Ne veltui sakoma, kad teisingas pasirinkimas ateina su patirtimi, o patirtis ateina su neteisingu pasirinkimu

Pažvelkite į nuotrauką ir išsirinkite jums patinkančią antklodę. Gal geriau pirmą, nors antras irgi nieko. O trečias, ketvirtas ir penktas yra tiesiog nuostabūs! O gal kurį nors jų turite ir savo namuose? Ne veltui sakoma, kad  teisingas pasirinkimas ateina su patirtimi, o patirtis ateina su neteisingu pasirinkimu.

 

Nr.1.  Kailinė antklodė

Užsiklojus šia kailine antklode, ne tik sapnuosite saldžius sapnus, bet ir simbolizuoja reikšmingą finansinės padėties pagerėjimą. Gulint po  šia minkšta antklode, gali pasirodyti esantis turtingas globėjas.

Nr. 2. Languota antklodė

Kas turi languotą vilnonę antklodę, tam būdingas ypatingas mentalitetas. Jei miegate užsikloję  languota antklode, vadinasi, esate  puikus matematikas, tikras šachmatininkas, bet ne romantikas. Patikėkite, jame yra dalis tiesos.

Nr. 3. Violetinės spalvos kvadratėliais antklodė

Įsisupus į šią antklodę, žinoma,  geriau likti namuose. Gal teko girdėti, kad žmonės skirstomi į tuos, kurie įsisuka į antklodę atėjus šaltam orui, ir tuos, kurie lindi po antklode nepraėjus šaltam orui. Taigi, jūs esate vienas iš tokių.

Nr. 4. Mėlynos spalvos aksominė antklodė

Ši antklodė pritraukia svajones. Be to, mėlyna antklodė yra komforto, namų šilumos ir ramybės simbolis naktinių sapnų pasaulyje. O jei svajojate apie darbo ar gyvenamosios vietos pakeitimą, naujų baldų įsigijimą, jos didenybė Fortūna suteiks jums gerovės ir klestėjimo.

Nr. 5. Pilkos spalvos pliušinė antklodė

Ši antklodė simbolizuoja pasirinkimą. Tai gali būti ir naujo asmeninio gyvenimo kelio pradžia, ir sėkmė versle ar kurioje nors kitoje veikloje. Be to, ji taip pat yra  svajotojo ramaus laikotarpio  gyvenime pranašas!  Nesušalkite, užsiklokite mėgstamomis  ir turimomis šiltomis antklodėmis ir mėgaukitės rudeniu!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą