Daugelis žmonių svajoja pakeisti savo likimą į geresnę pusę, perrašyti savo gyvenimo istoriją, pakeisti aplinkybes, kurios jiems nepatinka. Šiame straipsnyje pateikti keli svarbūs žingsniai, padės susitarti su savo likimu, bet jūs turėsite  vis dėlto pradėti nuo savęs pertvarkymo.

Ar dažnai teko sutikti žmonių, kurie tiesiog nekenčia savo gyvenimo, tačiau nemėgina jo pakeisti, tobulinti. Kad netaptumėte vienu iš tokių žmonių, rekomenduojame naudoti paprastą techniką, kuri padės suprasti save, savo norus, suprasti, ko reikia siekti, ir, žinoma, pakeisti savo likimą.

Juk kiekvienas žmogus turi savo tikslą, nėra išimčių. Kiekvienas žmogus taip pat turi savo unikalius sugebėjimus ir talentus, kuriems padedant, gali parodyti save iš geriausios pusės. Problema ta, kad suprasti savo tikrąją užduotį nėra taip lengva. Mes pristatome jums trijų žingsnių techniką, kuri padės jums pradėti naują gyvenimą.

 

Pirmas žingsnis: sąmoningumas

Jūsų gyvenime nebus teigiamų pokyčių, kol nenuspręsite jo pakeisti. Pakanka pabusti su mintimi, kad atėjo laikas ką nors pakeisti ir imkitės veiksmų. Norint ilgai nelaukti, rekomenduojame užduoti sau tris klausimus, kurie padės suprasti save. Stenkitės atsakyti kiek įmanoma sąžiningiau:

Kas negerai gyvenime, likime ir jumyse (jūsų nuomone)?

Kas konkrečiai jums nepatinka?

Ką norėtumėte pakeisti dabar?

Ir čia yra pirmoji praktika. Paimkite popieriaus lapą ir parašykite nuo trijų iki penkių punktų apie kiekvieną savo gyvenimo sritį. Jei jums iš karto sunku nuspręsti, pagalvokite apie kiekvieną klausimą tiek, kiek jums reikia: dieną, savaitę, mėnesį.

Kas jums netinka savo gyvenime ir ką norėtumėt pakeisti: santykiuose su mylimuoju; santykiuose su artimaisiais, draugais, santykiuose su vaikais, broliais ar seserimis; santykiuose su tėvais, seneliais; darbe. Taip pat savyje ir savo išvaizdoje.

Šis sąrašas yra jūsų atspirties taškas siekiant savitobulėjimo ir pokyčių gyvenime.  Pravartu būtų stebėti pokyčius, priminti sau, kurios jūsų gyvenimo sritys ir toliau trukdo jūsų sėkmei.

 

Antras žingsnis: krypties pasirinkimas

Nepakanka vien suvokti, kad jūsų likime yra  jus stabdančių dalykų. Svarbu suprasti, ką toliau daryti su šiuo neginčijamu faktu ir kaip pakeisti savo gyvenimo būseną. Būdami šiame etape turite pasirinkti teisingą kryptį, norėdami nepasiklysti. Lengviausias būdas ieškoti kelionės tikslo yra veiksmai. Jei nežinote, ko norite iš gyvenimo, išbandykite viską iš eilės. Patikėkite, kada nors sėkmė jums tikrai nusišypsos. Tiesa, toks metodas reikalauja milžiniškų energijos, laiko ir išteklių.  Yra geresnis būdas – pasinaudoti savo gyvenimo patirtimi. Tą padaryti padės jums jei nuoširdžiai ir sąžiningai atsakysite sau į šiuos klausimus.

1.Ką darytumėte, jei būtumėte turtingas?

Pabandykite įsivaizduoti, kad esate nepaprastai turtingas: ką darytumėte jūs? Pirmiausiai užrašykite ant popieriaus lapo tą pinigų sumą, kuri gali jus nudžiuginti ir priversti jaustis visiškai turtingam. Tarkime, jūs jau esate pasakiškai turtingas, o kas toliau? Užrašykite penkis atvejus, kuriuos   pirmiausiai įgyvendintumėte. Bet tai turėtų būti visuomenės labui reikalingas dalykas, o ne tuščias užsiėmimas, kaip, pavyzdžiui, „keliauti po pasaulį“. Dabar jūsų tikslas yra sugalvoti darbą, kuris pavers jus laimingu žmogumi.

  1. Ką darytumėte, jei būtumėte elgeta?

Dabar eikime iš priešingos pusės. Įsivaizduokite, kad buvote išvaryti iš darbo, bankrutavote ir praradote visas santaupas. Jūs nebeturite pinigų normaliam egzistavimui. Pagalvokite apie darbą, kurį galėtumėte užsidirbti pragyvenimui. Atminkite: tai yra jūsų būdas pradėti naują gyvenimą, todėl rinkitės darbą pagal savo sugebėjimus. Bet pirmiausiai paklauskite savęs: kokiame darbe dirbdamas taptumėte turtingu žmogumi, jei už jį sumokėtumėte laime?

Tai paskutinė užduotis, kurią turite įveikti. Čia reikia parašyti penkis mėgstamiausius darbus, kur būtumėte ne tik turtingas, bet ir jaustumėtės laimingas. Galite išvardyti savo pomėgius. Atminkite, kad neveikimas nėra laikomas teisingu atsakymu.

 

Trečias žingsnis: veiksmas

Tai yra pats svarbiausias gyvenimo etapas, kulminacija. Be to, dvi ankstesnės pastraipos, tokios kaip noras pakeisti savo likimą, liks tik svajonių svajonėmis. Sąmoningumas padės suprasti save, krypties pasirinkimas nulems jūsų tikslą gyvenime, o veiksmai pakeis jūsų gyvenimą. Padalinkite savo pagrindinį tikslą į keletą mažų, bet realių žingsnių jūsų pasirinkta linkme. Ir atsiminkite: tik jūs esate savo laimės kūrėjas, jūsų likimas yra jūsų rankose!

Savo likimo ieškojimas yra kelio į laimingą gyvenimą pradžia. Per bėdas, kurias teko išgyventi, pabandykite įvertinti savo praeitį – nesmerkdami ir idealizuodami. Pradėkite stebėti savo pažangą, analizuokite savo praeities klaidas ir padrąsinkite save net ir mažytėms sėkmėms. Juk laimė visada prasideda nuo mažų dalykų.

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą