Dabar dailininkei, poetišku vardu Оtem de Forest, 14 metų, bet ji tapo pasaulio įžymybe dar  2011 metais, kai televizijos kanalas „Discovery“ tiesioginiame eteryje paskelbė, kad  šios genialios 7 metų mergaitės dailės kūriniai nenusileidžia kai kurių garsių visame pasaulyje dailininkų šedevrams.

Оtem de Forest pradėjo „žaisti“ su dažais būdama 5 metų. Tada jos tėvas darbavosi antikvarinių baldų atnaujinimo versle. Bet tėvai, pastebėję savo dukrelės neįtikėtiną talentą, palaikė savo atžalą kaip įmanydami: nupirko dažų, teptukų, drobę tapymui. Gimdytojai net perdarė savo muzikos studiją į dirbtuves, kad mergaitė galėtų piešti ir tapyti netrukdoma.

2011  metais  7 metų Otem de Forest, padedant tėvams,  atidarė savo pirmąją  dailės kūrinių parodą, o paskui jos tapyti darbai buvo parduoti aukcione už daugiau kaip 100 tūkst. JAV dolerių.

Mergaitė buvo pakviesta ir į Harvardo universitetą, kur skaitė pranešimą, kad labai svarbu mokyti meno ir dailės disciplinas mokyklose.

Dabar Otem de Forest darbai eksponuojami  tarptautinėse galerijose greta, greta garsių pasaulyje dailininkų Andy Warholo, Pablo Picasso, Henrio Matisse ir Jaspero Johnso  šedevrų.

 

parengta pagal times.com

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą