Psichologai tikina, kad moters figūra gali daug pasakyti apie jos charakterį ir įpročius.

Anot specialistų, žmogaus charakteris pradeda formuotis ilgai prieš jam gimstant. Dar būdamas įsčiose kūdikis gali rodyti užsispyrimą, nekantrumą, atsargumą ir panašiai. Po gimimo šios savybės toliau „stiprėja“ ir tobulėja.

Psichologai įsitikinę, kad vos pažiūrėjus į merginos ar moters figūrą, įmanoma nustatyti jos charakterio savybes. Taip, pakanka vienos minutės! Ir jūsų psichologinis portretas paruoštas.

Norint tai padaryti, jums tiesiog reikia pasirinkti figūros tipą, kuris labiausiai panašus į jūsų. Ir tada belieka perskaityti aprašymus.

 

1 paveikslėlis „Apverstas trikampis“ (klubai yra daug siauresni nei pečiai)

Net Billas Gatesas  gali pavydėti jūsų ryžto ir užsispyrimo. Jūs pasitikite savo jėgomis, intelektu ir sugebėjimais, kurie tikrai lems sėkmę. Be to, bet kurioje srityje – asmeniniame gyvenime, darbe, pomėgiuose. Tačiau ne visiems aplinkiniams patinka jūsų perdėtas tvirtumas. Būkite atsargios: jūsų kategoriškas požiūris gali iššaukti ginčus ir konfliktus su draugais ir bendraminčiais.

2 paveikslėlis „Kriaušė“ (klubai yra daug platesni nei pečiai)

Esate labai valdingas žmogus, galite lengvai priversti kitą žmogų daryti tai, ko jums reikia ir kaip jums to reikia. Tuo pačiu jums daug mažiau patinka paklusti kitiems ir vykdyti viršininkų nurodymus bei įsakymus. Užtat nieko  nekainuoja sužavėti bet kurį vyrą. Tikriausiai todėl turite daug gerbėjų.

3 paveikslėlis „Stačiakampis“ (pečiai ir klubai yra maždaug vienodi, juosmuo vizualiai nepastebimas)

Ši figūra būdinga dviem visiškai skirtingiems tipams – „tavo vaikinui“ ir labai drovioms merginoms. Pirmosios lengvai užmezga ryšį su nepažįstamais žmonėmis, sugeba greitai tapti savomis bet kurioje kompanijoje ir dažnai turi daug draugų tarp vyrų. Antrojo figūros tipo merginos yra kupinos kompleksų, drovios ir labiau mėgsta vienatvę nei triukšmingas kompanijas. Net turėdamos unikalių žinių ir įgūdžių, jos varžosi jas paviešinti. Tai labai kenkia tiek darbui, tiek asmeniniam gyvenimui. Bus nepaprastai sunku pasiekti sėkmės ir pripažinimo, jei neatsikratysite šio komplekso.

4 paveikslėlis „Obuolys“ (antsvoris daugiausiai kaupiasi pilvo srityje)

Paprastai šio tipo figūrų savininkės yra labai bendraujančios ir linksmos. Jos iš prigimties yra optimistės ir geba užkrėsti kitus savo gyvybingumu. Nenuostabu, kad jūsų artimieji jus mato kaip šviesos spindulį. Vyrai irgi myli tokias moteris – laiko jas geriausiomis draugėmis ir partnerėmis.

5 paveikslėlis „Smėlio laikrodis“ (labiau pastebimi klubai ir krūtinė, tačiau dėmesį patraukia ir plonas juosmuo)

Jūs esate tobula moteris. Galite flirtuoti, būti paslaptinga nepažįstamoji  ir maloni didelių namų židinio sergėtoja. Su tokia moterimi bet kuris vyras jausis pats stipriausias, protingiausias ir gražiausias. Ir viskas dėl to, kad moteris gali įtikinti jį tokiu esančiu, apgaubti savo mylimąjį komfortu, rūpesčiu ir meilumu.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą