Partnerių nuotrauka

Šį testą parinkome ne atsitiktinai. Juk po dienos išauš Šv. Velykų rytas. Užtruksite vos minutę, kol prisiminsite savo kasdienius įpročius. Žinia, naudojant atitinkamus psichologijos  metodus,  galima daug pasakyti apie žmogaus sugebėjimus, talentus ir charakterį pagal tai, kaip jis patalpina daiktus erdvėje. Tam skirtas visas mokslo skyrius – psichogeometrija.

Įsivaizduokite, kad dėžutėje liko 4 kiaušiniai. Kaip juos sudėsite?

 

A variantas

Jūsų stiprybė yra kūryba. Panašu, kad kartais plūstančios idėjos neduoda jums ramybės, todėl negalima ilgai sėdėti vienoje vietoje ir dirbti ten, kur nuobodu.

Vienu metu atlikti dešimt užduočių, būti kolegų ir artimųjų dėmesio centre – tai tikrai apie jus.

Jūs matote pačią daiktų esmę, mokate supaprastinti, atsijoti nereikalingus dalykus ir kurti harmoniją aplink save.

Jūsų asmenybės išskirtinumas ir ryškumas pritraukia kitų susižavėjimo jumis žvilgsnius bei užtikrina įvairiausių žmonių susidomėjimą bei dėmesį. Išvada: vertinkite ir lavinkite savo sugebėjimus, nes pasaulis turi tai pamatyti!

 

B variantas

Jūsų stiprybė yra logika ir analitinis protas, jūs esate organizatorius iš prigimties. Jūsų neįkainojamos savybės – sunkus darbas, nuoseklumas ir atkaklumas – padeda sukurti harmoningą struktūrą iš daugybės užduočių. Padedant analitiniam mąstymui jūs galite tapti puikiu vadovu ar net vienu aukščiausiu  šalies vadovų.

Norėdami sėkmingai pasiekti norimą tikslą, liaukitės karštligiškai rinkti ir  mėginti sugerti į save visą informaciją. Tiesiog pasikliaukite savo nuostabiomis ir unikaliomis proto jėgomis ir mąstymo savybėmis, ir pasieksite bet kurį tikslą.

 

C variantas

Lankstumas yra jūsų stiprybė. Jūs, kaip niekas kitas, mokate laviruoti tarp sunkumų, išmokti naujų dalykų ir augti bei tobulėti, sukurdami nuostabų pasaulį aplink save.

Panašu, jūsų gyvenimas dabar apima pereinamąjį laikotarpį. Po jo laukia naujas etapas –  karjeroje, asmeniniame gyvenime ir santykiuose su žmonėmis.

Proto lankstumas suteiks jums  galimybę iš bet kurios situacijos išeiti pergalingai.

Pasinaudokite savo sugebėjimais ir taikomais metodais, derindami juos su smalsumu ir atvirumu viskam, kas nauja ir jūs neturėsite lygių sau.

 

D variantas

Jūsų stiprybė yra ryžtingumas ir atkaklus tikslo siekimas. Vadovavimo įgūdžiai, gebėjimas greitai išanalizuoti situaciją ir priimti sprendimus padės pasiekti jums bet kurias profesines aukštumas.

Jūs traukiate žmones prie savęs  sugebėjimu išlaikyti aukso vidurį ir judėti į priekį, kad ir kas benutiktų.

Gebėjimas  iš tolo pamatyti  vertingas ir prasmingas idėjas, išvien su pasitikėjimu savimi ir greitu sprendimų priėmimu, suteiks jums galimybę gauti viską, ko norite.

Dabar jums svarbiausia nusistatyti drąsius ir ambicingus tikslus.

 

Partnerių nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą