Fiona ir jos biologinis tėvas, gydytojas Normanas Walkeris

„Mamos ginekologas yra mano biologinis tėvas. Aš turiu daugiau nei šimtą brolių ir seserų “, – sako  53 metų  Fiona Darroch iš Hunterio slėnio (Australija). Savo gimtadienio išvakarėse moteris sužinojo, kad jos biologinis tėvas buvo ne tas, kurį vadino tėčiu, o tas, kuris priėmė motinos gimdymą – akušeris ginekologas Normanas Walkeris.

 

Atkreipė dėmesį į ryškius jo ir jauniausios dukros panašumus

„Mes buvome labai geri pažįstami, nes aš buvau jo krikšto dukra“, – sako Fiona. Kai jai buvo 16 metų, daktaras Walkeris mirė ir paslaptį, kurią jis saugojo visą gyvenimą, turėjo nusinešti su savimi į kapus, jei ne šiuolaikinės technologijos.

Prieš šešerius metus Fiona su kolegomis dalyvavo seminare genetikos klausimais ir staiga jai tarsi kažkas spustelėjo viduje. „Aš staiga pagalvojau, kad turiu mėlynas akis ir jo akys buvo mėlynos, o mano tėvai – tamsių akių. Tada ir pradėjau naršyti po „Google“, – prisimena Fiona.

Taip moteris aptiko, kad daktaras Walkeris slapyvardžiu parašė du romanus, o informacijos apie juos paieška privedė Fioną prie Airijoje gyvenančios moters komentaro. Moteris parašė, kad jis buvo jos biologinis tėvas – donoras.

Fiona išsitraukė senus laiškus ir šeimos nuotraukas, kurias jis atsiuntė jai prieš daugelį metų, ir atkreipė dėmesį į ryškius jo ir jauniausios dukros panašumus. Abejodama objektyvumu, ji parodė nuotrauką savo vyrui ir paklausė, į ką panašus tas žmogus. Vyras sušuko: „Žinoma, tai mūsų dukra!“.

Tada Fiona suprato, kad atėjo laikas pasikalbėti su mama. Ji nieko neneigė ir prisipažino, kad donorą panaudojo tik kūdikiui susilaukti. Jai buvo pasakyta, kad mėginys bus paimtas iš medicinos studento ir niekas nesužinos.

 

Atrado būrį žmonių, kurie jai tinka kaip artimi giminaičiai

„Tai buvo tarsi netekti savo tėvo. Buvau  nusiminusi ir pykau, kad jie man melavo“, – sako Fiona. Tačiau motina tiksliai nežinojo, ar ginekologas yra susijęs su dukra.

2017 metais vyriausia Fionos dukra atliko DNR tyrimą ir šeimos abejonės pasitvirtino.

„Dukra atliko tyrimą, o duomenų bazės paieškos sistema atrado būrį žmonių, kurie jai tinka kaip artimi giminaičiai. Ji priėjo pas mane ir pasakė: „Mama, manau, kad tai tavo broliai ir seserys“. Aš patikrinau ir paaiškėjo, kad tai tiesa“, – sako Fiona.

Nuo tada moteris rado brolius ir seseris, gyvenančius Jungtinėje Karalystėje, JAV, Naujojoje Zelandijoje, Pietų Afrikoje ir Australijoje. Susitikę su slaugytoja, kuri tuo metu dirbo su gydytoju Normanu Walkeriu, jie sužinojo, kad ginekologas vietoj studentų reprodukcinės medžiagos, naudojo savo paties ir  taip apvaisindavo šimtus moterų mažiausiai 15 metų.

„Manau, kad jis turi daug vaikų“, –  tokie buvo paskutiniai slaugytojos žodžiai.

Pati Fiona įtaria, kad jų yra keli šimtai. „Greičiausiai jų yra mažiausiai 300, – sako moteris linguodama galvą.

Nuotr. Fiona su dukra Hunter, kuri itin panaši į savo senelį.

parengta pagal mamamia.com.au, „Twitter“ nuotrauka

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą