Anot „India Today“, Khoirulas Anamas žinomas kaip keistų idėjų įgyvendintojas, norėdamas pralinksminti savo pasekėjus socialinėje žiniasklaidoje. "Facebook" nuotrauka

Santuoka yra rimtas reikalas. Tai lemia dviejų žmonių ateitį keliems ateinantiems dešimtmečiams. Vyrui ir moteriai, kurie įsimyli vienas kitą, santuoka yra geriausia, ko jie gali tikėtis. Bet ar kada nors girdėjote apie santuoką tarp vyro ir daikto? Tai gali skambėti visiškai keistai, bet tai tiesa, rašo aubtu.biz.

 

Meilė  gali būti visokia ir tai įrodė Javoje gyvenantis indonezietis Khoirulas Anamas. Vyras dar kartą patvirtino šią taisyklę, į žmonas pasiėmęs … ryžių viryklę.

„Ji paklusni, graži, mylinti, niekada neapgaudinėja, o svarbiausia – gerai gamina“, – po vestuvių sakė laimingas jaunikis.

Deja, laimė truko neilgai,  vos keturias dienas. O kai vyras suprato, kad ryžių viryklė gali pagaminti tik vieną patiekalą. Todėl nusprendė jos neapgaudinėti kitais buitiniais prietaisais, o nuoširdžiai viską prisipažinti. Ryžių viryklė išsiskyrimą ištvėrė stoiškai ir net nesukėlė triukšmo.

“Tai buvo labai sunkus ir skausmingas sprendimas, bet aš buvau priverstas tai padaryti. Manau, kad ji išgyvens šį išsiskyrimą ir toliau gamins skanius ryžius”, – savo puslapyje socialiniuose tinkluose parašė Khoirulas Anamas.

Khoirulas Anamas viešai paskelbė apie savo vestuves ir savo feisbuko puslapyje, kur patalpino  vestuvių ceremonijos nuotraukas. Tose nuotraukose Khoirulas vilkėjo tradicinius baltus vestuvinius drabužius. O jo „nuotaka“, iš tikrųjų, buvo ryžių viryklė.  Vyras papuošė elektrinę  viryklę nuotakos baltu šydu  ir  jie kartu atliko ceremoniją bei  pasirašė dokumentus žmonių akivaizdoje.

Anot Khoirulo, jis vedė ryžių viryklę, nes ji „balta, mylinti ir paklusni“. „Be tavęs mano ryžiai nebus išvirti“, – parašė jis savo paskyroje.

Jei manote, kad tai pakankamai keista, pasiruoškite kitam neįtikėtinam dalykui. Maždaug po keturių dienų vyras savo feisbuko puslapyje  paskelbė, kad išsiskyrė su žmona, ryžių virėja. Ir širdį verianti priežastis buvo ta, kad jame buvo galima virti tik ryžius. Taigi, galų gale, kai meilės nebėra, net menkiausias dalykas gali nutraukti santuoką.

„Mano sprendimas buvo tikrai sunkus, bet teisingas… Įsitikinau, kad nėra tobulo partnerio…“, – parašė vyras.

Anot „India Today“, Khoirulas Anamas žinomas kaip keistų idėjų įgyvendintojas, norėdamas pralinksminti savo pasekėjus socialinėje žiniasklaidoje. Dabar vyras turi jau naujų sumanymų, bet kol kas jų neišduoda. Sako, bus linksma.

“Facebook” nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą