Kasdienės šukuosenos pasirinkimas taip pat yra įprotis, galintis pasakyti daug įdomių dalykų apie jos turėtoją. Partnerių nuotrauka

 Įpročiai dažnai pateikia informaciją apie žmogų. Žmonės ne veltui sako: įprotis yra antroji prigimtis. Kasdienės šukuosenos pasirinkimas taip pat yra įprotis, galintis pasakyti daug įdomių dalykų apie jos turėtoją. Taigi, pasirinkite  savo plaukų stilių ar kirpimą ir sužinokite, kaip tai yra susiję su jūsų asmenybės savybėmis.

 

 1. Atvira prigimtis, pritraukianti naujų žinių ir įspūdžių. Dažnai nusivilia žmonėmis, nes yra linkę ieškoti ir pastebėti juose tik teigiamas savybes. Tačiau taip pat dažnai nusivilia dėl nepasiteisinusių lūkesčių. Apskritai merginos, mėgstančios nešioti plaukus, surištus į uodegą, yra vaikščiojančios geruolės.
 2. Merginos, pasirinkusios šią šukuoseną, šimtu procentų pasitiki savimi ir jokia kritika, net profesionalių ekspertų, niekada neišklibins šio pasitikėjimo. Jos ne be reikalo turi daug ir patikimų draugų. Jos vertinamos už sugebėjimą palaikyti draugiškus santykius ir empatiją.
 3. Pirmasis įspūdis apie jas, žvelgiant iš šalies, išdidžios ir ambicingos. Tikriausiai tokį įspūdį turėtų padaryti žmogus, kuris nekreipia dėmesio į tuščias kalbas, stengiasi siekti ir užkariauti savo tikslus. Šios šukuosenos turėtojos, galima sakyti, vienos pačios įgyvendina savo planus ir joms nereikia kitų pagalbos.
 4. Pirmojo susitikimo metu žmonės mato joje moterį karę. Tačiau artimieji ją pažįsta visai iš kitos pusės – tai švelni ir supratinga būtybė. Be to, merginos su tokia šukuosena yra sąžiningumo ir teisingumo įsikūnijimai.
 5. Šio plaukų stiliaus turėtojos yra kūrybingos merginos, turinčios turtingą vidinį pasaulį. Jos renkasi įdomias profesijas. Beje, rutina ir nuobodulys tikrai ne joms.
 6. Tai atviros prigimties mergina. Bėda ta, kad ji vis užlipa ant to paties grėblio ir kartoja tas pačias klaidas. Nepaisant to, ji kiekvieną kartą vėl ateina į pagalbą net nepažįstamiems žmonėms.
 7. Šios šukuosenos turėtojos turi klausytojų ir stebėtojų dovaną. Jos dažnai  būna bendruomenės lyderės. Jų gebėjimas pastebėti smulkmenas – viena labiausiai imponuojančių savybių.
 8. Iš pirmo žvilgsnio tai yra pačios ramiausios merginos pasaulyje. Tačiau pabandykite jas supykdyti, tada turėsite tik vieną norą – kad ji pamirštų jūsų egzistavimą. Mat ne visi gali atlaikyti jų pokštų ir šmaikščių frazių srautą.
 9. Savidrausmė yra jos stiprioji pusė. Prieš priimdama sprendimą, ji pagalvos mažiausiai 20 kartų.
 10. Estetė ir kūrybinės intelektinės prigimties. Jai nepriimtinos blogo skonio idėjos, todėl visada formuoja savo grožio sampratą ir skleidžia ją aplinkiniams.
 11. Ji mėgsta paverkti kitam ant peties, nes dažnai jaučiasi pažeminta, įžeista ir nepatenkinta. Juk ji buvo auklėjama nuo mažumės gerbti ir mylėti kitus, o pati dažnai to nesulaukia. Na, kas tada, jei ne ji, turėtų verkti?
 12. Tai nepriklausomos ir gerai organizuotos merginos. Jie mėgsta tvarką visame kame – namuose, aplinkoje ir mintyse.
 13. Tai trykštančios gyvenimo džiaugsmu ir nepataisomos optimistės. Jos vertina kiekvieną išgyventą akimirką. Iš šalies gali atrodyti, kad tokias merginas lengva įžeisti. Tai klaida. Viduje jos turi „plieninį strypą“, todėl prireikus, gali kaip reikiant užvožti skriaudėjui.
 14. Tai praktiškos panelės, visiškai ignoruojančios kitų žmonių apkalbas, dramas ir problemas. Joms nusispjauti ir į gandus, kadangi tvirtai žengia per gyvenimą ir nesustodamos juda į priekį.
 15. Mergina-svajotoja. Ji yra kūrybinga ir į tai žiūri rimtai. Nepaisant to, tai jai netrukdo suprasti kitų problemų – žemiškų ir aktualių. Ji taip pat lengvai padeda jas ir išspręsti.
 16. Ramios ir šaltakraujiškos merginos. Prireikus parodo racionalų protą ir atranda geriausią išeitį, keldamos kitiems pavydą. Jos lengvai valdo emocijas, nepasiduoda provokacijoms. Ir pavydėtinai atkaklaus charakterio.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą