Sukaktuvininkės artimieji sako, kad Violet vis dar nepaliauja stebinti juos dėl to, jog ji yra pakankamai savarankiška, gali daug dalykų pasidaryti pati ir yra atvira naujiems žmonėms. "Twitter" nuotrauka

Močiutė vardu Violet, gyvenanti Jungtinėse Amerikos Valstijose,  užpūtė 104-ąją žvakę ant savo gimtadienio torto. Nepaisant savo amžiaus, ji išlieka linksma ir tikina, kad meilė ir tikėjimas padėjo jai išgyventi iki šio amžiaus.

 

Kaip  pragyventi laimingą gyvenimą? Senolė Violet iš Honolulu, Havajuose, žino atsakymą. Ji linksmai atšventė 104-ąjį gimtadienį ir noriai dalijasi savo ilgaamžiškumo receptu, – rašo „Khon2“.

Moteris surinko visus draugus ir artimuosius prie šventinio stalo viešbutyje, kurį pastaruosius 16 metų  vadina savo namais, kad visi galėtų pasidalinti su ja didžiuliu gimtadienio tortu. Visi, kaip ir reikėjo tikėtis, sveikino močiutę ir linkėjo jai laimės. Tačiau kiekvieną susirinkusį domino vienas klausimas, kuris tarsi pakibo ore: kaip sulaukti tokio amžiaus?

Violet  pirmiausiai atskleidė, kas, jos manymu, leido jai pragyventi daugiau nei šimtmetį, savo draugei. O ji savo ruožtu, visiems atėjusiems į vakarėlį, perdavė Violet  papasakotą ilgaamžiškumo paslaptį.

„Pradėkime nuo to, kad Violet turi puikų humoro jausmą. Kai paklausiau, kaip jai pavyko nugyventi iki 104 metų, ji atsakė, kad meilė ir daug  suvalgytų ledų jai padėjo“, – dalijosi  senolės ilgaamžiškumo receptu draugė.

Žinoma, sveikas gyvenimo būdas yra gerai, bet, pasak Violet, suvalgius dvigubą porciją pistacijų ledų su klevų sirupu, ji jautėsi laimingesnė. O laimės pojūtis ir gera nuotaika, žinia, prailgina gyvenimą.

Tačiau tai  dar ne visos senolės paslaptys. Be nuostatos, kad reikia mylėti  žmones, ji turi ir nuostabių genų: senos moters tėvas gyveno iki 94 metų.

Sukaktuvininkės artimieji  sako, kad Violet vis dar nepaliauja stebinti  juos dėl to, jog ji yra pakankamai savarankiška, gali daug dalykų pasidaryti pati ir yra atvira naujiems žmonėms. Nors senolė pergyveno beveik visus savo senus draugus, moteris su džiaugsmu užmezga naujas pažintis ir skleidžia tik teigiamą energiją. Tikriausiai tam įtakos turėjo kilogramai ledų, kuriuos ji suvalgė per visą savo ilgą gyvenimą.

 

„Twitter“ nuotrauka

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą