Neseniai „Facebook“ vartotoja anonimiškai paskelbė savo nuotraukas „I Hate You“ grupėje. Žiūrint į abi nuotraukas, sunku patikėti, kad tai yra ta pati mergina.

***

Mergina, nepanorusi skelbti savo vardo, papasakojo savo istoriją ir paragino vartotojus niekada neprarasti vilties, siekiant užsibrėžto tikslo bet kurioje sudėtingoje gyvenimo situacijoje. Anot merginos, kairėje esanti nuotrauka nurodo jos gyvenimo laikotarpį, kai ji buvo benamė ir priklausoma nuo narkotikų. „Tada aš buvau visiškai palūžusi, tesvėriau vos 42 kg., gyvenau gatvėje, buvau priklausoma nuo heroino ir kitų narkotinių medžiagų  ir buvau pasiruošusi mirti bet kurią akimirką. Man du kartus buvo endokarditas ir mano širdyje atsirado skylė. Mama padarė šią nuotrauką, kai atvažiavo manęs išgelbėti“, – rašo mergina grupės „I Hate You“ paskyroje.

Mama susirado dukrą, įtikino ją grįžti namo ir pradėti gydytis. Devynis mėnesius mergina ėjo sunkiu pasveikimo ir narkotikų atsisakymo keliu. Bet tai buvo verta! Dabar ji linksma, sveika ir švytinti iš laimės gražuolė mergina.

„Dešinėje pusėje esančia nuotrauką padariau šiąnakt. Aš tiesiog norėjau pasidalinti savo laime. Nevartoju narkotikų 9 mėnesius. Daug laiko praleidau ligoninėje, išgyvenau ne vieną širdies operaciją, priaugau 18 kg. Dabar aš turiu mylinčią šeimą, namus ir dvi kates, kurios man padeda. Mano istorija yra svarbi ir pamokanti. Norėčiau, kad su ja pirmiausiai susipažintų tie, kurie pasuko , kaip ir aš, neteisingu keliu. Ir kad įmanoma ir verta bet kada pamėginti išsivaduoti iš šių pražūtingų įpročių gniaužtų“, – rašo mergina.

Šios merginos istorija yra pažįstama daugeliui motinų, kurios kažkada taip pat gelbėjo savo vaikus.

„Labai tavimi didžiuojuosi. Mano dukros panaši istorija. Mes, mamos, negalime likti abejingos, kai mūsų vaikai tai išgyvena. Tu labai gerai padarei, pasirinkusi teisingą gyvenimo kelią. Pažvelgus į tave, tu dabar tokia graži ir laiminga. Tu esi puikus pavyzdys kitiems! Tu pradėjai naują gyvenimą! Nėra nieko gražiau už tai!“, – parašė viena komentatorė.

Įrašas sulaukė 26 tūkst. teigiamų įvertinimų ir daugiau nei 950 komentarų.

„Visada yra viltis! Tunelio gale visada yra šviesa! Aš taip džiaugiuosi už jus! Tiesiog ir toliau mylėk save! Tai svarbiausia“, – parašė kitas komentatorius.

Merginos įrašas sulaukė 26 tūkst. teigiamų įvertinimų ir daugiau nei 950 komentarų.

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą