10 metų Roberta Battaglia iš Toronto, Kanados, pradėjo dainuoti dar būdama visai maža. Dabar Roberta tiksliai ir nebeprisimena, bet sakė, berods, pirmą kartą ant scenos padainavusi dainą „Twinkle Twinkle Little Star“, pritariant jos tėčiui muzikantui klavišiniu instrumentu. Bet mergaitė visada svajojo apie didelius konkursus ir būdama 10 metų  tapo „America’s Got Talent“ dalyve!

 

Stengėsi suvaldyti savo jaudulį

Roberta įžengė į sceną  ir pamatė komisijos narių Simono Cowello, Heidi Klum, Howie Mandelio ir kviestinės teisėjos Sofios Vergaros nustebusius žvilgsnius. Nepaisant jauno amžiaus, mergaitė pasirodė neįtikėtinai nuovoki ir į teisėjų klausimus atsakinėjo nuoširdžiai ir su humoru, kurie visus sujaudino, kol ji net nepradėjo dainuoti.

„Man 10 metų, bet dar niekada neteko užlipti ant tokios scenos!“, – sakė jaunoji atlikėja. Viena komisijos narių Heidi Klum pastebėjo, kaip Roberta stengėsi suvaldyti savo jaudulį. Kažkas pasiūlė  atsigerti vandens ir jaunosios dainininkės jaudulys atslūgo. Roberta dainavo Lady Gagos ir Bradley Cooperio atliekamą dainą „Shallow“!

Jei užsimerktumėte ir tiesiog klausytumėtės, niekada neįsivaizduotumėte, kad dainininkei tik 10 metų, bet ji dainuoja kaip pilnavertė suaugusi dainininkė! Lady Gaga tikrai didžiuotųsi, kaip ši talentinga jauna mergaitė atlieka dainą, reikalaujančią stipraus vokalo.

Kai Roberta baigė dainuoti, teisėjai ir publika pašoko nuo kėdžių ir pasipylė audringi plojimai bei  ovacijos. „Tavo talentas yra neįtikėtinas. Tavo amžius neįtikėtinas. Tai neįtikėtina! “ – sušuko Howie Mandelis.

Tuo tarpu Simonas Cowellas juokavo, kad prieš sakydamas, jog ji „tokia simpatiška“ ir „nuolanki“, nė nenutuokė, kad už šios gležnoje ir kuklioje mergaitėje slypi neįtikėtinas vokalas.

 

Tauriems žmonėms visada kyla patyčių grėsmė

Kai Roberta prisipažino, kad kartais mokykloje patiria patyčias, Simonas ištarė šiuos išmintingus žodžius: „Yra vienas geras būdas įveikti chuliganus. Tai yra įrodyti jiems, kad esi talentinga, laiminga ir sėkminga mergaitė, – sakė jis, kiek pasisukęs į žiūrovus. – Tauriems žmonėms visada kyla patyčių grėsmė. Kad ir kaip keistai benuskambėtų, bet tai yra komplimentas. Ir tai rodo jūsų stiprybę, kad atvykote čia, sukorusi ilgą kelią iš Kanados ir mes džiaugiamės, kad jūs esate mūsų svečias“.

Roberta net apsiašarojo, kai ne tik žiūrovai, bet ir teisėjai plojo už pasirodymą, bet būtent Sofia pakeitė jos gyvenimą į gera vienu greitu judesiu. „Tai buvo nuostabu, nuostabu. Tau tik dešimt metų! Sunku patikėti, kad taip galima dainuoti dešimties metų“, – šypsodama kalbėjo Sofia. – Ir ką gali žinoti?.. Pažiūrėsime, kas po to mėgins iš tavęs tyčiotis!“.

Su kvapą gniaužiančiu pasirodymu  Roberta laimėjo „Auksinį švilpuką“ , iškart pasiųsdamas mergaitę į tiesioginį pusfinalio šou!

Ši mergaitė yra tokia talentinga ir, akivaizdu, kad ji daug pasieks savo karjeroje. Dabar Roberta gali praleisti kitus turus, nes pateko į pusfinalį tik padedant savo talentui ir sugebėjimams!

Žemiau peržiūrėkite neįtikėtiną Robertos pasirodymą ir nepamirškite pasidalinti su draugais.

Šaltinis: YouTube“, stop kadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą