Psichologiniai testai yra puiki savęs pažinimo priemonė. Būtent toks išbandymas mūsų laukia šį kartą.  Testo taisyklės: pažiūrėkite į šiuos šešis vaizdus ir pasirinkite tą, kuris pirmiausia patraukė jūsų dėmesį. Stenkitės ilgai negalvoti apie atsakymą, nes pirmasis pasirinkimas yra pasąmonės pasirinkimas. Būtent mūsų pasąmonės suaktyvėjimo dėka tokie testai duoda tiksliausius atsakymus. Tiksliau, atsakymus jau turite, tik reikia atsigręžti į pasąmonę.

 

 

Testo rezultatai:

Ar esate pasirengę sužinoti, kur šiuo metu yra jūsų sutelktas dėmesys?!

 

Nr.1. Karjera

Dabar jums pirmiausia reikia kilti karjeros laiptais. Todėl daug laiko skirkite darbui ir patikėkite, visos jūsų pastangos tikrai bus atlygintos. Svarbiausia nepamiršti kartais pailsėti.

Nr. 2. Savęs tobulėjimas

Dabar jūsų prioritetas yra savęs tobulinimas. Daug laiko praleidžiate mokydamiesi ko nors naujo. Taip pat tikriausiai pradėjote labiau vertinti laiką, praleistą vienumoje, nes tai laikas, kai ramia širdimi darote tai, kas jums įdomu.

Nr. 3. Meilė

Šiuo metu jūs arba ieškote savo širdies draugo, arba dabartiniuose jūsų santykiuose prasidėjo naujas romantiškas laikotarpis. Šiuo metu labiau nei bet kada norisi jaustis kaip filmo apie meilę herojė. Meilė jus pripildys ir visi sunkumai virs smulkmenomis.

Nr. 4. Sveikata

Dabar pats laikas pagalvoti apie savo sveikatą – tiek psichinę, tiek fizinę. Svarbu atsiminti, kad organizmui reikia veiklos. Geriau leisti laiką vaikščiojant parke nei sėdint prie telefono. Tai tikrai bus naudinga!

Nr. 5. Santykių stiprinimas

Visai gali būti, kad neseniai atsiskyrėte nuo savo šeimos ir artimų giminaičių. Dabar jūsų prioritetas – leisti laiką draugų ir bičiulių kompanijoje. Turite ką aptarti.

Nr. 6. Poilsis

Greičiausiai  ne taip seniai patyrėte stiprų stresą, o dabar pagaliau atėjo laikas, kai davėte sau laiko atsigauti. Svarbiausia atsiminti, kad mūsų organizmui reikia kelių rūšių poilsio.

 

P.S. Šio testo rezultatai gali būti laikomi ne tik „tiesa“, bet ir rekomendacijomis, kurios teigiamai paveiks jūsų gyvenimą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą