Pirmiausiai atidžiai pažiūrėkite į įvadinį paveikslėlį ir išsirinkite pintinę iš penkių. Ir tik tada jau skaitykite, kas parodyta ir parašyta žemiau. Jei to nepadarysite, atsakymas gali būti ir netikslus. Mat kiekvienas krepšelis turi savo turinį ir, atitinkamai  skirtingas reikšmes.

 

  1. Saugių pinigų krepšelis

Jei pasirinkote pirmąjį krepšelį, tikėkitės karjeros šuolio ir tuo pačiu tai reiškia, kad gausite daugiau  pinigų. O jūs tikriausiai galvojate: „Na, kur  jau man ten? To tiesiog negali būti!“. Viskas vizualizuota. Krepšelis buvo nematomas, bet rezultatas iš tikrųjų dabar matomas. Bet kadangi tai buvo jūsų pasirinkimas (taip pat neatsitiktinai), patarimas dėl šios pintinės bus nebanalus: netikėti pinigai visada yra gerai, jei nesitiki daugiau nei gauni. Pokštas:

-Kur mes ilsėsimės šią vasarą, brangioji?

– Pagal mūsų finansus, mielasis, nesame pavargę.

 

  1. Tarpusavio santykių krepšelis

Jei pasirinkote šį tarpusavio santykių krepšelį, vadinasi, teks jums priimti gana nelengvą sprendimą savo  gyvenimo sferoje. Pavyzdžiui, kaip įtikti partneriui ar tapti visuomenės traukos centru?  Juk niekam nepatinka smegenų plovimas – visi mėgsta kūrybiškumą, dėkingumą, susidomėjimą. Ir niekada nepamirškite, kad bet kokie santykiai turi galimybę būti aistringi, perspektyvūs ir ilgalaikiai. Svarbiausia visada klausyti ir stiprinti savo širdį.

Pokštas:

– Mieloji, nusprendžiau, kad daugiau niekada su tavimi nesiginčysiu!

– Ne manai, o nusprendei… Ar tu manęs klausei?

 

  1. Sveiko gyvenimo būdo krepšelis

Tai ir geros sveikatos palaikymo pintinė, kviečianti sveikai gyventi ir visada rūpintis savo sveikata.  Sveikas gyvenimo būdas – tai ir linksmas, nenuobodus ir aktyvus gyvenimas!

Šis rinkinys suteikia stabilumo ir gerovės, o tai apskritai yra savisaugos pagrindas. Sveikatos išteklius yra svarbus, o rūpintis savo sveikata – šventa vertybė, kaip ir šeima. Šio krepšelio patarimas: norėdami išlikti sveiki, stiprinkite imuninę sistemą.

Pokštas:

Senas žydas eina gatve. Jam šaukia:

-Fima! Kaip laikotės savo sveikatos?

– Labai gerai laikausi. Nesulauksite!

 

  1. Dvasinis krepšelis

Ši sritis reikalauja didelio ne tik emocinio, bet ir kūrybinio dvasingumo. Galite sukurti kažką gražaus ne tik sielai, bet ir atrakinti kūrybos principą, kad užpildytumėte ją energija ir jėgomis. Tik iš vidaus tai teisinga vertinti. Dvasinis krepšelio patarimas: pirmiausia padarykite ką nors naudingo, o tada stebuklingo.

Pokštas:

– O, koks grožis! Kas tai? Koks išraiškingumas!- žavisi kritikas.

–  Čia aš nuvaliau dažus nuo teptukų, – atsakė menininkas.

 

  1. Meilės krepšelis

Kaip sakoma, gera mylėti tą, kuris to prašo. Žinoma, galima gyventi ir be meilės, bet koks būtų šis gyvenimas be meilės? O norint draugauti su šiuo tyru jausmu, patartina mėgautis seksu tarsi rožės kvapu. Skamba nelabai gerai, bet be sekso meilė ilgai nežydės. Krepšelio patarimas tarp laikotarpių:

Meilė atsispindi ir  turi būti matoma jūsų partnerio akyse.

Trys meilės etapai: ji davė man (1), ji davė jam (2) mes davėme (3). Jie myli vienas kitą kiekvieną dieną.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą