Stebėjimo kamerų filmuota medžiaga rodo, kad užpuolikas į namo laiptinę pateko dviem mažametėms mergaitėms atidarius įėjimo duris. Viena iš jų net iš mandagumo palaikė jam duris. "YouTube" stopkadras

Omske dviem mergaitėms įeinant į namo laiptinę, paskui vaikus pateko vyras ir sugriebė 6 metų mergaitę. Jis nepastebėjo, kad name įrengtos  stebėjimo kameros, ir pateko į vaizdo įrašą. Įtariamasis netrukus buvo suimtas ir  uždarytas į areštinę, praneša RuNews24.

„Rusijos vidaus reikalų ministerijos darbuotojai Omsko srityje Omsko miesto Kirovo administraciniame rajone sulaikė 29 metų vietos gyventoją, įtariamą neteisėtais veiksmais prieš šešerių metų mergaitę“, – rašoma ataskaitoje.

Stebėjimo kamerų filmuota medžiaga rodo, kad užpuolikas į namo laiptinę pateko dviem  mažametėms mergaitėms atidarius įėjimo duris. Viena iš jų net iš mandagumo palaikė jam duris. Kai mažylės ėmė lipti laiptais, jis užpuolė vieną iš jų. Mergytė įsikibo į turėklą ir nesiruošė atsiduoti į nusikaltėlio rankas. Laimei, jos riksmus išgirdo mama, kuri išbėgo iš buto ir išgąsdino pedofilą. Pamatęs ją, jis išbėgo pro duris.

Buvo iškelta byla pagal straipsnį „Seksualinio pobūdžio smurtiniai veiksmai“. Įtariamasis pristatytas į policijos komisariatą. Su juo dirba policija.

„YouTube“ stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą