Prancūzų selekcininkė Stephanie Jimenez su savo mylima Narnia

2018 metais iškilo interneto žvaigždė, vardu Narnia – tai unikalios išvaizdos, „dvigubo“ veido ir ryškiai mėlynų akių katė, į kurią panašią, vargu, ar kada nors pavyks atrasti.

Ši įstabaus grožio katė gyvena Prancūzijoje kartu su savo šeimininke, selekcininke Stephanie Jimenez ir jos „numylėtiniu“ Bellu – katinu, taip pat išsiskiriančiu iš kitų savo nuostabiais bruožais. Abu gyvūnėliai jau kelis kartus buvo gimdytojai ir susilaukė ne mažiau žavingų kačiukų!

Naujausi jų mažyliai – Roswellas ir Renesmée – gimė 2020 metais kovo mėnesį. Renesmée yra pilkas kačiukas, panašus į mamos mamos variantą (be padalintos spalvos veido), o Roswellas – dryžuotas, kaip iš anglies trauktas pūkuotukas.

Prieš Roswellą ir Renesmée  gimė „Prada“, „Phoenix“, dvyniai „Orfée“ ir „Ozanna“, „Rose“, „Polaris“ ir pagaliau „Phantom“. Jie visi yra savaip nuostabūs ir savo išskirtinių tėvų deriniai!

Narnia ir Bello palikuonys dar labiau išsiskiria tuo, kad visi, išskyrus du, paveldėjo mėlynas tėčio akis.

„Tai labai retas atvejis, – parašė Stephanie savo tviterio paskyroje. – Pasaulyje yra tik keletas kačių, kurios yra kelių spalvų ir turi mėlynas akis. Tai yra naujas genas, vadinamas „ledu“.

Dėl genų, kurie suteikė Narniai neįprastą išvaizdą, Stephanie sako, kad tai vis dar yra „paslaptis“.

Ilgą laiką selekcininkė manė, kad ši katė yra chimera, kuri buvo kuriama iš dviejų embrionų, neturinčių dvynių. Tai yra susiliejusių į vieną katę, rezultatas.

„Genetikas atliko tyrimus ir nustatė, kad Narnia turi tik vieną DNR. Tai tiesiog daro ją dar labiau nepakartojama“, – rašo Stephanie savo paskyroje. – Bet ir tai dar ne pabaiga. Manome, kad pamatysite ir kitas mūsų mažas gražuoles, kurias Bella ir Narnia atneš į pasaulį!

„Twitter“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą