Nuotraukoje – keturios moterys su vaikais. Išsirinkite jums labiausiai patinkančią ar atitinkančią jūsų dvasinę emocinę būseną moterį su vaiku ir sužinosite dėl kokių priežasčių vis dar nesukuriate šeimos.

 

A: Jūs esate šiek tiek sudėtinga ir reikli

Jūs esate perfekcionistė ir tikitės kitų didelės meilės. Priežastis, kodėl jūs vis dar esate viena ir siekiate, yra ta, kad nusistatėte kriterijus, kurie yra per aukšti  jūsų galimam partneriui, ir kuriais  patenkinti nedaugelis.

B: Jūs per  daug užsiėmusi

Nepriklausomai nuo to, ar esate vyras, ar moteris, esate žmogus, turintis didelę valią ir ambicijas. Be to, panašu, turite daug neužbaigtų projektų, kuriuos tikrai verta baigti, nes tai gali būti jūsų karjeros svajonė, aistra ar asmeninės nuostatos. Kad ir kaip būtų, šie dalykai atima beveik visą jūsų laiką ir energiją, todėl nebeturite laiko asmeniniam gyvenimui ir tuo pačiu prarandate susidomėjimą meile.

C: Esate vis dar prisirišusi prie praeities

Priežastis, kodėl vis dar esate vieniša, galbūt negalite kažko pamiršti ir jis vis dar gyvena jūsų širdyje. Tai gali būti buvęs mylimasis arba nelaiminga meilė. Šis žmogus paliko jums per daug prisiminimų praeityje, privertė jus jaustis nepatogiai, bet niekada nenustojate galvoti apie jį.

D: Bijote būti įskaudinta

Galbūt praeityje patyrėte emocinį skausmą arba tiesiog  negalite atsikratyti baimę keliantį nerimo jausmą. Kitaip tariant, bijote, kad tai jums pakenks, jei ką nors įsimylėsite. Dėl baimės prarasti ar nesugebėjimo įveikti psichologinio šoko jūs vengiate prieiti prie bet kurio vyro, o tai apsunkina santykių pradžią.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą