok“.

Antras žodis: „gerai“. Jei manote, kad tuoj tuoj pratrūksite pykčiu, pasakykite sau „geras“ arba „viskas bus gerai“, arba „aš esu geras“, „aš gera“. Šis žodis padės ir tais atvejais, kai norite atkeršyti kam nors. Atminkite, kad tai gali sukelti neigiamų padarinių. Gėris visada stipresnis už blogį, todėl daug geriau šimtą kartų pakartoti: „geras“.

Trečias žodis: „ateitis“. Kai jums reikia skubiai ką nors padaryti, bet nėra noro, pasakykite sau šį „slaptažodžio“ žodį. Ateitis yra tai, dėl ko mes visada stengiamės ir dirbame. Ateitis priklauso nuo to, ką darote dabar, todėl šis žodis privers surasti tinkamą motyvaciją ir nugalėti tingumą savyje.

Ketvirtasis žodis: „matau“. Šis žodis padeda surasti pamestus daiktus. Tai, žinoma, nėra moneta, kurią prieš dvejus metus įmetėte į upę, bet kažkas greta ar netoliese. Kai jums reikia bėgti į susitikimą arba pavėlavote, nes pametėte raktus, tiesiog nusiraminkite ir pakartokite bioenergetinio slaptažodžio žodį „matau“. Viskas atsiras greičiau.

Penktas žodis: „drąsa“. Akivaizdu, kad šį žodį reikia tarti, kai ko nors bijote. Tai gali būti kažkas apčiuopiamo ar nereikšmingo: nesėkmės baimė, tamsos baimė, vienatvė ir panašiai.

Šeštas žodis: „atlygis“. Kai susiduriate su sunkiu pasirinkimu, šis žodis padės jums išsiaiškinti, ką jums reikia pasirinkti, nustatant tinkamiausią ir teisingiausią variantą konkrečioje situacijoje.

Septintas žodis: „poilsis“. Kai negalite išmesti iš galvos to, kas jums neduoda ramybės, pasakykite sau šį žodį arba garsiai. Pasakykite tiek, kiek jums reikia. Šis žodis pritraukia teigiamą energiją ir savo magija leidžia atsikratyti nereikalingų minčių bei atsipalaiduoti.

Aštuntas žodis: „ramus“. Jei norite greitai pasisekti  moksle, darbe ar versle, kuris jums tikrai patinka, pakartokite šį bioenergetinio slaptažodžio žodį. Tai padės jums išvengti streso ir tinkamai nusiteikti.

Devintas žodis: „meilė“. Kai ginčijatės su mylimuoju ar situacija tampa įtempta, o jos baigtis priklauso nuo jūsų, pasakykite sau „meilė“. Šis žodis privers prisiminti, kaip svarbu eiti santarvės ir tarpusavio supratimo keliu, o ne griaunančiu.

Dešimtas žodis: „galia“. Labai dažnai mes susiduriame su situacija, kai darbas artėja pabaigos link, bet baigti jį iki galo paprasčiausiai nepavyksta. Ypač dažnai su šia problema susiduria meno žmonės. Pasakykite sau „aš galiu“,  patikėkite savo jėgomis, tada ir pasieksite pergalę. Taip pat šis žodis padeda tose situacijose, kai norisi viską mesti ir nustoti stengtis.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą