Ar  kada nors susimąstėte, kodėl ir kam gimėte? Kodėl vieni dalykai yra geresni už kitus? Taigi, norint sužinoti savo misiją šiame pasaulyje, atlikite gražų ir paprastą psichologinį testą.

Jums tereikia pažiūrėti į paveikslėlį ir išsirinkti jums labiausiai patinkančią plunksną. Ir pasitikėkite savo intuicija. Dabar perskaitykite jūsų pasirinktos plunksnos apibūdinimą.

 

Pirma plunksna

Jūs atėjote į šį pasaulį, kad papuoštumėte jį savo kūrybiškumu. Jūsų yra dvasinga prigimtis, galinti persikūnyti į viską, kas jus supa. Galvoje sukasi milijonas idėjų ir kiekviena iš jų turi galimybę būti įgyvendinta.

Antra plunksna

Jūsų misija yra išgydyti kitus žmones. Esate jautri, dažnai suprantate kitus be žodžių,  iš tolo jaučiate kitų žmonių pagalbos šauksmus. Ir jūs visada žinote, kaip padėti. Jūs galite palaikyti ir padėti atsistoti visiems, net ir labiausiai beviltiškiems žmonėms.

Trečia plunksna

Jūs gimėte girdėti kitus. Jūs esate neįtikėtina parama visiems, kuriems to reikia. Jūs sugebate suprasti kito požiūrį, net kai jis nesutampa su jūsų. Ir visada rasite savyje jėgų apsaugoti silpnuosius ir padėti jiems.

Ketvirta plunksna

Jūs gimėte tam, kad padarytumėte pasaulį laimingesnį. Visi debesys išsisklaido jūsų akivaizdoje. Jūs mėgaujatės gyvenimu ir juo įkraunate kitus. Jumyse kartais būna tiek energijos, kad ji  tiesiog liejasi per kraštus, yra perpildyta. O šalia  jūsų esantys žmonės paprasčiausiai negali nieko neveikti, nes jūs  ir pakraunate juos ta energija.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą