Kaydenas sako niekada nepamirš šios akimirkos. „Aš buvau labai susijaudinęs, - prisimena Kaydenas. - Bet „Apollo“ teatre aš tiesiog norėjau su ja nusifotografuoti. Ir tada ji manęs paklausė, o aš jai pasakiau: „Taip, aš rašau eilėraščius“. "YouTube" stopkadras

Žodžiai turi didžiulę galią ir  tą įrodė  9 metų Kaydenas Hernas iš Harlemo, kurio sukurtų eilėraščių  žodžiai skambės daugelį metų.

 

Močiutė padeda jam išspręsti sudėtingus klausimus

9 metų Kaydenas pirmiausiai kalbėjo kaip poezijos laureatas Niujorko gubernatorės Kathy Hochul inauguracijoje. Po to jis  padeklamavo originalų savo parašytą kūrinį pavadinimu „In My Mind“.

Įkvėpimas jo eilėraščiui kilo iš jo močiutės Jackie Hern, sakė jis WPIX. Viskas prasidėjo nuo to, kad močiutė paskatino jį užsirašyti savo mintis. „Tada dar nežinojau, kad viltys ir svajonės gali virsti realybe. Mintyse maniau, kad būtų gerai sėdėti klasės gale, nes mokytoja niekada neprašė manęs skaityti ar ką nors parašyti. Tačiau ji nežinojo, kad aš pradėjau kurti eiles“, – sakė jaunasis poetas.

Jackie visada skatina anūką svajoti ir padeda jam išspręsti sudėtingus klausimus.

„Jis užduoda man  klausimų apie rasizmą, mokyklą, apie tai, kas vyko senamadiškais laikais, – sakė senjorė. –  Ir aš jam paaiškinau, kodėl taip yra, ir mes pradėjome kartu diskutuoti tais klausimais“.

Kaydenas susitiko su Niujorko miesto gubernatore Kathy Hochul praėjusiais metais, kai jis laukė, kad galės deklamuoti savo parašytas eiles „Apollo“ teatre.

 

Niekada nepamirš susitikimo su miesto gubernatore

„Aplink kvartalą nusidriekusi ilga eilė, ir aš pamačiau čia stovintį berniuką, – savo inauguracijos kalbą pradėjo gubernatorė Hochul. – Aš paklausiau: „Tu atėjai kažko pažiūrėti?“. O jis sako: „Ne, aš esu poetas. Aš noriu padeklamuoti savo sukurtas eiles“.

Kaydenas sako  niekada nepamirš šios akimirkos. „Aš buvau labai susijaudinęs, – prisimena Kaydenas. – Bet „Apollo“  teatre aš tiesiog norėjau su ja nusifotografuoti. Ir tada ji manęs paklausė, o aš jai pasakiau: „Taip, aš rašau eilėraščius“.

Kaydenas buvo pasiruošęs savo eilėraštį deklamuoti vietoje, kai pirmą kartą susitiko su gubernatore. Tačiau ji manė, kad berniukas skaitys jai ką nors, ką parašė ant popieriaus lapo, bet jis išmoko mintinai savo eilėraštį.

Per jų pirmąjį susitikimą gubernatorė pažadėjo, kad pakvies jį kalbėti  per savo inauguraciją, jei ji bus išrinkta. Ji laikėsi žodžio.

„Jei tu daug  ir atkakliai užsiimsi kūryba, galėsi pasiekti daug ką“, – sakė ji.

Kaydenas yra išmintingas berniukas daugiau nei pagal savo metus. Svajonės yra sėkmės pagrindas ir Kaydenas tiki, kad jo sukurti eilėraščiai skleis pozityvumą visoje jo bendruomenėje ir už jos ribų.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą