Šešiametis Williamas Coy iš Anglijos, Linkolno miesto dar iki mirties paaukojo šešis organus laukiantiesiems jų, – praneša  portalas itv.com. Berniukas buvo paguldytas į ligoninę liepos 17 dienos vakarą, iškritęs pro namo langą.  Williamas patyrė rimtų sužalojimų. Dvi dienas gydytojai kovojo dėl jo gyvybės, bet vaikas mirė. Prieš mirtį Williamas  pareiškė norą paaukoti savo organus sergantiems žmonėms.

 

„Jis pasakė savo mamai, kad norėtų tapti organų donoru, jau gulėdamas reanimacijos skyriuje.  Gal berniukas jautė, kad nepavyks išsikapstyti?  – leidiniui pasakojo šeimos draugė Laura Wilson.  – Jis visada buvo jautrus ir malonus, norėjo padėti kitoms šeimoms vėl surasti laimę“.

Mokytojai ir klasės draugai taip pat sunkiai išgyveno berniuko mirtį. „Williamas buvo žinių šaltinis, kai kitiems reikėjo pagalbos“, – prisimena pradinių klasių mokytojas Vickis Johnsonas.

„Williamas dažnai su meile kalbėjo apie savo šeimą ir kiekvieną dieną eidavo į mokyklą su šypsena“, – pridūrė mokytojas.

Tuo tarpu šeimos draugė Amy Cash de Flores suorganizavo lėšų rinkimą Williamo tėvams. Per kelias dienas buvo surinkta daugiau nei 4000 svarų.

„Šį rytą Williamas mirė. Tiesiog noriu padėti jo šeimai negalvoti apie pinigus dabar, palengvinti nerimą dėl išlaidų. Williamas buvo nuostabus, mylintis, laimingas, malonus, ištvermingas  berniukas. Jo netektis palietė visų, kada nors jį sutikusių ir pažinojusių širdis. Ir neįmanoma jo pamiršti“, – parašė šeimos draugė socialiniame tinkle

Suaugusieji ir vaikai Williamą vadino „mažuoju didvyriu“, kuris po mirties išgelbėjo kitų gyvybes.

Socialinių tinklų nuotraukos

 

 

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą