Kūno kalba, gestai ir veido išraiška gali daug ką pasakyti apie kiekvieną žmogų

Žinia, kūno kalba, gestai ir veido išraiška gali daug ką pasakyti apie kiekvieną žmogų. Nors šios smulkmenos mums gali atrodyti nereikšmingos, bet jos yra puikus ženklas, norint geriau pažinti bet kurį žmogų.

Šiandieninis testas padės mums tai padaryti. Atidžiai pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite rankų derinį, labiausiai panašų į tai, kaip jūs linkę sukryžiuoti pirštus.

 

  1. Dešinės rankos nykštis viršuje

Tokia jūsų pirštų padėtis byloja, kad esate labai emocingas ir nepaprastai jautrus žmogus. Jūs turite daug empatijos. Taip pat sugebate iš anksto daug ką numatyti ir suprasti.

Gamta apdovanojo jus unikalia intuicija ir patikimu šeštuoju pojūčiu, kuriuos turėtumėte dažniau  naudoti. Panašu, kad žmonės  jums gana lengvai atsiveria, nes pasitiki jumis ir tikisi iš  jūsų palaikymo, atsidūrus sudėtingoje gyvenimo situacijoje.

Be to, jūsų artimieji ir kiti žino, kad  sulaukus jūsų pagalbos, jiems nieko blogo nenutiks. Kadangi visada galite jiems ką nors patarti. Bet, prireikus, galite ir patylėti, nes užtenka vien jūsų buvimo.

Esate žmogus, kuris visada viską gerai apgalvojate ir atidžiai analizuojate situaciją. Sprendimus priimate neskubėdami, todėl jie dažniausiai būna teisingi.

 

  1. Du nykščiai lygiagrečiai sujungti

Jūs esate labai ramus ir subalansuotas žmogus, mėgstantis tvarką ir harmoniją visame kame. Jūs stengiatės bet kokia kaina vengti kivirčų ir konfliktų.

Jūs esate labiau linkęs viską paleisti, nei laikytis įsikabinus iš visų jėgų. Taip pat ko nors atsisakyti, nei kišti nosį ten, kur nereikia arba beprasmiškai kovoti su vėjo malūnais. Jums pirmoje vietoje komfortas ir  gera savijauta.

Geriausiai jaučiatės savo  namuose. Turite nedidelį patikimų draugų ratą ir to jums pakanka. Jums nepatinka sumaištis, blaškymasis, kurį sukelia būrys nepažįstamų žmonių.

Jums patinka sąlytis su gamta,  kurioje stengiatės praleisti nemažai laiko ir kur jums patinka  tiesiog pasėdėti ar atsigulti ir  nieko nedaryti ir apie nieką negalvoti. Gyvenime stengiatės neskubėti ir tai jums patinka. Kitaip tariant, pašėlęs  gyvenimo tempas – ne jums.

 

  1. Kairiosios rankos nykštis viršuje

Esate labai aktyvus ir spontaniškas žmogus. Jums nepatinka nuobodulys. Jūsų gyvenime visada turi kas nors vykti. Jūs nuolat  užsibrėžiate sau naujų užduočių ir siekiate naujų tikslų. Priešingu atveju, tampa greitai nuobodu, todėl stengiatės išbandyti ką nors naujo.

Per minutę jūsų galvoje gimsta milijonas idėjų. Didelėje žmonių grupėje jaučiatės kaip žuvis vandenyje. Jūs visada išsiskiriate kompanijoje ir jūsų sunku nepastebėti. Mėgstate dėmesį ir nevengiate akistatos. Kai kas nors nepatinka,  pasakote tiesiai šviesiai.

Esate labai optimistiškas, bet kartais ir nerūpestingas žmogus. Jums per daug nerūpi kitų nuomonė ar jūsų sprendimų pasekmės!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą