Kiaušinis paprastai suvokiamas kaip gyvenimo simbolis. Siūlome pasirinkti vieną, labiausiai jums patinkantį velykinį  kiaušinį ir išsiaiškinti, kuo tikrai galite mėgautis. Taigi, jei pasirinkote:

 

Kiaušinio numeris 1

Jūs esate gana sudėtingo, jei ne sunkaus charakterio žmogus: dažniausiai vadovaujatės tik savo principais ir jums nesvarbi kitų nuomonė.  Apskritai, jūs į gyvenimą žvelgiate labai filosofiškai. Nepaisant to, jus gali nudžiuginti paprasti ir suprantami dalykai – mylimo žmogaus sveikimas, patinkantis ir sėkmingas pirkinys, geros naujienos iš senų draugų.

Kiaušinio numeris 2

Jūs esate šiltas ir nuotaikingas žmogus. Sugebate įžvelgti ir pamatyti viską, kas gražu, ir vertinti gyvenimą. Jūs žinote, kaip padaryti bet kokį draugų susitikimą džiaugsmingą ir malonų. Be to, jūs būtumėte labai laimingi, jei jūsų artimieji gyventų  harmoningai, ramiai ir niekada nesirgtų. Apskritai, jūs esate žmogus, siekiantis taikos  ir santarvės pasaulyje.

Kiaušinio numeris 3

Esate praktiškas, kruopštus ir gerbiamas žmogus. Jums kone viskas pavyksta gerai ir gražiai. Kartais net iš pirmo karto. Tai reiškia, kad esate atkaklus ir ambicingas žmogus. Bet koks jūsų rankose atsidūręs darbas labai greitai pasiekia virimo temperatūrą ir pradeda kunkuliuoti. Dar vienas jūsų pranašumas – mokate pralinksminti žmones ir suteikti jiems pasitikėjimo savo jėgomis bei sugebėjimais. Labiausiai jus džiugina artimųjų sėkmė.

Kiaušinio numeris 4

Jūs iš prigimties esate verslo žmogus. Išsiskiriate iš kitų labai geru analitiniu protu. Prieš imdamiesi bet kokio darbo, gerai jį apgalvojate ir tik tada nusprendžiate, kaip, kada, su kuo tai darysite. Jums labai praverstų labai gerai pažįstami nauji verslo ir įtakingi žmonės.

Kiaušinio numeris 5

Esate kūrybingas žmogus, mėgstate ir mokate kurti grožį. Kadangi jūsų nuotaika gana dažnai keičiasi, todėl jums reikia motyvacijos, kad galėtumėte pasistengti  įdėti daugiau  darbo  ir negailėti jėgų jį užbaigiant iki galo. Jus labai nudžiugins savaitgalio kelionė į jums pažįstamas ir malonias vietas.

Kiaušinio numeris 6

Jūs esate žmogus, turintis puikių organizacinių talentų. Jūs esate aristokratiškos prigimties pats to nenujausdamas.  Jus  neretai įžeidžia  ir skaudina kitų blogas elgesys ir prastas skonis. Kadangi dar esate ir estetas. Žmogiškas kvailumas jumyse kelia nepasitenkinimą, kartais net panieką.  Užtat esate linkę mėgautis ramiu vakaru su puikia vakariene ir žmogumi, kurį vertinate ir gerbiate.

Kiaušinio numeris 7

Jūs esate kūrybingas žmogus, tiksliau, esate ateities žmogus: perspektyvus, įdomus, produktyvus, ganėtinai sudėtingas, užtat visada pasirengęs linksmintis. Jums pakanka ištarti vieną sėkmingą frazę ir kaip mat  galite panaikinti gana įtemptą situaciją. Jus labai pradžiugintų nauja pažintis su bent šiek tiek romantišku žmogumi.

Kiaušinio numeris 8

Esate žmogus su savo džiaugsmais ir bėdomis. Be to – kantrus ir atjaučiantis, darbštus ir sąžiningas. Nors ir nelabai mėgstantis naujoves, užtat visada tikintis geriausio. Jus labai pradžiugintų šeimos pagausėjimas arba labai brangus svečias, netikėtai užsukęs į jūsų namus.

Kiaušinio numeris 9

Pasakyti, kad jūs esate nenuspėjamas žmogus, reiškia nieko nepasakyti. Jūs esate maištininkas iš prigimties ir linkęs prieštarauti, nesutikti, mėgstantis laužyti tradicijas, kurios jums kelia vien įtampą ir nepatinka. Nors kartais ir patys nesuprantate, kodėl jums reikia tai daryti vienaip, o ne kitaip. Kaip bebūtų, bet jums patinka keisti pasaulį į gerą, teisingą pusę. Beje, jus labai pradžiugintų graži ir brangi staigmena iš žmogaus, kuriuo pasitikite.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą