"Facebook" nuotrauka

Dažnas iš mūsų linkę teisintis, kodėl negalime įgyvendinti savo tikslų, tačiau jauna šokėja, neturinti rankų, primena, kad sunkiu darbu ir atsidavimu viskas įmanoma.

Susipažinkite su Vitória Buono Boche, 16 metų šokėja iš Brazilijos! Ši mergina lanko „Academia Ândrea Falsarella“ , Santa Rita do Sapucaí, baleto šokio pamokas. Paauglė yra ne tik balerina, ji taip pat praktikuoja džiazą, „tap“ bei šiuolaikinį šokį studijoje.

Nepaisant jauno amžiaus ir fizinių trūkumų, šokių pasaulyje Vitória  pasiekė neregėtos sėkmės, kurios kiti pradedantieji sveiki atlikėjai gali tik pavydėti ir tikėtis pasiekti tokių pat aukštumų!

Galima pagalvoti, kad neturėdama rankų, pasirodymų metu paauglė išsiskirs iš trupės, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Tai Vitórios nuostabaus talento  įrodymas, kad ji sugeba sklandžiai įsilieti į kitų balerinų gretas ir niekuo neišsiskirti iš jų. Nes kiekvieną pasirodymą pabrėžia jos ryški šypsena ir plastiški judesiai!

Paauglė išmoko  be rankų padaryti beveik viską, ką padaro ir neturintys fizinių trūkumų. Nepaisant to, jai tenka nuolat įrodinėti, kad neprivalo atrodyti kaip visi, kad galėtų gyventi pilnavertį, savarankišką gyvenimą.

Šiomis dienomis „Instagram“ ji turi daugiau nei 17 tūkst. gerbėjų auditoriją, kurie sugužėjo sužavėti  paauglės linksmų šokių vaizdo įrašų. Kas galėtų atsispirti įkvepiančiai jaunai šokėjai, kuri niekada nenustoja stengtis būti geriausia savo srityje. Ir tai yra labai smagu.

Peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą ir nepamirškite pasidalinti šia istorija, kad visiems  primintumėte, jog viskas yra įmanoma.

https://www.instagram.com/vihb_bailarina/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BwlADLagbvt/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

„Instagram“ vaizdo įrašas, „Facebook“ nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą