Mūsų pasąmonės sritis yra daug lankstesnė nei nuspėjamas ir logiškas protas. Ji bendrauja su mumis per ženklus ir simbolius, todėl „pasąmonės sfera“ gali atskleisti jūsų paslėptus sugebėjimus.

Šiandien kviečiame leistis į įdomią kelionę giliai į save! Nustebsite, koks tikslus gali būti vizualinis testas. Ir visa tai susiję su mūsų pasąmone, kuri apie mus žino daug daugiau nei mes.

Mokslininkė dr. Abigail Brenner sako, kad pasąmonėje yra dalykų, kurie  pasireiškia kaip mūsų talentai, kūrybinės idėjos, intuicija ir išmintis.

Taigi, pažiūrėkite į paveikslėlį ir ilgai nedvejodami išsirinkite jums labiausiai patinkantį raktą!

Patikrinkime?

 

Raktas Nr.1

Išsirinkote patį paprasčiausią ir nesudėtingiausią raktą, kurio viršų puošia elegantiška elipsė. Tačiau verta paminėti, kad tik tokiu raktu galite atidaryti beveik bet kokią spyną. Tai byloja apie jūsų analitinį mąstymą ir racionalų protą. Tačiau kartais galite būti tikrai trapus ir pažeidžiamas.

 

Raktas Nr.2

Šio rakto vektorinis vaizdas. Tai yra patikimiausias raktas, galintis atrakinti net stipriausią rūmų spyną. Tai byloja apie aukštą jūsų kūrybinį potencialą. Esate charizmatiškas, tvirto charakterio ir tikras gyvenimo novatorius! Paprastai jums viskas būna lengva, nemėgstate tuščių pažadų, o jūsų  stipriosios pusės – savarankiškumas ir ryžtas.

 

Raktas Nr.3

Pasirinkote specialų raktą – formą, kurios dažnai nepamatysi. Tai byloja apie jūsų pasitikėjimą savimi, tikėjimą savo jėgomis. Mėgstate rizikuoti, visada esate kupinas ryžto ir įdomiausių idėjų! Tačiau esate ir kiek lengvabūdis, noriai priimantis kiekvieną likimo iššūkį ir meilės nuotykius.

Raktas Nr.4

Pažiūrėkite atidžiau: raktas atrodo kaip keturlapis dobilas. Tai, kad jį pasirinkote, reiškia, kad esate linksmas, optimistiškas žmogus. Kiekvienoje situacijoje stengiatės įžvelgti teigiamą pusę. Tačiau turėtumėte būti atsargūs, kitaip gali atsitikti taip, kad jūsų tikėjimas stebuklu gali iškrėsti piktą  pokštą.

 

Raktas Nr.5

Išsirinkote patį pasakiškiausią raktą: ažūrinį, su daugybe gražių raižinių. Toks pasirinkimas leidžia manyti, kad esate ryški asmenybė, originalus, mėgstantis svajoti, kupinas kūrybinių idėjų, o jūsų fantazija tiesiog neturi ribų. Kartais jus vargina unikalumas, nes dauguma žmonių tiesiog negali jūsų suprasti, manydami, kad esate „ne iš šio pasaulio“.

 

Raktas  Nr.6

Jūs esate tikroji „Mis Racionalumas“. Visada vadovaujatės logika ir sveiku protu, tačiau tuo pat metu esate  kritiška kitų trūkumams. Esate labai dėmesinga smulkmenoms, puikiai susikoncentruojate į bet kokį verslą. Tačiau kartais jums sunku išeiti iš savo komforto zonos.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą